Defy Damage – rewolucja w Twoim salonie fryzjerskim!

Jeśli jesteś fryzjerem, to na pewno doskonale wiesz, że piękne, wypielęgnowane włosy potrafią poprawić humor każdej kobiecie. Czy efekt „zaraz po wyjściu z salonu” da się jednak zatrzymać na dłużej? Tak – odpowiedzią jest nowa linia produktów JOICO Defy Damage!

Uszkodzenia włosów to jeden z największych wrogów pięknego wyglądu. Większość dostępnych na rynku kosmetyków radzi sobie z tym problemem tylko doraźnie, dając chwilowy efekt „wow!”. W ogólnym rozrachunku kondycja włosów jednak wcale się nie poprawia. Wypielęgnowana w salonie fryzura zwykle już po kilku dniach wraca do poprzedniego stanu, sprawiając, że nawet najlepiej wykonana koloryzacja i strzyżenie nie wygląda tak, jak życzyłaby sobie tego klientka.

Lepiej zapobiegać niż leczyć!

A gdyby tak zamiast leczyć uszkodzone włosy…. zacząć zapobiegać codziennym zniszczeniom? Być może Twoje klientki nie zdają sobie jeszcze z tego sprawy, ale włosy może uszkodzić nawet coś tak pozornie błahego, jak promieniowanie UV czy zanieczyszczenia powietrza. Do tego dochodzi jeszcze częste czesanie, stylizacja na gorąco, różnorodne zabiegi chemiczne…

Jak widać, przyczyn powstawania uszkodzeń może być bardzo wiele. Na szczęście sposób na nie jest tylko jeden! Poznaj Defy Damage – nową, rewolucyjną linię produktów do profesjonalnej pielęgnacji włosów, która odmieni Twoje spojrzenie na walkę z uszkodzeniami.

Sekret Defy Damage tkwi w nowej technologii Smart Release, opracowanej przez najlepszych specjalistów JOICO. Dzięki zawartości trzech wyjątkowych składników: argininy, keratyny oraz oleju z owocu dzikiej róży, włosy są skutecznie chronione przed potencjalnymi uszkodzeniami, a ich kondycja poprawia się na Twoich oczach już po pierwszym użyciu.

Defy Damage ProSeries 1 & 2

Jak używać Defy Damage w codziennej pracy z klientkami? Do profesjonalnej pielęgnacji w salonie przeznaczone są produkty Defy Damage ProSeries 1 & 2.

Defy Damage ProSeries 1 to spray, który rozpyla się na suche włosy przed koloryzacją. Dzięki temu włosy natychmiast stają się odporne na szkodliwe działanie chemicznego zabiegu, a ich ogólna kondycja ulega poprawie. Po wykonaniu koloryzacji umyj włosy szamponem Defy Damage Protective Shampoo z serii Home Care, po czym użyj maski ProSeries 2 (trzymaj na włosach do 5 minut).

Efekty? Na poniższym filmie zobaczysz je na własne oczy!

Podoba Ci się Defy Damage? Zamów je do swojego salonu! Kliknij tutaj i wypełnij krótki formularz, a nasz Opiekun skontaktuje się z Tobą osobiście!

Komentarze:

Defy Damage – rewolucja w Twoim salonie fryzjerskim!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *