Zabieg Rekonstrukcji Włosów JOICO K-PAK – co to jest?

Zabieg Rekonstrukcji JOICO K-Pak salon
Zabieg Rekonstrukcji JOICO K-Pak salon

Profesjonalne produkty fryzjerskie, nowoczesne narzędzia i rozwiązania zapewniające komfort pracy w salonie to wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągać każdego dnia znakomite efekty. Jest coś jeszcze, co znacząco pomoże ci się wyróżnić i sprawi, że wyniesiesz standard swoich usług o kilka poziomów wyżej. Zaproś Zabieg Rekonstrukcji JOICO K-Pak do swojego salonu i przekonaj się o jego sprawczej mocy.

Zabieg Rekonstrukcji JOICO K-Pak to pochodzący ze Stanów Zjednoczonych, a dokładniej ze słonecznej Kalifornii, zestaw czterech opracowywanych w laboratoriach JOICO i SHISEIDO kosmetyków tworzących unikalny, jedyny taki na całym świecie Zabieg Rekonstrukcji K-PAK, który stał się w amerykańskim świecie fryzjerskim tak kultowy, jak Coca-Cola w restauracjach całego świata.

ULUBIONY ZABIEG GWIAZD – ZABIEG REKONSTRUKCJI JOICO K-PAK

Największymi fankami Zabiegu Rekonstrukcji K-PAK są siostry Kardashian, sama Kourtney Kardashian pisała o nim na blogu, a pozostałe siostry wykonują go podczas każdej wizyty w salonie. Ale wśród gwiazd kina i sceny muzycznej fanek marki JOICO jest bardzo dużo, np. markę uwielbia aktorka Robin Wright znana z serialu House of Cards, Hilary Duff, AnnaLynne McCord, Gina Rodriguez, piosenkarka Ellie Goulding i Katy Perry.

Zabieg jest nagradzany od lat w prestiżowych konkursach fryzjerskich, doceniany i wyróżniany przez redakcje magazynów beauty i fashion na całym świecie, m.in. ELLE, Harper’s Bazaar, Vanity Fair.

Zabieg Rekonstrukcji Włosów JOICO K-PAK cieszy się również ogromnym uznaniem w Polscezobacz, gdzie możesz go wykonać!

Anna Lynne JOICO
Anna Lynne JOICO
Hilary Duff JOICO
Hilary Duff JOICO
Gina Rodriguez JOICO
Gina Rodriguez JOICO

ZABIEG REKONSTRUKCJI JOICO K-PAK – TECHNOLOGIE

Zabieg Rekonstrukcji K-PAK to zestaw czterech produktów pracujących w ścisłej synergii w celu zagwarantowania najlepszych rezultatów – odbudowuje i wzmacnia zniszczone, osłabione włosy, nadaje im połysk i silnie nawilża.

Zabieg Rekonstrukcji K-PAK zawiera technologie Bio-Advanced PeptideTM i QuadramineR Complex, które są gwarancją i ubezpieczeniem dla włosów.

 • Bio-Advanced PeptideTM – technologia pozwalająca na regenerację łańcuchów peptydowych (białkowych) we włosach, które zostały przerwane, co wpłynęło na pojawienie się zniszczeń

 • QuadramineR Complex – zestaw 19 aminokwasów dobranych tak, by jak najbardziej przypominać naturalną keratynę ludzkich włosów W substancji tej zawarte są aminokwasy o różnych masach cząsteczkowych, niektóre przeznaczone do odbudowy kory i rdzenia (o masie cząsteczkowej 150), pozostałe odnawiające łuskę (o masie cząsteczkowej 2500)

Poza tym w produktach Zabiegu Rekonstrukcji K-PAK drzemie siła drogocennych, naturalnych składników, takich jak aloes, masło Shea, ekstrakt z orzechów macadamia, olejek Jojoba i wiele innych, które rozpieszczają włosy dodając im sił witalnych pochodzących prosto z natury.

ZABIEG REKONSTRUKCJI JOICO K-PAK – DZIAŁANIE KROK PO KROKU

Zabieg składa się z czterech etapów, które działają w następujący sposób.


Etap 1 – OCZYSZCZANIE

 • Skutecznie usuwa wszelkie mikrozanieczyszczenia. Włosy stają się perfekcyjnie świeże.

Etap 2 – WYGŁADZANIE

 • Dokładnie wyrównuje powierzchnię. Włosy stają się idealnie gładkie i miękkie.

Etap 3 – REKONSTRUKCJA

 • Intensywnie odbudowuje i naprawia strukturę. Włosy stają się elastyczne i sprężyste.

Etap 4 – NAWILŻANIE

 • Dogłębnie nawilża i nadaje elastyczność. Włosy stają się lśniące i podatne na układanie.
Zabieg Rekonstrukcji JOICO K-PAK
Zabieg Rekonstrukcji JOICO K-PAK

ZABIEG REKONSTRUKCJI JOICO K-PAK – ROZPIESZCZAJĄCE DZIAŁANIE

Zabieg jest poprzedzony analizą włosów, trwa ok. 30 minut i jest przeprowadzany przez fryzjera-stylistę, który w prawidłowy sposób dobiera moc zabiegu do stanu włosów i odpowiednio aplikuje na włosy poszczególne produkty.

Dodatkowo zabieg gwarantuje poczucie odprężenia i głębokiego relaksu oraz ma cudowny zapach, który towarzyszy przez cały czas oraz utrzymuje się na włosach długo po zabiegu. Kourtney Kardashian opisała go jako “rozpieszczający, przywodzący na myśl Hawaje”. To naprawdę trafne określenie, bo za każdym razem budzi silne skojarzenia z koktajlem egzotycznych owoców i tropikalnych kwiatów.

ZABIEG REKONSTRUKCJI JOICO K-PAK – KIEDY STOSOWAĆ?

Kiedy włosy są zniszczone, osłabione, bardzo suche, łamliwe, rozdwajają się i są bez życia to właśnie wtedy potrzebują silnej regeneracji i odbudowy na poziomie komórkowym oraz dogłębnego nawilżenia.

Zabieg może być przeprowadzany na dwa sposoby:

 1. Samodzielnie, jako rytuał, w celu odbudowy zniszczonych, osłabionych włosów oraz nadaniu im siły witalnej, pięknego wyglądu i zwiększenia podatności na układanie.

Idealny dla osób potrzebujących szybkiej, skutecznej i długotrwałej terapii dla włosów, dającej im sił i pomagającej w codziennej stylizacji.

 1. Podczas zabiegu koloryzacji/rozjaśniania w celu przedłużenia trwałości koloru i zabezpieczenia włosów.

Idealny dla osób pragnących naprawdę trwałego koloru włosów, który nie ulega zmianom, chcących zabezpieczyć włosy podczas zabiegu koloryzacji i marzą o pięknym połysku i jednolitej strukturze po każdym farbowaniu lub rozjaśnianiu.

Zabieg Rekonstrukcji JOICO K-PAK z koloryzacją
Zabieg Rekonstrukcji JOICO K-PAK z koloryzacją

ZABIEG REKONSTRUKCJI JOICO K-PAK – EFEKTY

Zabieg jest odpowiedzią na problemy kobiet z włosami, takie jak silne zniszczenie, puszenie, łamliwość, przesuszenie, mała podatność na układanie.

Zabieg Rekonstrukcji JOICO K-Pak salon
Zabieg Rekonstrukcji JOICO K-Pak salon

Z takimi objawami każdego dnia boryka się ponad 80% kobiet, których włosy każdego dnia są narażane na działanie czynników zewnętrznych, takich jak zanieczyszczenia środowiska, promieniowanie słoneczne, silny wiatr, chlor, nieodpowiednie kosmetyki, stylizacja na gorąco bez wcześniejszego zabezpieczenia włosów.

To wszystko prowadzi do znaczących uszkodzeń i uciążliwych problemów, do rozwiązania których potrzeba konkretnych działań.

Zabieg Rekonstrukcji K-PAK to skuteczna metoda na odbudowę i scalenie zerwanych łańcuchów peptydowych, będących naturalnym spoiwem i stanowiących strukturę włosów.

Zabieg Rekonstrukcji K-PAK gwarantuje:

  • zdrowie i integralność struktury włosów na całej długości
  • odpowiedni poziom nawilżenia
  • scalenie końcówek
  • silny połysk
  • jedwabistą gładkość
  • dużą podatność na układanie
  • zabezpieczenie włosów przed zabiegiem koloryzacji i rozjaśniania
  • przedłużenie trwałości koloru włosów po koloryzacji
 • podkreślenie skrętu w przypadku włosów kręconych

Jak wyglądają efekty działania Zabiegu Rekonstrukcji K-PAK?

Po wykonaniu zabiegu włosy są jak nowe – mają piękny połysk, jedwabistą gładkość, wyrazisty kolor, jednolitą strukturę oraz ochronę, która utrzymuje się przez kilka tygodni.

Przed i po Zabiegu Rekonstrukcji JOICO K-PAK
Przed i po Zabiegu Rekonstrukcji JOICO K-PAK
Przed i po Zabiegu Rekonstrukcji JOICO K-PAK
Przed i po Zabiegu Rekonstrukcji JOICO K-PAK
Przed i po Zabiegu Rekonstrukcji JOICO K-PAK
Przed i po Zabiegu Rekonstrukcji JOICO K-PAK
Przed i po Zabiegu Rekonstrukcji JOICO K-PAK
Przed i po Zabiegu Rekonstrukcji JOICO K-PAK
Przed i po Zabiegu Rekonstrukcji JOICO K-PAK
Przed i po Zabiegu Rekonstrukcji JOICO K-PAK

Jeśli chcesz sprawdzić, gdzie można wykonać Zabieg Rekonstrukcji Włosów JOICO K-PAK, zajrzyj do wyszukiwarki salonów JOICO!


Jeśli prowadzisz salon fryzjerski i chcesz przekonać się o prawdziwej mocy odbudowy włosów,
skontaktuj się z Opiekunem Marki JOICO w Twoim regionie!

Komentarze:

Zabieg Rekonstrukcji Włosów JOICO K-PAK – co to jest?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *