Keratynowa koloryzacja włosów – recenzja

Keratynowa koloryzacja

Marzysz o farbach, które podczas koloryzacji pielęgnują włosy i zapobiegają ich uszkodzeniom? Masz dość zniszczonych włosów i rozczarowań po zabiegu koloryzacji? Czas to zmienić, bo twoje włosy zasługują na wyjątkową pielęgnację tak samo jak skóra i paznokcie. Zobacz recenzje urodowych ekspertek, które wypróbowały Keratynową koloryzację w profesjonalnych salonach.

Keratynowa koloryzacja – co to jest?

Keratynowa koloryzacja Joico to zabieg, który łączy koloryzację z ich jednoczesną odbudową i ochroną.

Keratynowa koloryzacja

Podczas zabiegu włos jest wypełniany cząsteczkami keratyny, dogłębnie pielęgnowany, zmiękczany, uelastyczniany. To stanowi doskonałą bazę do części koloryzacyjnej, w której cząsteczki koloru dostarczane są do wnętrza włosa. Keratyna stanowi kotwicę dla pigmentu, dzięki temu masz mieć pewność, że kolor utrzymuje się o wiele dłużej na włosach, nie płowieje i nie zmienia odcienia. Tego przecież nie lubisz najbardziej po koloryzacji.

Keratynowa koloryzacja Joico wyróżnia się też tym, że zawiera, jako jedyna na świecie, keratynę identyczną jak ta obecna we włosie ludzkim, co pozwala na optymalną odbudowę struktury włosa i stuprocentowe dopasowanie cząteczek keratywny do miejsc ubytków. Inne rodzaje keratyny obecne na rynku posiadają zbyt mało odpowiednich cząsteczek, by w pełni uzupełnić  te luki.

Więcej o Keratynowej koloryzacji pisaliśmy tutaj. Sprawdź koniecznie co mówi o niej kolorysta gwiazd, Łukasz Urbański.

 

Keratynowa koloryzacja – efekty

Po Keratynowej koloryzacji Joico włosy stają się zdrowe i piękne. Dzięki wypełnieniu ubytków cząsteczkami keratyny są o wiele silniejsze i odporne na uszkodzenia, zyskują jednolitą strukturę, przez co są jędrne i grube, poziom nawilżenia doprowadzony jest do najlepszego poziomu, który zapewnia elastyczność i miękkość.
Kolor jest lśniący i przede wszystkim trwały, nie wypłukuje się i nie zmienia tonacji, a dzięki zastosowaniu pigmentów odblaskowych każda koloryzacja jest zachwycająca.

Keratynowa koloryzacja, zdjęcia: DamianCzesze
Keratynowa koloryzacja, zdjęcia: DamianCzesze

Zobacz co o Keratynowej koloryzacji mówią urodowe ekspertki – Kinga i Julia oraz zobacz efekty.

Jestem zachwycona! 🙂 Kolor jest wielowymiarowy i ma różne oblicza w zależności od padającego światła – Kinga, autorka bloga www.gorzela.pl

Efekty Keratynowej koloryzacji, foto: Kinga Gorzela
Efekty Keratynowej koloryzacji, foto: Kinga Gorzela

 

 Po umyciu nie zmieniło się absolutnie nic! Moje włosy po prostu błyszczą! Jakby dostały drugie życie! – Julia, autorka bloga www.modawedwie.pl

Efekty Keratynowej koloryzacji, foto: Julia Gąsior
Efekty Keratynowej koloryzacji, foto: Julia Gąsior

 

Keratynowa koloryzacja – czy to zabieg dla mnie?

Zastanawiasz się, czy Keratynowa koloryzacja zadziała na twoich włosach? Już odpowiadamy. Keratynowa koloryzacja jest idealna dla ciebie, jeśli przede wszystkim zależy ci na zdrowych włosach, które po koloryzacji nie będą się kruszyć i nie zostaną 'spalone’.

W przypadku Keratynowej koloryzacji możliwe jest stosowanie oksydantów o najniższych stężeniach, zatem koloryzacja jest najdelikatniejsza dla włosów, zatem możesz być pewna, że włosy będą bezpieczne podczas całego zabiegu.

Zawartość keratyny identycznej jak ta obecna we włosach pozwala na najefektywniejsze wypełnianie ubytków, zatem jeśli zależy ci na jędrnych, mięsistych i podatnych na układanie włosach to ta koloryzacja jest idealna na ciebie. A jeśli kochasz blondy, koniecznie przeczytaj artykuł o tym, jak uzyskać świetlisty blond bez obaw o swoje włosy.

Jeśli chcesz zadbać o swoje włosy profesjonalnie, potrzebujesz odpowiednich produktów, które pozwolą ci osiągnąć ich piękny wygląd. Pamiętaj, że tylko zdrowe, odbudowane włosy o właściwej strukturze mają silny połysk i świetnie się układają. Na pierwszym miejscu stawiaj zatem zawsze zdrowie włosów – radzi kolorysta gwiazd Łukasz Urbański.

Nie zapominaj o tym, że włosy, tak jak twoja skóra, wymagają dopasowanej pielęgnacji i mają indywidualne potrzeby. Zatroszcz się o nie wybierając farby i kosmetyki, które zawierają składniki pozwalające na dogłębne nawilżenie, odbudowę czy regenerację – dodaje.

JOICO Keratynowa koloryzacja Łukasz Urbański

Brzmi interesująco? Chcesz przetestować Keratynową koloryzację Joico? Jeśli jesteś fryzjerem zgłoś się i otrzymaj darmowe próbki tych innowacyjnych farb.

Nie jesteś fryzjerem, ale chciałabyś przekonać się o skuteczności farb? Nic straconego! Przekaż link zgłoszeniowy swojemu fryzjerowi, a my prześlemy mu bezpłatną próbkę.

Komentarze:

Keratynowa koloryzacja włosów – recenzja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *