Fryzjerskie hity 2020 roku!

Styczeń to czas podsumowań i planów na kolejny rok. 2020 zdecydowanie był inny niż poprzednie. Jednak nawet trudna sytuacja nie stanęła na drodze ku pięknym włosom i zmianom na swojej głowie! Zobacz co królowało w najlepszych salonach JOICO w Polsce!

Zapytaliśmy czterech naszych edukatorów o najpiękniejsze fryzury 2020 roku. Zdradzili nam techniki strzyżenia, koloryzacji, a także zabiegi, które najczęściej wykonywali w swoich salonach.
Jesteście ciekawi co słyszeli od klientek zasiadających na ich fotelu? Które zabiegi były najchętniej wykonywane w salonach? Koniecznie przeczytajcie nasze podsumowanie 2020 roku!

Łukasz Urbański

W minionym roku w naszym salonie przeważała przede wszystkim…naturalność! Klientki pokochały naturalne koloryzacje pełne refleksów, szczególnie te w odcieniach blond. To pozwoliło nam na odrobinę szaleństwa i uwolnienia kreatywności ponieważ łączyliśmy różne odcienie – od ciepłych po chłodne, aby finalnie uzyskać wręcz trójwymiarowy efekt.
Ja osobiście uwielbiam zabawę blondami, ale jeszcze bardziej uwielbiam zadowolone klientki, które po metamorfozie wykonanej w moim salonie nie mogą przestać spoglądać na siebie w lustrze! A uśmiech i szczęście klientki to dla mnie ogromna satysfakcja, dzięki której moja praca to czysta przyjemność!

Była też druga grupa klientek, która zapragnęła dużej zmiany w swoim wyglądzie, a w naszym salonie kochamy nowe wyzwania!
Zaczęło się od metamorfoz w IX edycji TOP MODEL, a skończyło na jednej z najgłośniejszych koloryzacji w Polsce minionego roku!

Pisząc o najgłośniejszej metamorfozie w Polsce mamy na myśli oczywiście koloryzację Rudej z Red Lips na….różowo!

Największe polskie media zainteresowały się metamorfozą i finalnie opowiedzieliśmy o niej na kanapach w Dzień Dobry TVN. Niewielki ułamek całego procesu koloryzacji możecie zobaczyć TUTAJ.
Trzeba zaznaczyć, że cały proces trwał 2 dni, a dokładnie 17 godzin i dekoloryzacja po tylu latach nie była łatwym zadaniem, gdyż Asia przez kilkanaście lat regularnie farbowała swoje włosy na rudo.

Do metamorfozy użyłem m.in. rozjaśniacza JOICO Blonde Life Creme Lightener oraz wody o niskim procencie. Wszystko po to, aby nie uszkodzić włosów mojej pięknej klientki.

Całą twórczość Łukasza możecie zobaczyć na jego Instagramie.

Małgorzata Bartoszewicz

W 2020 najważniejszą rolę odgrywała fryzura. Ze względu na to, że nosimy ochronne maseczki na twarzy, makijaż zszedł na dalszy plan, a wizerunek podkreślaliśmy właśnie fryzurą. 
Jeżeli chodzi o strzyżenia rządził przede wszystkim bob, jednak różnie stylizowany np. perfekcyjnie gładki lub lekko pofalowany i nonszalancko potargany. Więcej na temat tej fryzury pisaliśmy w tym artykule.

Druga fryzura to wysoki kucyk lekko rozczochrany sportowy, zrobiony jakby w biegu. Ulubiona stylizacja włosów klientek to uczesanie na bok, czyli podpięcia w stylu lat 80. Modne były fryzury lekko spuszone, miękkie, duże fale, o dużej objętości. Nie można zapomnieć o ozdobach na włosach – wszelkiego rodzaju opaski, spinki, klamry i perły we włosach. 

Jeśli chodzi o koloryzację, które dominowały w roku 2020 to moje klientki wybierały te podkreślające naturalną urodę, nieprzerysowane. Głównie ciepłe blondy (honey blonde) w truskawkowym i miodowo złocistym odcieniu, a także subtelne rudości z piaskowym blondem. Nie możemy zapomnieć o platynie, choć było jej nieco mniej niż truskawkowych czy miodowych blondów. Jednym słowem  królował Twilighting Hair czyli połączenie balejażu oraz koloryzacji w stylu Babylights. Kluczem tej koloryzacji było dążenie do jak największej naturalności.

Więcej możecie zobaczyć na Instagramie salonu Małgorzaty.

Sandra Chaintis

Jakie kolory włosów  dominowały w sezonie jesień-zima 2020?
Na wybiegach królowały głównie ciepłe blondy w truskawkowym i miodowo złocistym wydaniu – choć nie zabrakło też klasycznej platyny. Jeżeli jesteście bardziej po ciemnej stronie mocy, na pewno urzekną Was pełne, nasycone odcienie brązów i czerni oraz najnowszy trend technika Money Piece która na początku roku została królową kolorów i króluje aż do dziś – w tym roku będziemy nosić je bezkompromisowo, po całości i niekoniecznie w oczywistych odcieniach! Jeśli pragniesz zaszaleć na swojej głowie, możesz poprosić swojego fryzjera o wykonanie tej koloryzacji w kolorze…różowym!

Nie zabrakło też propozycji dla wielbicielek bardziej awangardowych koloryzacji przy użyciu techniki Braids (technika z wolnej ręki) oraz kolory rudości i czerwienie.
Jeśli chcecie poznać bliżej powyższą technikę – koniecznie obejrzyjcie filmik na Youtube, w którym łączę technikę na warkoczach oraz Money Piece! Koloryzacja została połączona z naszym niezawodnym zabiegiem Defy Damage ProSeries, dzięki któremu włosy klientek są odżywione, ale przede wszystkim chronione przez zabiegiem chemicznym.

Podsumowując 2020 kolory, których było najwięcej to ciepłe odcienie blondów, rudości, czerwienie oraz truskawkowe blondy łączone z brzoskwiniowym odcieniem.

Chcecie zobaczyć więcej realizacji Sandry? Zapraszamy na jej Instagrama!

Joanna Werner

Na moim fotelu głównie gościły blondy, przeróżnego rodzaju od platynowych, przez złoty po brzoskwiniowe. Wykonałam też niesamowitą ilość refleksów różnymi technikami. Jest to niezobowiązująca koloryzacja, nie wymaga comiesięcznego odnowienia. Nawet po bardzo długim czasie od wizyty u fryzjera wyglądają bardzo dobrze. Dlatego jest to bardzo lubiana koloryzacja szczególnie przez młode dziewczyny, które zaczynają przygodę z koloryzacją.
Wiele moich klientek postawiło na zdrowe i lśniące włosy wykonując kultowy zabieg rekonstrukcji JOICO czy rewolucyjną pielęgnację Defy Damage ProSeries.

Koniecznie wejdźcie na Instagrama Joanny, by zobaczyć resztę jej realizacji.

Jak oceniacie fryzjerskie trendy 2020 roku? Co Wam wpadło w oko i co dopisalibyście do naszej listy?

Komentarze:

Fryzjerskie hity 2020 roku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *