Codzienne fryzury modelek Victoria’s Secret

Wydaje wam się, że modelki z pokazów mają codziennie nienaganny makijaż i idealną fryzurę niezależnie od sytuacji i też staracie się dogonić ideał stylizując włosy każdego ranka? Błąd. Zobaczcie, jak robią to dziewczyny Victoria’s Secret.

Mimo, że sporo czasu spędzają na sesjach, próbach i na pokazach nie noszą perfekcyjnych fryzur na co dzień. Oczywiście, ich włosy są bardzo zadbane, widać, że są dogłębnie nawilżone i wypielęgnowane, ale jeśli chodzi o same stylizacje to zdecydowanie unikają ich poza pracą.

Adriana Lima

Adriana ma piękne, czarne, lśniące włosy, które stanowią piękną oprawę dla jej opalonej twarzy. Modelka często nosi rozpuszczone włosy i pozwala im żyć własnym życiem, nie podkręca ani nie prostuje, po prostu pozwala wysychać na świeżym powietrzu.

?I bow to the Universe/Life in gratitude?

Post udostępniony przez Adriana Lima (@adrianalima)

Alessandra Ambrosio

Lekko falujące, nieokiełznane kosmyki fruwające wokół twarzy Alessandry to jej znak rozpoznawczy. Ale zdarza się, że modelka spina włosy, np. na wakacjach. Wtedy włosy zbiera w luźny koczek, który  sprawdza się podczas pływania i opalania.

Full Moon ✨?✨#foreveronvacation by @raulguterres

Post udostępniony przez Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio)

 

Lily Aldrige

Lily nosi zarówno rozpuszczone, jak i spięte włosy. Czasem czese warkocze albo koczki. Takie fryzury są po prostu wygodne, a modelka ma sporo obowiązków każdego dnia. Dobierany warkocz podoba nam się najbardziej.

?❤️?

Post udostępniony przez Lily Aldridge (@lilyaldridge)

Gigi Hadid

Jedna z sióstr Hadid eksperymentuje poza wybiegiem. Bawi się kolorami i stylami. To jej czas i ewidentnie wykorzystuje go na przyjemności, np. farbuje włosy na różowo. Jeśi chcecie mieć włosy jak Gigi wypróbujcie koloryzacji z użyciem sprayów, które zmywają się za pierwszym razem. Są idealne na wakacje.

Komentarze:

Codzienne fryzury modelek Victoria’s Secret

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *