Keratynowa koloryzacja – co to jest i jak działa?

Keratynowa koloryzacja – co to jest i jak działa
Keratynowa koloryzacja – co to jest i jak działa

Uwielbiasz mieć piękny kolor włosów, ale obawiasz się zniszczeń i słabej kondycji włosów po farbowaniu lub rozjaśnianiu? W końcu nie musisz się martwić, bo pojawiła się Keratynowa koloryzacja, która dosłownie leczy włosy i pozostawia je w lepszym stanie niż przed zabiegiem. Poznaj ją i już więcej nie ryzykuj złym stanem włosów po koloryzacji. Zobacz, dlaczego Łukasz Urbański wybrał te farby do pracy w swoim salonie, do którego regularnie przychodzą Agnieszka Woźniak-Starak, Joanna Krupa, Ania Starmach, Patrycja Markowska i wiele innych gwiazd.

Keratyna – co to jest?

Słowo keratyna pojawia się bardzo często przy okazji rozmów o włosach, ale wciąż zadajesz sobie pytanie czym ona jest i dlaczego jej obecność we włosach tak bardzo ważna? Keratyna to główny budulec włosa, który odpowiada za jego jednolitą strukturę i zdrowy wygląd. To właśnie keratyna jest kręgosłupem dla włosów, który pozwala na utrzymanie ich w świetnej kondycji.

Wyobraź sobie nowy dom i jego ściany – wyglądają pięknie, prawda? A teraz przypomnij sobie ściany loftów i starszych budynków, narażanych na działanie czynników zewnętrznych. W nich widać ubytki cegieł, ściany są chropowate, popękane i niejednolite. Te cegły są odpowiednikiem cząsteczek keratyny, a ściana ma symbolizować włos. Jak widzisz, włos z ubytkami keratyny jest osłabiony, szorstki, łamliwy, kruchy, a koloryzacja jest nietrwała, dlatego bardzo ważne jest, aby te ubytki uzupełniać nowymi cząstkami keratyny, by był zdrowy, silny i miał jednolitą strukturę.

Niestety, działanie na włosy wysokiej temperatury (prostownica, suszarka, lokówka), promieniowanie UV i codzienne zabiegi pielęgnacyjne oraz nieumiejętnie wykonywane zabiegi chemiczne prowadzą do ubytków keratyny we włosie.

Na szczęście keratynę można uzupełniać we włosie i ja rekomenduję to wszystkim moim klientkom, bo dzięki temu ich włosy są zdrowe, nie łamią się i nie rozdwajają, są błyszczące i elastyczne – tłumaczy Łukasz Urbański.

Keratynowa koloryzacja
Keratynowa koloryzacja

Jak uzupełniać keratynę we włosach?

Dotychczas uzupełnienie keratyny we włosie było możliwe wyłącznie poprzez profesjonalne zabiegi, np. Keratynowy Zabieg Rekonstrukcji Włosów K-Pak oraz stosowanie produktów do codziennej pielęgnacji, np. szampony i odżywki z zawartością keratyny.

Teraz, dzięki innowacyjnej technologii, możliwe jest uzupełnianie keratyny we włosie podczas zabiegu Keratynowej koloryzacji. Wydaje ci się to niemożliwe? Rzeczywiście, brzmi intrygująco, ale jest to najskuteczniejsza forma odbudowy włosów z jednoczesną ich koloryzacją.

Keratynowa koloryzacja
Keratynowa koloryzacja

Jeśli regularnie farbujesz lub rosjaśniasz włosy to dla ciebie na pewno kluczowy jest wybór najlepszych produktów do koloryzacji. Keratynowa koloryzacja to rozwiązanie, które gwarantuje najwyższą trwałość koloru oraz ochronęodbudowę włosów poprzez wypełnienie ubytków keratyny we włosach.

Po takiej Keratynowej koloryzacji twoje włosy będą w pełni odżywione, nawilżone i zyskają jednolitą strukturę. Poziom keratyny będzie wyrównany, dzięki czemu włosy staną się odporne na uszkodzenia, a kolor na blaknięcie. Nie ma przecież nic gorszego niż wypłukujący się kolor w kilka dni po wyjściu z salonu, prawda?

Keratynowa koloryzacja JOICO
Zapisz się na zabieg Keratynowej koloryzacji do salonu fryzjerskiego!

Regularne farbowanie włosów farbami z keratyną działa na włosy jak tarcza ochronna, jak opatrunek. Moje klientki odkąd zauważyły różnicę w efektach między keratynową koloryzacją, a innymi, nie chcą już wracać do starych metod – mówi kolorysta gwiazd, Łukasz Urbański.

 

Keratynowa koloryzacja – co to jest?

Keratynowa koloryzacja Joico to zabieg hybrydowy – łączy koloryzację z ich jednoczesną odbudową i ochroną.

Podczas zabiegu włos jest wypełniany cząsteczkami keratyny, dogłębnie pielęgnowany, zmiękczany, uelastyczniany. To stanowi doskonałą bazę do części koloryzacyjnej, w której cząsteczki koloru dostarczane są do wnętrza włosa. Keratyna stanowi kotwicę dla pigmentu, dzięki temu masz mieć pewność, że kolor utrzymuje się o wiele dłużej na włosach, nie płowieje i nie zmienia odcienia. Tego przecież nie lubisz najbardziej po koloryzacji.

Keratynowa koloryzacja Joico wyróżnia się też tym, że zawiera, jako jedyna na świecie, keratynę identyczną jak ta obecna we włosie ludzkim, co pozwala na optymalną odbudowę struktury włosa i stuprocentowe dopasowanie cząteczek keratywny do miejsc ubytków. Inne rodzaje keratyny obecne na rynku posiadają zbyt mało odpowiednich cząsteczek, by w pełni uzupełnić  te luki.

Keratynowa koloryzacja
Keratynowa koloryzacja

Keratynowa koloryzacja – efekty

Keratynowa koloryzacja Joico to jedyna koloryzacja, która pozostawia włosy piękniejsze i zdrowsze, niż przed zabiegiem. Dzięki najwyższej zawartości keratyny twoje włosy będą:

  • silniejsze, mniej podatne na uszkodzenia i elastyczne
  • lśniły zdrowym blaskiem
  • miały jednolitą strukturę bez ubytków
  • miały kolor, który nie blaknie i nie wypłukuje się, ani nie zmienia tonacji
  • znakomicie nawilżone

Obejrzyj efekty Keratynowej koloryzacji Joico (zdjęcia prezentują włosy przed i po zabiegu koloryzacji):

Keratynowa koloryzacja
Keratynowa koloryzacja
Keratynowa koloryzacja
Keratynowa koloryzacja

Keatynowa koloryzacja Joico to także odważne kolory z linii Joico Intensity oraz chłodne blondy z linii Joico Lumishine, które uzyskasz bez najmniejszego ubytku w strukturze włosów i z jednoczesną jej odbudową. Obejrzyj efekty koloryzacji:

Keratynowa koloryzacja
Keratynowa koloryzacja Joico Intensity
Keratynowa koloryzacja
Keratynowa koloryzacja – zimny blond

OSŁABIONE A ZDROWE WŁOSY – RÓŻNICE

Nie wiesz, w jakiej kondycji są twoje włosy? Wydaje ci się, że coś z nimi jest nie tak? Zobacz, czym różnią się uwrażliwione, osłabione włosy od zdrowych i odbudowanych. Sprawdź jak je pielęgnować, by kolor był trwały i nie zmieniał tonacji.

Keratynowa koloryzacja

Osłabione, uwrażliwione włosy:                                Odbudowane, zdrowe włosy:

– ubytki keratyny                                                              – duża zawartość keratyny

– kruszą się, puszą i łamią                                              – są elastyczne i dociążone

– elektryzują się i są trudne w stylizacji                         – są podatne na stylizację

– są przesuszone i szorstkie                                           – są nawilżone, miękkie i gładkie

– kolor jest nietrwały, szybko się wypłukuje                   – kolor jest trwały, lśniący i trójwymiarowy

– blond żółknie i zmienia odcień                                     – blond jest czysty i nie żółknie

Zdrowy włos o odpowiedniej ilości i strukturze keratyny stanowi fundament udanej koloryzacji. Jeśli tego zabraknie, kolor wypłukuje się o wiele szybciej – wyjaśnia Łukasz Urbański.

Podsumowując, Keratynowa koloryzacja JOICO posiada składniki, które wnikają głęboko w strukturę włosa, a następnie naprawiają uszkodzenia, poprawiają kondycję i wzmacniają połysk. Dostarczają do włosów cząsteczki keratyny o różnych wielkościach – małe o masie cząsteczkowej MWS150, które odbudowują włosy wewnątrz i większe o masie MWS2500, które naprawiają powierzchnię włosa.

A tylko odbudowany, zdrowy włos może być jednolicie zafarbowany, dlatego jeśli chcesz mieć piękny, trwały i równy kolor, koniecznie zadbaj o zdrowie włosów podczas koloryzacji.

Keratynowa koloryzacja – co to jest i jak działa

Brzmi interesująco? Chcesz przetestować Keratynową koloryzację Joico? Jeśli jesteś fryzjerem zgłoś się i otrzymaj darmowe próbki tych innowacyjnych farb.

Nie jesteś fryzjerem, ale chciałabyś przekonać się o skuteczności farb? Nic straconego! Przekaż link zgłoszeniowy swojemu fryzjerowi, a my prześlemy mu bezpłatną próbkę.

JOICO Keratynowa koloryzacja Łukasz Urbański

Komentarze:

Keratynowa koloryzacja – co to jest i jak działa?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *