JOICO Lumi10 – nowe kolory!

Permanentna koloryzacja, która zakryje do 100% siwizny, utrzyma się na włosach tyle, co standardowa koloryzacja oraz nada włosom niesamowity blask – to wszystko, i… więcej, otrzymasz z absolutnym hitem JOICO LumiShine Lumi10, który został wzbogacony o nowe odcienie!

Obecne realia nie sprzyjają długim wizytom u fryzjera. Każdemu brakuje czasu nawet na sen, a co dopiero na spędzenie kilku godzin na fotelu fryzjerskim. Wizytę w salonie musisz więc planować z dużym wyprzedzeniem, a i tak zdarza Ci się spóźnić lub ją odwołać. Z ratunkiem przychodzi jednak JOICO, które od lat niesie ze sobą filozofię RADOŚCI ZE ZDROWYCH WŁOSÓW. I tym razem pomoże Ci cieszyć się piękną fryzurą, pomagając przy tym zaoszczędzić cenne minuty.

lumi10

JOICO Lumi10 – co wyróżnia koloryzację w 10 minut

Może się wydawać, że permanentna koloryzacja w 10 minut może uszkodzić strukturę naszych włosów – nic bardziej mylnego! Oksydant, którego należy użyć do JOICO LumiShine Lumi10, nie jest wysoki (tylko 22%). Czyli praktycznie tyle, co przy standardowej koloryzacji JOICO).

Swoje szybkie działanie Lumi10 zawdzięcza więc skoncentrowanym pigmentom, które dają natychmiastowy depozyt oraz formule Quick Coverage System™. Formuła ta pozwala na całkowite pokrycie siwizny w zaledwie 10 minut!

lumi10

Dlaczego pokochasz JOICO LUMI10?

Przede wszystkim innowacyjna koloryzacja JOICO Lumi10 zaoszczędzi Twój czas! Chyba nie ma nic lepszego – nie jest tajemnicą, że czas to pieniądz. Z JOICO zyskasz dodatkowy blask we włosach, o którym marzysz.

Ta ekspresowa koloryzacja może okazać się błogosławieństwem, gdy jesteś spóźniona na wizytę lub gdy masz naprawdę niewiele czasu na wizytę w salonie w ciągu dnia. Stuprocentowe krycie siwizny zapewni Ci brak niechcianych odrostów, które psują wygląd i często wpływają negatywnie na samopoczucie. Co ważne JOICO Lumi10 sprawi, że Twoje włosy będą bardziej miękkie i pełne blasku.

Na JoiColor LumiShine Lumi10 składa się już 20 różnych odcieni, które umożliwiają tworzenie przepięknych, naturalnych koloryzacji. Nowe odcienie palety Lumi10 to NG (natural gold) oraz NV (natural violet) tworzą idealne ciepłe, złociste i chłodne opalizujące efekty.

O zaletach koloryzacji w 10 minut mówiła również fryzjerka Joanna Ptaszek, która już od roku wykonuje w swoim salonie usługę JOICO LumiShine Lumi10.

Lumi10 sprawdzi się najlepiej, gdy:

  1. Chcesz zminimalizować czas wizyty.
  2. Oczekujesz wspaniałych efektów podczas odświeżenia odrostu w zaledwie 10 minut.
  3. Spóźniłaś się na wizytę lub zapisałaś się tylko na strzyżenie, a okazuje się, że koloryzacja również jest potrzebna.
  4. Próbujesz zapisać się do fryzjera na ostatnią chwilę.
  5. Chcesz pokryć siwiznę.
  6. Chcesz zmienić kolor na krótkich włosach (do 2 poziomów rozjaśnienia).
  7. Odświeżasz kolor, a Twój czas jest ograniczony.
  8. Zależy Ci na szybkich poprawkach odrostu pomiędzy wizytami koloryzacji.

Chcesz zapisać się na wizytę Lumi10? Odwiedź salon JOICO w Twojej okolicy.

Jesteś fryzjerem i chcesz wprowadzić 10-minutową koloryzację Lumi10 do swojego salonu? Napisz do nas: kontakt@perfectsalon.pl lub skontaktuj się z Doradcą Biznesowym ze swojego regionu.

Komentarze:

JOICO Lumi10 – nowe kolory!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *