JOICO na Targach Hair Forum

Targi Hair Forum JOICO
Targi Hair Forum JOICO

Wielu wystawców, prezentacja najnowszych technologii i aktualnych kolekcji na obowiązujący sezon, mnóstwo odwiedzających oraz ogrom inspiracji i wiedzy – tak w skrócie można opisać minione targi Hair Forum.

Impreza trwała dwa dni (26-27 września) i obywała się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 53c w Warszawie. Na miejscu była udostępniona powierzchnia wystawiennicza, scena Hair Artists Congress, na której wystąpiło mnóstwo specjalistów z branży fryzjerskiej oraz Hair Show Point, gdzie przez dwa dni odbywały się pokazy fryzur i finał mistrzostw.

Pokaz
Pokaz
Pokaz
Pokaz

Marka JOICO pojawiła się na Targach na stoisku 8.05, gdzie przez cały weekend odbywały się pokazy fryzjerskie, które goście obserwowali z dużym zainteresowaniem. Na miejscu obecni byli także specjaliści, który o kosmetykach JOICO wiedzieli wszystko, więc każdy odwiedzający otrzymał solidną dawkę wiedzy i cennych informacji. Na stoisku była obecna także marka AYALA – producent mebli fryzjerskich, więc odwiedzający mogli również zasięgnąć szczegółowych informacji na temat wyposażenia swoich miejsc pracy.

Stoisko JOICO
Stoisko JOICO
SAMSUNG CSC
SAMSUNG CSC
Stoisko JOICO
Stoisko JOICO
Stoisko JOICO
Stoisko JOICO
Stoisko JOICO
Stoisko JOICO

W pierwszy dzień modelki przygotowywała stylistka Anna Winogrodzka, natomiast drugiego dnia Ilona Nalewajka z salonu Ministerstwo Urody w Częstochowie i Barbara Palenik-Bernady z salonu Atelier Bernady w Krakowie. Każda ze stylistek prezentowała inne techniki i style upięć. Można było podziwiać rewelacyjne koki, kłosy, fale i loki wykonane przy użyciu keratynowej prostownicy JOICO Styler, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Prostownica keratynowa JOICO Styler
Prostownica keratynowa JOICO Styler
Prostownica keratynowa JOICO Styler
Prostownica keratynowa JOICO Styler

Goście stoiska chętnie testowali sprzęt, sprawdzając jego magiczne możliwości na swoich włosach. Jak zgodnie przyznawali, prostownica JOICO Styler niesamowicie wygładzała włosy i nie przesuszała ich, a efekt jest trwały i zdecydowany.

Do przygotowania wszystkich stylizacji używane były kosmetyki marki JOICO, zwłaszcza dwie nowości – Glamtex z linii Structure oraz HairShake z linii Style&Finish.

Glamtex i Hairshake JOICO
Glamtex i Hairshake JOICO

Program Targów był bardzo rozbudowany, na scenach wystąpiło wielu profesjonalistów z branży hair&beauty, a na stoiskach można było testować zabiegi, kosmetyki oraz dokonywać udanych zakupów. Firmy prześcigały się w atrakcjach oraz niebanalnych pomysłach. Firma PANDA produkująca meble zbudowała przykładowy salon, a marka OPI stworzyła Akademię i minimarket oraz stoiska z usługami manicure. Goście targów chętnie uczestniczyli w zabiegach i z przyjemnością testowali nowe urządzenia – to była dobra okazja na szybki relaks.

Stoisko OPI Stoisko SPA Stoisko PANDA

Modelki JOICO zachwyciły gości i publiczność. Kiedy zjawiły się na dużej sali przyciągnęły tłumy fotografujących. Doskonale dopracowane fryzury,

Komentarze:

JOICO na Targach Hair Forum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *