Keratynowy Zabieg Rekonstrukcji Włosów JOICO K-PAK – opinie blogerek urodowych

Keratynowy Zabieg Rekonstrukcji Włosów Joico K-Pak

Twoje włosy są przesuszone, łamliwe, zmęczone stylizacją i zmiennymi temperaturami, a ty czujesz, że potrzebują dogłębnego nawilżenia i odbudowy  nowego koloru? Dowiedz się, jaki zabieg będzie dla nich najlepszy i gdzie go wykonasz oraz poznaj rady i opinie blogerek urodowych, które testowały zabieg odbudowy na własnych włosach.

Wyglądać nieskazitelnie i młodo to cel wielu kobiet. Dbamy o siebie, ćwiczymy, troszczymy się o swoją dietę i ciało, a szczególną wagę przykładamy do najlepszej pielęgnacji skóry i paznokci. Chcąc utrzymać zdrowy, młody i piękny wygląd musimy pamiętać też o regularnej pielęgnacji włosów. Zdrowe, lśniące włosy o jednolitej strukturze są oznaką świetnej kondycji i o nie powinnyśmy dbać regularnie stosując profesjonalną pielęgnację.

Zabieg Rekonstrukcji JOICO K-Pak salon
Zabieg Rekonstrukcji JOICO K-Pak w salonie fryzjerskim

Jaki zabieg dla puszących się, zmęczonych, osłabionych włosów? 

Jeśli twoje włosy, które się puszą i ciągle wyczuwasz je blisko twarzy, doprowadzają cię do złości, pora z tym skończyć. Nie, nie! Nie musisz obcinać włosów. Wystarczy, że zadbasz o ich nawilżenie. Świetnym do tego celu będzie profesjonalny Zabieg Rekonstrukcji Włosów Joico K-PAK.

Pierwszy raz wyszłam tak zadowolona od fryzjerki – serio! Już podczas suszenia włosy wydawały się bardziej uporządkowane i nie puszyły się tak, jak zawsze. Włosy stały się dużo  gładsze w dotyku, delikatne i lejące. A do tego zapach – pisze autorka bloga Kolorowa Dusza.

Zabieg Rekonstrukcji Włosów K-Pak to zestaw czterech produktów pracujących w ścisłej synergii w celu zagwarantowania najlepszych rezultatów – odbudowuje i wzmacnia zniszczone, osłabione włosy, nadaje im połysk i silnie nawilża dzięki zaawansowanym technologiom oraz naturalnym składnikom. Sprawdź, jakie olejki i drogocenne składniki znajdują się w produktach Zabiegu Rekonstrukcji Włosów.

Zabieg Rekonstrukcji Joico K-Pak - efekty
Zabieg Rekonstrukcji Joico K-Pak – efekty

Moje wrażenia po zabiegu – włosy są w znacznie lepszym stanie, są sprężyste, wydają się jakby grubsze, znacznie bardziej błyszczą – pisze autorka bloga Siulka.

Ich kondycja jest naprawdę świetna. Są błyszczące, sypkie, sprężyste i mocne. Nie plączą się, co było dotychczas sporym problemem. Szczerze polecam Wam ten zabieg, jeśli chcecie poprawić kondycję swoich włosów w stosunkowo krótkim czasie – dodaje Joanna Kieryk, autorka bloga Plaamkaa.

 

Zabieg Rekonstrukcji Włosów Joico K-Pak
Zabieg Rekonstrukcji Włosów Joico K-Pak

Przede wszystkim włosy zostały wygładzone, co czuć było jeszcze przed wysuszeniem – ich powierzchnia była naprawdę śliska! Poza tym rozczesywały się lepiej niż zwykle i miałam wrażenie, że końcówki są jakby pełniejsze i dociążone. Jeśli miałabym określić efekt jednym słowem, powiedziałabym, że włosy były zdecydowanie żywsze – pisze autorka bloga Hair by Jul.

 

Efekty zabiegu rekonstrukcji JOICO K-Pak

Zabieg odpowiada na problemy włosów takie jak silne zniszczenie, puszenie, łamliwość, przesuszenie, mała podatność na układanie.

Z takimi problemami spotyka się ponad 80% kobiet, których włosy każdego dnia są narażane na działanie czynników zewnętrznych, takich jak zanieczyszczenia środowiska, promieniowanie słoneczne, silny wiatr, chlor, nieodpowiednie kosmetyki, stylizacja na gorąco.

Po wykonaniu zabiegu włosy mają piękny połysk, jedwabistą gładkość, wyrazisty kolor, jednolitą strukturę oraz ochronę, która utrzymuje się przez kilka tygodni.

Włosy po zabiegu wyglądają przepięknie! Ja jestem nimi totalnie zachwycona! Są sprężyste, błyszczące, zdrowe i mega gładkie w dotyku! Od siebie dodam, że w takim stanie przetrwały ponad miesiąc wylegiwania się na plażach i mocną ekspozycję na słońcu – pisze Joanna Kieryk, autorka bloga Plaamkaa.

Zabieg Rekonstrukcji JOICO K-Pak
Zabieg Rekonstrukcji JOICO K-Pak

Z samego zabiegu jestem bardzo zadowolona – włosy były dokładnie takie, jakie oczekiwałam, że będą: odżywione, grubsze/sztywniejsze, gładkie i błyszczące – pisze autorka bloga Martusiowy Kuferek.

 

Zabieg Rekonstrukcji K-PAK
Zabieg Rekonstrukcji K-PAK

Profesjonalny zabieg pielęgnacyjny – tylko w salonach fryzjerskich

Zabieg Rekonstrukcji Włosów Joico K-Pak to profesjonalna pielęgnacja, która wykonywana jest wyłącznie w salonach fryzjerskich, gdzie odpowiednio przygotowany specjalista na początku wykonuje analizę włosów i ocenia ich jakość, grubość, stopień zniszczenia oraz oferuje odpowiednie zastosowanie Zabiegu Rekonstrukcji Włosów.

Zabiegu nie można wykonywać samodzielnie w domu, a wyłącznie w profesjonalnych salonach. Zobacz listę salonów, w których można wykonać Zabieg Rekonstrukcji Włosów Joico K-Pak.

Zabieg rekonstrukcji wykonywany jest tylko w autoryzowanych salonach fryzjerskich i wymaga specjalistycznej wiedzy. Poszczególne etapy zabiegu są powtarzane kilka razy, w zależności od stopnia zniszczenia włosów. Przyznam szczerze, że było mi tak przyjemnie, że straciłam poczucie czasu, ale wydaje mi się, że mój trwał około 30 minut – pisze autorka bloga Blonde Hair Care.

Zabieg Rekonstrukcji Włosów Joico K-PAK
Zabieg Rekonstrukcji Włosów Joico K-Pak, źródło: Plaamkaa.pl

 

Zabieg Rekonstrukcji Włosów + Keratynowa Koloryzacja Joico

Keratynowa Koloryzacja Joico
Keratynowa Koloryzacja Joico

Masz dość płowiejącego koloru tuż po wyjściu od fryzjera? Kolor, mimo, że kolor jest intensywny na początku to szybko się wypłukuje? Wypróbuj dwa Zabieg Rekonstrukcji Włosów Joico K-Pak i Keratynową koloryzację podczas jednej wizyty. Zabieg wykonany przed koloryzacją sprawi, że włosy będą właściwie przygotowane do zabiegu i odpowiednio chronione a ich kolor będzie trwalszy i bardziej nasycony. 

Keratynowa koloryzacja Joico to dzięki wysokiej zawartości keratyny odbudowująca seria farb uzupełniająca we włosach to, co najważniejsze – ich podstawowy budulec. Dzięki niej włosy po koloryzacji mają nie tylko piękny kolor, ale są odbudowane, silne, mają zdrowy połysk i fantastyczną objętość. Zobacz efekty Keratynowej koloryzacji Joico.

Keratynowa koloryzacja Joico

 

Brzmi interesująco? Chcesz przetestować Keratynową koloryzację Joico? Jeśli jesteś fryzjerem zgłoś się i otrzymaj darmowe próbki tych innowacyjnych farb.

Nie jesteś fryzjerem, ale chciałabyś przekonać się o skuteczności farb? Nic straconego! Przekaż link zgłoszeniowy swojemu fryzjerowi, a my prześlemy mu bezpłatną próbkę.

Keratynowa koloryzacja Joico - efekty
Keratynowa Koloryzacja Joico – efekty

Komentarze:

Keratynowy Zabieg Rekonstrukcji Włosów JOICO K-PAK – opinie blogerek urodowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *