Defy Damage Edu Stage

Premiera Defy Damage to doskonała okazja, aby zobaczyć nową linię produktów na własne oczy! Linia pielęgnacyjna JOICO Defy Damage zapowiada prawdziwy przełom w walce ze zniszczonymi włosami – czegoś takiego jeszcze we fryzjerstwie nie było!

Dzięki rewolucyjnej technologii New Smart Release, produkty z linii Defy Damage przeciwdziałają powstawaniu uszkodzeń, natychmiastowo działając we wnętrzu włosa. Teraz możesz zapobiegać uszkodzeniom, zamiast je leczyć!

 

Defy Damage składa się z dwóch serii produktów: ProSeries 1&2 (sprej oraz maska) do przeprowadzania zabiegów w salonie oraz Home Care (szampon, odżywka, maska, kuracja) do pielęgnacji domowej. 

Premiera Defy Damage, czyli JOI Conference & Show

JOI Conference & Show to wydarzenie organizowane przez stylistów z myślą o innych stylistach. Nowa linia produktów będzie prawdziwą rewolucją w branży fryzjerskiej i odmieni sposób myślenia o pielęgnacji włosów uszkodzonych.

Na premierowym pokazie czekać będzie na Was profesjonalny, pięcioosobowy zespół zagranicznych stylistów oraz kilkanaście modelek. Atmosferze rozwoju i wzajemnej integracji będzie sprzyjać również miejsce: przestronna, jasna sala konferencyjna w łódzkim hotelu Vienna House Andel’s.

Premierowy pokaz będzie miał formułę Look&Learn: profesjonalni fryzjerzy będą wykonywać stylizacje z udziałem Keratynowej Koloryzacji oraz produktów do pielęgnacji i stylizacji JOICO, a Ty zdobędziesz wiedzę, obserwując ich prezentacje na scenie. Poniżej szczegółowy program wydarzenia.

Defy Damage – premiera:

  • 11:30 – Joi Drink
  • 12:00 – Rozpoczęcie pokazu
  • 12:15 – Prezentacja Defy Damage
  • 13:00 – Joi Lunch
  • 14:00 – Szkolenie Look&Learn Kreatywne koloryzacje i strzyżenia
  • 15:30 – Joi Snack
  • 16:00 – Szkolenie Look&Learn Kreatywne stylizacje i upięcia

Marc Antoni Team

Udział w evencie to jedyna okazja, by zobaczyć działanie Defy Damage na żywo – prezentację poprowadzi zespół stylistów Marc Antoni Team – wielokrotnie nagradzana w British Hairdressing Awards grupa fryzjerów z Wielkiej Brytanii.

Dan Spiller, Daniel Bryan, Altin Ismaili, Marcus Giamattei oraz Bruno Marc, którzy wyznają zasadę, że warto oferować klientom coś więcej – wyjątkowe doznania fryzjerskie, bezkonkurencyjną obsługę oraz ogrom wiedzy. Podczas JOI Conference & Show udowodnią, że to nie tylko słowa, ale ich prawdziwa filozofia.

Zobacz prace stylistów, do wykonania których wykorzystano Keratynową Koloryzację JOICO:

 

Miejsce spotkania

 

Event odbędzie się w hotelu Vienna House Andel’s w Łodzi, który zadowoli nawet najbardziej wymagających uczestników. Designerskie wnętrza zaprojektowane na bazie starego budynku Manufaktury (dawnego zakładu tkackiego) przyciągną spojrzenia, stanowiąc doskonałe dopełnienie dla JOI Conference & Show. Na oryginalnych ceglanych ścianach łódzkiej Manufaktury zawieszono obrazy współczesnych polskich i zagranicznych artystów, które dodatkowo urozmaicają przestrzeń.

Oprócz ciekawej oprawy architektonicznej, w Vienna House Andel’s znajduje się m.in. ekskluzywny basen, przez którego przeszklone szyby roztacza się widok na miasto oraz komfortowa strefa fitness. Oprócz tego można znaleźć tam tętniącą życiem restaurację, w której jakość potraw od lat zadowala gusta najbardziej wymagających smakoszy.

Oficjalna premiera Defy Damage w Polsce odbędzie się już 24 marca podczas JOI Conference & Show w hotelu Vienna House Andel’s w Łodzi! Bilety na wydarzenie zdobędziesz, wchodząc tutaj. Zapisy trwają do 17 marca!

Komentarze:

Defy Damage Edu Stage

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *