Koloryzacja permanentna JOICO z keratyną. Co to jest i jakie produkty wybrać?

Czym jest Keratynowa Koloryzacja permanentna JOICO? To system farbowania, który nie tylko nie niszczy, ale przede wszystkim samoistnie odbudowuje i regeneruje włosy. Przeczytaj więcej na temat naszych produktów do permanentnej koloryzacji i wybierz te, które będą najlepsze do twojego salonu.

Keratynowa Koloryzacja JOICO

Koloryzacja permanentna JOICO. Dobierz ją do potrzeb klientek!

W JOICO dbamy o wszystkie rodzaje włosów – niezależnie od tego, czy są farbowane, rozjaśniane, naturalne, poddane różnorodnym zabiegom czy też po prostu wymagają regeneracji. I właśnie dlatego mamy odpowiedź na potrzeby każdej z twoich klientek. Z Keratynową Koloryzacją nic cię nie zaskoczy. Ty nakładasz farbę – a keratyna i inne składniki odżywcze wykonują resztę pracy, odbudowując włosy od wewnątrz.

Lumishine Permanent Créme Color

Lumishine Permanent Crème Color to linia 55 trwałych odcieni, wśród których znajdziesz gotowe kolory podbijające serca kobiet w USA. Chłodne blondy, naturalne beże, brązy wpadające w fiolet – to wszystko jest w tej palecie. Oprócz tego istnieją rzecz jasna też inne zalety, jakie posiada ta koloryzacja permanentna. Co to jest?

JOICO Lumishine Permanent Creme Color

Keratynowa Koloryzacja Lumishine Permanent Crème Color oparta jest na innowacyjnej formule ArgiPlex, która, oprócz keratyny, uzupełnia we włosach inny kluczowy składnik – argininę. Jest ona niezbędna do dostarczania pigmentu poprzez delikatne rozchylanie łusek włosa. W tradycyjnych farbach, łuski rozchylane są głównie przy pomocy amoniaku. Technologia ArgiPlex w farbach Lumishine pozwoliła ograniczyć go jednak do minimum (najniższa obecnie zawartość na rynku).

Vero K-Pak Color System

Koloryzacja permanentna JOICO, która jest wyposażona w formułę Quadramine Complex™ – tę samą technologię, którą zawiera flagowy Zabieg Rekonstrukcji Włosów JOICO K-Pak. Quadramine Complex™ to zestaw 19 aminokwasów dobranych tak, by niemal doskonale odwzorowywały naturalną keratynę w ludzkim włosie.

JOICO Vero K-Pak Color System

W tych produktach do koloryzacji występuje także druga znana technologia JOICO: Trans-Cuticle Delivery System™ , czyli unikalny system dostarczania molekuł koloru do wnętrza włosa. Dzięki technologii TCD, farby zawierają możliwie najniższe stężenie amoniaku na rynku (1,4 -1,9).

Koloryzacja z serii Vero K-Pak Color System to jednak nie tylko zaawansowana technologia odbudowy włosów – to również pole do popisu dla twojej kreatywności! Paleta kolorów jest bowiem przygotowana w taki sposób, by móc je dowolnie łączyć, tworząc nowe i zaskakujące odcienie. Dzięki takiej formule będziesz w stanie stworzyć dokładnie taki kolor, jakiego oczekują twoje klientki – i którego nie zaoferuje im nikt inny.

Koloryzacja permanentna JOICO

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę, zastanawiając się nad wyborem koloryzacji Vero K-Pak Color System? Na pewno pozytywnie zaskoczy cię fakt, że po koloryzacji tymi produktami nie musisz spłukiwać farby szamponem. Przyczynia się to nie tylko do oszczędności, ale przede wszystkim powoduje, że pigment ma czas, żeby spokojnie osiąść we włosach – i dzięki temu kolor utrzymuje się dłużej.

Vero K-Pak Age Defy

JOICO Vero K-Pak Age Defy – Permanent Age Defying Crème Color to seria farb hamujących oznaki starzenia włosów. Te kolory zdecydowanie łatwiej pokryją siwiznę – ale to dopiero początek ich możliwości!

Co się dzieje z włosami wraz z upływem wieku? Przede wszystkim zaczyna brakować im keratyny, czyli budulca włosa, który składa się z aminokwasów. Im mniej keratyny, tym gorsza kondycja włosów i większa podatność na ewentualne uszkodzenia.

JOICO Vero K-Pak Age Defy

Starsze włosy produkują także mniej lipidów, które z kolei odpowiedzialne są za utrzymywanie prawidłowego poziomu nawilżenia. Im więc starszy jest człowiek, tym jego włosy są bardziej suche i trudne do ujarzmienia z powodu puszenia.

Wraz z wiekiem, włosom zaczyna brakować także ceramidów, czyli substancji lipidowych, które przyczyniają się do spajania łusek włosów – a im bardziej rozchylone łuski, tym większe ryzyko występowania uszkodzeń i przedostawania się promieni UV do włosa.

Koloryzacja permanentna. Co to jest?

Ostatnim brakującym elementem we włosach dojrzałych jest melanina – czyli składnik odpowiedzialny za powstawanie pigmentu. Niedobory melaniny skutkują pojawianiem się siwizny, którą bardzo trudno przykryć tradycyjnymi produktami do koloryzacji.

Koloryzacja permanentna Vero K-Pak Age Defy to doskonałe rozwiązanie powyższych problemów. Dzięki zwiększonej zawartości wszystkich powyższych składników, kompleksowo uzupełnia je we włosach, doskonale pokrywając siwiznę i dając im siłę, blask i drugą młodość.

Vero K-Pak Color Base Breaker

Ekspresowy system rozjaśniania włosów – już o 1 poziom w 10 minut! Ta koloryzacja permanentna nie zawiera amoniaku i wzbogacona jest o formułę Quadramine Complex™, która odbudowuje włosy od wewnątrz. Koloryzacja systemem Base Breaker pozwala na łatwe i szybkie:

  • Rozjaśnienie włosów naturalnych o 1 ton.
  • Pokrywanie odrostu.
  • Pokrywanie delikatnej siwizny.
  • Kreowanie subtelnego efektu sombre.
JOICO Base Braker

JOICO Vero K-Pak Color Base Breaker dostępny jest w dwóch kolorach:

  • Original – dla ciepłych, naturalnych tonów.
  • Cool – dla chłodnych tonów. Produkt niweluje niepożądane ciepłe odcienie.

Czy wiesz, że po zastosowaniu JOICO Base Breaker możesz przystąpić do tradycyjnej koloryzacji? Wybierając jeden z dwóch dostępnych odcieni, zmieniasz bowiem bazę kolorystyczną na włosach klientki, co stanowi punkt wyjścia do uzyskania wymarzonego przez nią odcienia.

Keratynowa koloryzacja permanentna JOICO to najbardziej innowacyjny system farbowania włosów dostępny obecnie na rynku. Dzięki zawartości technologii dostarczających keratynę i inne składniki odbudowujące do wnętrza włosa, po koloryzacji pasma stają się zdrowsze i silniejsze niż wcześniej.

A jeśli chcesz dodatkowo wzmocnić efekty farbowania, sięgnij po profesjonalne produkty Defy Damage, które utrwalają kolor i zapobiegają uszkodzeniom włosów.

Komentarze:

Koloryzacja permanentna JOICO z keratyną. Co to jest i jakie produkty wybrać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *