Bloker wilgoci na deszczowe dni

joico humidity blocker

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z pewnością niejedna z was boryka się z problemem włosów falujących w deszczowy dzień. Te niesforne kędziorki, które przypominają o sobie gdy tylko powietrze robi się wilgotne są zmorą wielu osób. Na szczęście z pomocą przyjdzie wam Humidity Blocker.

JOICO Humidity Blocker

I czasem nie wystarczy parasol, bo on ochroni jedynie od padającego deszczu, ale nie pomoże już z wszechobecną wilgocią.
Jak radzić sobie z niechcianymi falami i loczkami i przejść przez pochmurny dzień suchą nogą i z perfekcyjną fryzurą? Należy zaprzyjaźnić się nie tylko z parasolem, ale i blokerem wilgoci do włosów, aby czas poświęcony na stylizację nie był czasem straconym.

JOICO posiada w swojej ofercie Humidity Blocker z linii Style&Finish. Niewidzialna bariera ochronna wytworzona wokół włosów ochroni je przed skutkami wilgoci w powietrzu. Taki ochronny spray do końcowej stylizacji jest idealny zwłaszcza dla fanek prostowania włosów i utrzymywania objętości. Humidity Blocker ogranicza puszenie włosów i pozwala zachować stworzoną fryzurę. Z nim naprawdę można polubić deszczowe dni.

JOICO STYLE & FINISH HUMIDITY BLOCKER FINISHING SPRAY

Kosmetyk pochodzi z linii Style & Finish, która zawiera nowe składniki, o których można poczytać tutaj, m.in. puder z opalu, który nadaje delikatny połysk, elastyczność i ułatwia stylizację włosów oraz AquaLastikTM stworzony na bazie bakterii z dna oceanu, które mają właściwości antyoksydacyjne. Produkty zawierające ten składnik chronią włosy przed negatywnym wpływem środowiska zewnętrznego.

Ten nieutrwalający spray do końcowej stylizacji ogranicza puszenie włosów i zabezpiecza przed wilgocią przez cały dzień. Wystarczy rozpylić na wykończoną fryzurę z odległości 20-30 cm.

Produkt do kupienia w autoryzowanych salonach JOICO Perfect Salon oraz w sklepach internetowych.

 

Komentarze:

Bloker wilgoci na deszczowe dni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *