Koloryzacja męska – trendy dla panów

Dziś przygotowaliśmy coś dla panów – i dla nich wyznacza się przecież trendy koloryzacyjne. Mamy dla was przegląd trendów męskich na najbliższy sezon! Zobaczcie, czym będzie się wyróżniać koloryzacja męska!

Joico-Salon-IDeas-Liam3_Jpg_HR_Org

Koloryzacja włosów raczej kojarzy się z zabiegiem dla kobiet, jednak i panowie znajdą coś dla siebie w dziedzinie farbowania w salonach fryzjerskich. I coraz częściej z takich zabiegów korzystają – koloryzacja męska jest wykonywana nie tylko by ukryć siwe włosy, ale także by odświeżyć swój kolor czy sprawić, by fryzura była bardziej trendy. Tych panów z dnia na dzień przybywa. Przy doborze koloryzacji warto zdać się na pomoc profesjonalisty – nie każdemu będzie pasować podążanie za trendami. Stylista na pewno dobierze korzystne rozwiązanie.PROformance-Color-Fix-Model-Before_Jpg_HR_Org

Cały czas dobrym rozwiązaniem jest klasyczne farbowanie – pod warunkiem, że kolor i odcień są prawidłowo dobrane oraz farba odpowiednio nałożona. Nie jest tutaj konieczna zdecydowana zmiana, z czego ucieszą się na pewno panowie potrzebujący oswojenia z nowym kolorem. Można zdecydować się na stopniowe zmiany, delikatne modyfikacje tonów do uzyskania planowanego efektu.

IMG_6083_w

Dla panów polecamy także delikatne refleksy – odświeżą one kolor i sprawią, że fryzura stanie się trójwymiarowa i zyska na lekkości. To wymarzona fryzura dla mężczyzn niegotowych na drastyczne zmiany, ponieważ kolor nie będzie rzucać się w oczy. Dla bardziej odważnych na pewno atrakcyjne okaże się tak zwane hombre, czyli męska wersja ombre – szczególnie polecana dla panów o dłuższych pasmach, ale wyglądające równie atrakcyjnie na krótszych.  Pasma wyglądające na muśnięte słońcem cały czas są na topie!

 

Panowie gotowi na bardziej drastyczne zmiany mogą zdecydować się na koloryzację w praktycznie każdym kolorze – tutaj również okaże się pomocna porada profesjonalnego kolorysty. Może włosy w kolorach Serenity lub Rose Quartz, kolorów roku według Pantone? A może niezwykle popularna kontrolowana siwizna? Możliwości są praktycznie nieskończone – koloryzacja męska cały czas zaskakuje!

20761_Web

Zajrzyj na naszego Pinteresta i zainspiruj się!

▶️  https://pl.pinterest.com/joicopolska/m%C4%99skie-trendy-koloryzacyjne/ ◀️

Komentarze:

Koloryzacja męska – trendy dla panów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *