5 rad, dzięki którym fryzura przetrwa ślub i wesele

Fryzura: Barbara Palenik-Bernady
Fryzura: Barbara Palenik-Bernady

Wielki dzień przed Tobą? Wiemy, że jest wiele rzeczy, którymi trzeba się zająć. Suknia, kwiaty, buty…można wymieniać w nieskończoność. Ale pamiętajcie też o fryzurze. Warto zatroszczyć się o nią już chwilkę wcześniej. Zobacz co radzimy.

1 Fryzura próbna

Uniknij stresu w dzień ślubu i umów się wcześniej (ok. dwa tygodnie przed dniem ślubu) na próbną fryzurę. Poproś stylistę o zarezerwowanie większej ilości czasu, może zechcesz spróbować kilku opcji. Zabierz ze sobą zdjęcia fryzur, które ci się wyjątkowo podobają. Zrób zdjęcia gotowej fryzury, aby potem łatwo można było ją odtworzyć.

Humidity-Blocker-150ml_Jpg_HR_Org

2 Niech pada!

Zabezpiecz włosy przed wilgocią w dniu ślubu. Niespodziewany deszcz, zmęczenie, stres mogą spowodować puszenie się włosów i niechciane kręcenie. To chyba najgorsze, co może się przydarzyć w tak ważnym dniu. Dlatego spryskaj włosy sprayem ochronnym zabezpieczającym włosy przed niechcianą wilgocią. Sprawdzi się JOICO Humidity Blocker.

3 Świeżość na dłużejInstant-Refresh-200ml_Jpg_HR_Org

Tuż przed stylizacją spryskaj włosy suchym szamponem, który przedłuży świeżość włosów  i zapobiegnie takiemu szybkiemu przetłuszczeniu włosów niż zwykle. Dzięki niemu włosy pozostaną świeże na dłużej. Pamiętaj, te szampony stosuje się na czyste włosy, a nie już przetłuszczone. Wtedy dopiero działają tak, jak powinny. Sprawdzi się JOICO Instant Refresh.

4 Idealna trwałość

Przed stylizacją spryskaj włosy delikatnie utrwalającym lakierem. Spryskaj też szczotkę. Wówczas równomiernie rozprowadzisz lakier, a on sam stanie się niewidzialny. Utrwali lekko fryzurę. Sprawdzi się JOICO JoiShape.

5 Zestaw ratunkowy

Do małej torebki (może mieć ją twoja świadkowa) spakuj swój ulubiony lakier w wersji mini, grzebień, szczotkę, kilka wsuwek i gumkę do włosów. Tak na wszelki wypadek. Może przyda się komuś z twoich gości.

Fryzura: Barbara Palenik-Bernady
Fryzura: Barbara Palenik-Bernady

Komentarze:

5 rad, dzięki którym fryzura przetrwa ślub i wesele

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *