JOICO In A Flash – błyskawiczna odbudowa włosów w 7 sekund

Seria produktów do pielęgnacji włosów JOICO Defy Damage to gwarancja ochrony wszystkich rodzajów włosów przed negatywnymi skutkami codziennej stylizacji na gorąco, ekspozycją na promieniowanie UV i zanieczyszczeniami środowiska, co skutkuje złym wyglądem i słabą kondycją włosów.

P: Wiesz dlaczego kobiety unikają produktów odbudowujących do włosów?

O: Wskazują na bardzo długi czas trzymania na włosach.


JOICO Defy Damage In A Flash to NOWOŚĆ w portfolio JOICO – produkt odpowiadający na tę potrzebę, idealny dla włosów uwrażliwionych, suchych, matowych. In A Flash to błyskawicznie działająca kuracja, która już w 7 sekund przekształca puszące się, szorstkie, niesforne i zniszczone włosy w miękkie, zdrowe, silne i pełne blasku.

DEFY DAMAGE IN A FLASH – dlaczego go pokochasz:

  • Ekspresowe działanie już w 7 sekund
  • Odbudowa wiązań wewnątrz włosa i wzmocnienie jego struktury
  • 20-krotnie większa odporność na uszkodzenia
  • Połysk, zdrowy wygląd i ochrona koloru
  • Nie zawiera silikonów
  • Nietestowany na zwierzętach

SPOSÓB UŻYCIA: Umyj włosy szamponem Defy Damage. Nałóż Defy Damage In A Flash bezpośrednio na wilgotne włosy, na długości i końce. Nie nakładaj produktu przy skórze głowy. Rozmasuj produkt na włosach do momentu, w którym zmieni się w kremową emulsję. Zostaw
na 7 sekund. Spłucz.

Opinia Els Philips, menedżer ds. edukacji technicznej w JOICO EMEA:

„Byłam jedną z pierwszych osób, które miały zaszczyt wypróbować ten niesamowity produkt. Ja mam naturalnie kręcone i suche włosy, co jest wyzwaniem dla wielu produktów do pielęgnacji. Kiedy zobaczyłam efekty działania IN A FLASH, byłam naprawdę zachwycona: miałam cudownie podkreślony skręt, żadnych puszących się włosów. Moje włosy w chwilę stały się niesamowicie jedwabiste i lśniące, a wszystko to bez zbędnego obciążenia. A co najlepsze, efekt utrzymywał się na długo po zastosowaniu, tak, że wiele osób pytało mnie, czego używałam, bo zmiana była tak widoczna”.

Jak działa bond builder In A Flash?

Defy Damage In A Flash dzięki Płynnej Keratynie i Technologii Odbudowy Wiązań wzmacnia strukturę włosów i chroni je przed uszkodzeniami, zapewniając fantastyczne rezultaty, które widać i czuć od razu po zastosowaniu.


JOICO Defy Damage In A Flash jako ekskluzywny zabieg do użytku domowego:

Stosuj w domu jako ekspresową kurację odbudowująco-ochronną dla włosów urważliwonych, zniszczonych, osłabionych, matowych, puszących, niesfornych podczas codziennej pielęgnacji. Stosuj według potrzeby.

ZABIEG DOMOWY – ZALETY:

  • Daje możliwość ekspresowej odbudowy włosów z efektami instant
  • Jest gwarancją zauważalnych i wyczuwalnych efektów na włosach
  • Pozwala cieszyć się efektami przez długi czas po zastosowaniu

Komentarze:

JOICO In A Flash – błyskawiczna odbudowa włosów w 7 sekund

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *