Joico CURL z nagrodą od InStyle 2015

Kosmetyki z linii Joico CURL do włosów kręconych otrzymały nagrodę Best Beauty Buys 2015 przyznawaną przez magazyn InStyle każdego roku produktom z różnych kategorii.

CURL JOICO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kosmetyki JOICO rozgromiły konkurencję w kategorii Kosmetyki profesjonalne do włosów. Nagrodzone produkty to szampon CLEANSE oraz odżywka NOURISH przeznaczone do pielęgnacji włosów kręconych.

Linia CURL została stworzona, aby osoby z kręconymi włosami odstawiły prostownice i zapomniały o codziennej walce z puszącymi lokami. To znakomite narzędzie do walki z niesfornymi włosami.

„Włosy kręcone są niezwykle delikatne i podatne na uszkodzenia oraz trudne do układania. Mają to na uwadze, JOICO stworzyło gamę produktów przeznaczonych do przekształcania opornych włosów w zdrowe, piękne i zdyscyplinowane loki. Linia CURL to rewolucja w pielęgnacji i stylizacji włosów kręconych” – mówi Eric Kater, wiceprezes Joico Zotos Europe.

Linia CURL to siedem produktów, z których każdy został opracowany przy wykorzystaniu unikalnej technologii Curl Joico Repair™, składającej się z:

  • Potrójnego kompleksu olejków zapewniającego silne nawilżenie
  • Bio-Advanced Peptide Complex™ zapewniającego pełną odbudowę i ochronę
  • AuqaLastik Technology™ zapewniającej długotrwałe utrwalenie fryzury, jej elastyczność i najwyższą kontrolę puszenia

Synergia wzmocnienia, uzupełnienia wilgoci oraz ochrony i utrwalenia pozwala na utrzymanie pięknych loków i fal bez wysiłku.

JOICO CURL CLEANSING – wzmacniający, pozbawiony siarczanów szampon oczyszczający do włosów kręconych. Pozostawia włosy zdyscyplinowane, a loki zdefiniowane. Idealny dla osób o suchych, puszących się włosach, które pragną elastycznych, delikatnych loków lub fal.
JOICO CURL NOURISHED – odżywka do włosów kręconych, która może być zmywana lub pozostawiana na włosach jako maska dla pełnego odżywienia. Lekka formuła silnie nawilża i odbudowuje włosy aktywnie przeciwdziałając puszeniu się włosów.

Komentarze:

Joico CURL z nagrodą od InStyle 2015

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *