JOICO BLONDE LIFE SilverLight

Nowy puder z węglem roślinnym

Marzysz o chłodnych, srebrnych odcieniach blondu? JOICO ma dla Ciebie rozwiązanie! Przedstawiamy najnowszy produkt z linii Blonde Life – SilverLight™ Lightening Powder. Ten innowacyjny rozjaśniacz z węglem roślinnym zapewnia nie tylko spektakularne efekty, ale także wyjątkową ochronę i pielęgnację Twoich włosów. Ten wyjątkowy produkt pomaga przygotować włosy do uzyskania modnych, chłodnych odcieni blondu.

Dlaczego tak niezwykły?

Blonde Life SilverLight to więcej niż zwykły rozjaśniacz. Dzięki swojej unikalnej formule wzbogaconej o węgiel roślinny pochodzący ze skorupy kokosa, produkt neutralizuje ciepłe odcienie podczas zabiegu, jednocześnie zapewniając aż 9+ poziomów rozjaśnienia. Oto główne zalety:

  • Podkład rozjaśniający w chłodnych odcieniach: Przygotowuje włosy do koloryzacji na chłodne/srebrne blondy, co jest idealnym rozwiązaniem dla pań pragnących modnych, zimnych tonacji.
  • Neutralizacja ciepłych tonów: Formuła z węglem roślinnym skutecznie przeciwdziała ciepłym tonom, zapewniając czysty i chłodny efekt rozjaśnienia.
  • Szybkie i efektywne rozjaśnienie: Produkt zapewnia szybkie rozjaśnienie do 9+ poziomów, co pozwala na osiągnięcie nawet najbardziej wymagających odcieni blondu.
  • Bezpieczne spłukiwanie: Rozjaśniacz nie przenosi się podczas spłukiwania, co niweluje ryzyko niepożądanych efektów.
  • Ochrona i wzmocnienie włosów: Blonde Life SilverLight chroni włosy i zmniejsza ich łamliwość o ponad 54% podczas stylizacji, jednocześnie wzmacniając je, co sprawia, że stają się dwukrotnie bardziej odporne na uszkodzenia.

Wyjątkowa pielęgnacja dla blondynek

Aby zapewnić blondynkom wyjątkową pielęgnację, wszystkie produkty z linii Blonde Life, w tym SilverLight, są wzbogacone o unikalne połączenie olejków Monoi i Tamanu oraz niezbędne kwasy tłuszczowe. Te składniki odżywcze sprawiają, że włosy są nie tylko pięknie rozjaśnione, ale również zdrowe i pełne blasku.

Sekret formuły

  • Węgiel roślinny: Pochodzący ze skorupy kokosa, węgiel roślinny pomaga neutralizować ciepłe tony, co jest kluczowe dla uzyskania chłodnych odcieni blondu.
  • Arginina: Naturalnie występujący aminokwas, znany ze swoich właściwości budujących wiązania, wzmacnia strukturę włosów i chroni je przed uszkodzeniami.

Idealne połączenie z Blonde Life Demi Gloss

Blonde Life SilverLight doskonale współgra z odcieniami Blonde Life Demi Gloss w chłodnych i neutralnych tonach, co pozwala na uzyskanie idealnie dopasowanego, chłodnego blondu.

Blonde Life SilverLight zachwyci was nowymi możliwościami, jakie oferuje. Dzięki JOICO każda blondynka może cieszyć się wymarzonym chłodnym odcieniem blondu.

Komentarze:

JOICO BLONDE LIFE SilverLight

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *