Hot styl tego lata: fryzury boho

Rozwiane, romantyczne, nieokiełznane włosy, które nie potrzebują stylizacji – oto kwintesenca stylu boho, który tego lata świeci triumfy na plażach i w miastach. Jak wykonać najmodniejszą fryzurę w stylu boho rodem z najpiękniejszych zdjęć z Instagrama?

1. Rozpuszczone włosy

Noś lekko pofalowane lub proste włosy z nieregularnym przedziałkiem, przeczesuj włosy palcami i lekko zgniataj je na końcach. Do takich stylizacji stosuj pudry i sól morską w sprayu, owijaj włosy na grubą frotową gumkę na noc, by rano obudzić się z pięknymi falami. Zrezygnuj z regularnych loków kręconych na lokówkach i drobnych loczków-pierścionków.

2. Związane włosy

Noś niedbałe kucyki upiete wysoko albo tuż nad karkiem. Po związaniu włosów powyciągaj palcami delikatnie niektóre pasma włosów i lekko je podkręć. Fryzura w stylu boho gotowa, a ty czujesz się komfortowo w każdej sytuacji.

3. Upięte włosy

Spinaj włosy w koczki, np. hun – górną część włosów z korony zwiń w koczek na czubku głowy, resztę zostaw rozpuszczoną. Koczki czesz bardzo luźne, miękkie, nie stosuj usztywniających lakierów i past, raczej lekkie olejki w sprayu do nadania połysku i nabłyszczające kremy do stylizacji. Fryzura będzie pięknie połyskiwać w letnim słońcu,  a włosy będą wyglądały na zdrowe.

Simply stunning low and messy B U N ? @atodoconfetti COMING SOON es+elle #weddinghair #bridal #bridalhair

Post udostępniony przez es + elle (@esandelle)

4. Warkocze i warkoczyki

Pleć grube warkocze-kłosy i wyciągaj lekko niektóre pasma, aby wyglądał na przygotowany w pośpiechu. Na rozpuszczonych włosach zaplataj cienkie warkoczyki i wplataj je nieregularnie w różne partie włosów. Możesz zwiazywać je kolorową muliną albo trawą. Będzie romantycznie i bardzo subtelnie. Taka fryzura boho sprawdzi się świetnie na randki i spotkania z koleżankami.

#beachhair #beachlife #braids #NX #naturalextensionsco #retro #bohohair #bohochic #longhair #wavy-hair

Post udostępniony przez Natural.X London (@naturalxextensions)

5. Dodatki

Jako dodatki stosuj kolorowe chusty, miękkie opaski, wsuwki i spinki w pastelowych kolorach, słomiane kapelusze. Świetnie dopełnią stylu wpięte liście i naturalne kwiaty. Fryzura boho przecież kojarzy się z naturą.

Boho hair pin ?#bohohair #bohohairpin#ibiza#ibizastyle#summermusthave#paris#london#summerhair Pm voor info

Post udostępniony przez Bacon&coconuts (@baconandcoconuts)

Komentarze:

Hot styl tego lata: fryzury boho

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *