Jak keratynowa koloryzacja JOICO LumiShine poprawia kondycję włosów?

Keratynowa koloryzacja, to coś więcej niż po prostu farbowanie włosów. To zabieg poprawiający kondycję włosów i to od środka! Dzięki keratynowej koloryzacji JOICO zyskasz nowy, świeży look, zdrowiej wyglądające włosy, żywszy i trwalszy kolor. Co wyróżnia keratynową koloryzację JOICO?

Zmiana fryzury oznacza zmiany w życiu – zgadzasz się z tym stwierdzeniem? W końcu nowy wygląd dodaje nam pewności siebie i energii do działania, dlatego wizyta w salonie fryzjerskim często faktycznie przynosi wiele pozytywnych zmian. Oczywiście najważniejsze jest to, aby efekt był zadowalający, dlatego zawsze warto odwiedzać profesjonalne salony, które pracują na najwyższej jakości kosmetykach.

Produkty JOICO Color LumiShine nie tylko zapewniają niesamowite efekty koloryzacji, ale również odżywiają włosy, dodają im miękkości, a także pożądanego przez wszystkich – blasku!

Keratynowa koloryzacja – technologie

Radość ze zdrowych włosów, to nie jest pusty slogan. To cała filozofia, którą przekazujemy dalej, popierając ją niesamowitymi efektami! Dlatego w keratynowej koloryzacji JOICO Color LumiShine znajdziemy zaawansowane technologie, które odpowiadają za poprawę kondycji włosów podczas zabiegu koloryzacji:

ArgiPlex Technology – gwarantuje w pełni skuteczną odbudowę zniszczonych włosów, wydłużoną trwałość koloru oraz dwukrotnie większy połysk.

Arginine Replacement System – uzupełnia w 100% zawartość argininy – kluczowego dla włosów aminokwasu.

Quadramine Compex® – zestaw aminokwasów dobranych tak, by jak najbardziej przypominać naturalną keratynę ludzkich włosów. Zawiera aminokwasy o różnych masach cząsteczkowych, niektóre przeznaczone do odbudowy kory i rdzenia (o masie cząsteczkowej MMS 150), pozostałe odnawiające łuskę (o masie cząsteczkowej MMS 2500). Zapewnia dodatkową, maksymalną ochronę i odbudowę włosów, gwarantując zdrowe i pięknie wyglądające pasma po każdej koloryzacji.

Opatentowany Kompleks Odżywczy – tworzy ochronną tarczę wokół koloryzowanych włosów, zapewniając im ochronę, nawilżenie, miękkość i piękny połysk, aż do 30 myć.

Gentle Fragrance Technology – gwarantuje przyjemny, świeży zapach bez drażniących nut, poprawiając tym samym jakość usługi.

Keratynowa koloryzacje – nieograniczone możliwości

Keratynowa koloryzacja JOICO Color LumiShine jest niezwykle wszechstronną koloryzacją, gdyż w jej portfolio znajdziemy zarówno farby permanentne, jak i demi-permanentne, które często są łączone podczas usługi w salonie (koloryzacja permanentna stosowana jest na odrost, a demi-permanentna na długości i końce włosów).

Keratynowa koloryzacja LumiShine - produkty

W keratynowej koloryzacji JOICO Color LumiShine znajdziemy 5 linii, dedykowanych różnym potrzebom włosów:

JOICO Color LumiShine YouthLock – permanentna koloryzacja w kremie przeznaczona do włosów siwych, opornych. Działa odmładzająco na włosy ze względu na obecność kolagenu w formule. Gwarantuje do 100% pokrycia siwizny.

JOICO Color LumiShine Permanentpermanentna koloryzacja w kremie, zawierająca największą koncentrację pigmentu. Gwarantuje do 100% pokrycia siwizny, umożliwia korektę koloru w 2. etapach.

JOICO Color LumiShine Lumi10NOWA permanentna koloryzacja w kremie, która całkowicie kryje siwe włosy w zaledwie 10 minut! Dedykowana jest włosom siwym. Do stosowania na odrost. O tym, jak działa Lumi10 pisaliśmy w artykule Krycie siwizny w 10 minut – JOICO Lumi10.

JOICO Color LumiShine Liquid demi-permanentna koloryzacja w płynie. Zapewnia transparentne krycie. Idealna do tonowania, koloryzacji globalnych. Umożliwia szybką aplikację ze względu na płynną konsystencję. Ma małą zawartość pigmentu.

JOICO Color LumiShine Dimensional Depositdemi-permanentna koloryzacja w kremie. Wysoka zawartość pigmentu. Zapewnia transparentne krycie. Idealna do stosowania z techniką z użyciem folii (dodawanie głębi kolorom np. przy ombre, sombre, balayage).

Keratynowa koloryzacja – efekty

Keratynowa koloryzacja JOICO Color LumiShine sprawia, że włosy są bardziej odżywione po zabiegu, w związku z tym efekty koloryzacji utrzymują się dłużej.

Ponadto włosy po keratynowej koloryzacji są znacznie bardziej lśniące, miękkie, a także są chronione przed uszkodzeniami. Z keratynową koloryzacją od JOICO bez wątpienia poprawisz kondycję swoich włosów i będziesz cieszyć się intensywnym kolorem bez obaw o uszkodzenia.

WAŻNE! Keratynowa koloryzacja JOICO przeznaczona jest do użytku profesjonalnego w salonach fryzjerskich!

Komentarze:

Jak keratynowa koloryzacja JOICO LumiShine poprawia kondycję włosów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *