Koloryzacja Very Peri – najmodniejsza fryzura tego roku

Niebiesko-fioletowy kolor z odcieniami czerwieni od kilku miesięcy możemy zauważyć na każdym kroku. Bowiem, to z tych odcieni składa się koloryzacja Very Peri, czyli kolor roku wybrany przez Instytut Pantone. Ma on symbolizować beztroską pewność siebie i zachęcać do działania, po wielu miesiącach zamknięcia. W związku z nadchodzącym latem, prezentujemy śmiałą koloryzację Very Peri. Komu będzie pasować oraz jak o nią odpowiednio dbać?

Intensywne, pełne barw koloryzacje najlepiej tworzyć z JOICO Vero K-Pak Color Intensity. Ta paleta uwalnia kratywność i przenosi wymiar pracy fryzjera na kolejny etap. Quadramine ComplexTM zawarty w farbach odżywia i odbudowuje włosy podczas koloryzacji, dlatego po zabiegu są one zdrowe i pełne blasku.

Koloryzacja Very Peri – Instytut Pantone

Kolor roku 2022 ma symbolizować beztroską pewność siebie i zachęcać do działania, po wielu miesiącach zamknięcia.

W miarę jak wkraczamy w świat bezprecedensowych zmian, wybór odcienia PANTONE 17-3938 Veri Peri przynosi nową perspektywę i wizję zaufanej, ukochanej rodziny niebieskich kolorów […]. PANTONE 17-3938 Veri Peri prezentuje radosną postawę i dynamiczną obecność, która zachęca do odważnej kreatywności i pomysłowej ekspresji.

– Leatrice Eiseman, dyrektor wykonawczy Instytutu Pantone

Koloryzacja Very Peri – inspiracje

Autorem koloryzacji jest Monika Woźniak z salonu Atelier Urody Hair we Wrocławiu.

Różowa koloryzacja z przejściami Veri Peri wykonana w salonie Łukasza Urbańskiego przez Tomasza Kirscha.

Koloryzacja wykonana w Salonie Fanaberia w Warszawie.

Koloryzacja Veri Peri – komu pasuje

Tak naprawdę fioletowe odcienie pasują do każdego typu urody. W przypadku koloryzacji Veri Peri potrzeba jedynie odrobine odwagi i wyjścia poza ogólnie przyjęte schematy. Najważniejsze jest, aby czuć się ze sobą dobrze – wówczas każdy kolor będzie dla nas idealny.

Jeśli chodzi o ubiór, to taki kolor dobrze komponuje się z szarością, beżem, magentą oraz ceglastą czerwienią. To samo dotyczy makijażu, gdy zależy nam na intensywniejszym podkreśleniu urody.

Koloryzacja Veri Peri – wykonanie i pielęgnacja

Najlepsze efekty koloryzacji Veri Peri można osiągnąć na jasnych włosach. Ciemne włosy należy wcześniej rozjaśnić, dlatego warto wykonać przy tym Zabieg Pielęgnacyjny JOICO Defy Damage, aby zabezpieczyć włosy, dodać im blasku i miękkości, a także uchronić włosy przed uszkodzeniami.

Koloryzację zawsze wykonuj w profesjonalnych salonach fryzjerskich, aby cieszyć się pięknymi, zdrowymi pasmami.

W domu, do codziennej pielęgnacji najlepiej stosować JOICO Colorful, czyli serię dedykowaną koloryzowanym włosom. Szampon i odżywka uszczelnią łuski, aby kolor nie płowiał, a serum doda włosom blasku oraz zabezpieczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Koloryzacja Veri Peri - pielęgnacja

Ciesz się latem z oryginalną, niezwykle modną koloryzacją Veri Peri!

W naszym artykule Nieoryginalne produkty – skutki uboczne wspominamy, o tym jak ważny jest zakup produktów z autoryzowanych źródeł sprzedaży.

Oficjalnym dystrybutorem marki JOICO w Polsce jest Perfect Salon Sp. z o.o.

Komentarze:

Koloryzacja Very Peri – najmodniejsza fryzura tego roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *