Defy Damage JOICO – koniec zniszczonych włosów!

Już w marcu tego roku, w ofercie JOICO pojawi się nowy produkt – linia Defy Damage. Kosmetyki będą stanowić dwuetapową pielęgnację przeciw uszkodzeniom: do zastosowania w salonie oraz w domowym zaciszu.

Czy po farbowaniu Twoje włosy stają się suche, zniszczone i tracą połysk? Jeśli tak, to należysz do większości – ale mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: to już przeszłość! Seria kosmetyków Defy Damage to prawdziwy przełom w pielęgnacji włosów… który zaczyna się jeszcze przed farbowaniem.

New Smart Release Technology  

Sekretem są kluczowe składniki: arginina, olej z nasion moringi oraz lipidów ochronnych.

Formuła zabiegu oparta jest na nowoczesnej technologii New Smart Release, która dostarcza liposomy do samego budulca włosa – i to nie tylko podczas aplikacji, ale przez cały czas.

New Smart Release to trzy składniki, które razem są dosłownie nie do pokonania: olej z owocu dzikiej róży, arginina oraz keratyna. Efekt? Silne, błyszczące i zdrowe włosy chronione przed skutkami codziennej stylizacji i niszczącym działaniem czynników środowiskowych. Seria Defy Damage zawiera wyższy stopień koncentracji formuły Smart Release, dzięki czemu pielęgnacja staje się jeszcze bardziej skuteczna. 

Dwa etapy pielęgnacji Defy Damage

Dość już teorii – czas na praktykę! Jak stosować produkty z linii Defy Damage? Poniżej krótki przewodnik.

Krok 1 – zabieg odbudowujący w salonie

ProSeries 1 – to specjalny sprej, który rozpyla się na suche włosy przed farbowaniem. Produkt tworzy coś w rodzaju ochronnej tarczy, który natychmiast zaczyna chronić je przed szkodliwymi skutkami zabiegów chemicznych, a do tego wzmacnia wnikanie koloru. To pierwszy etap w drodze ku pięknym włosom o niesamowicie żywej barwie.

ProSeries 2 – to maska do nakładania na mokro, po farbowaniu włosów. Ta intensywna kuracja uzupełnia wiązania w strukturze włosa, wzmacnia je oraz nawilża. Wystarczy jedno użycie, by ochronić włosy przed uszkodzeniami i zapewnić im zdrowy wygląd! 

Krok 2 – pielęgnacja domowa

Home Care Treatment to kolekcja kosmetyków dedykowanych dla klientów do domowej, samodzielnej pielęgnacji. W zestawie znajdują się:

Protective Shampoo – szampon,
Protective Conditioner – odżywka,
Protective Masque – maska,
Protective Shield – kuracja ochronna. 

Kosmetyki z linii Home Care Treatment przedłużają działanie zabiegu ProSeries 1&2, dodatkowo wzmacniając strukturę włosa i zapewniając długotrwałą żywotność każdego koloru.

Stosując serię Defy Damage, zobaczysz efekty już po pierwszym użyciu. Włosy staną się zauważalnie miękkie i błyszczące, a ich struktura odbudowana. Defy Damage to włosy, które emanują zdrowiem! 

Dlaczego Defy Damage jest tak wyjątkowy?

ProSeries:

– 80% mniej łamliwości*

– 5x mocniejsze włosy*

– Luksusowa objętość i pogrubienie włosów

– Wzmocnienie & odnowienie struktury włosa

– Wyrównana porowatość dla lepszego wnikania koloru

– 90% lepsze utrzymanie nasyconego koloru**

– Formuła ochrony struktury włosów „od A do Z”

– Natychmiastowe uczucie miękkości

– Zwiększony połysk

 Home Care System:

– 90% lepsze utrzymanie żywego koloru**

– Wzmocnienie & odbudowa struktury włosa

– Rezultaty widoczne już po pierwszym użyciu

– Natychmiastowe uczucie miękkości

– Zwiększony połysk

Defy Damage będzie dostępne w salonach od marca 2019 roku. Zapisz się na oficjalną premierę JOI Conference & Show!

Komentarze:

Defy Damage JOICO – koniec zniszczonych włosów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *