Koloryzacja w 10 minut – fryzjerka Joanna Ptaszek o JOICO LumiShine Lumi10

Koloryzacja w 10 minut JOICO LumiShine Lumi10 jest dostępna na polskim rynku od listopada ubiegłego roku. Te permanentne farby z łatwością radzą sobie z siwymi włosami, całkowicie je kryjąc oraz dając efekt zdrowszych i bardziej lśniących pasm.

Permanentna koloryzacja JOICO LumiShine Lumi10 jest oparta o formułę Quick Coverage System™, która dzięki wysokoskoncentrowanym pigmentom pozwala na ultraszybką koloryzację siwych włosów bez niepożądanych efektów.

O opinię po ponad półrocznej pracy na JOICO LumiShine Lumi10 poprosiliśmy Panią Joannę Ptaszek, czyli właścicielkę salonu w przy ulicy Długiej 37 w Rybnej w Małopolsce.

Pani Joanno, od jakiego czasu pracuje Pani na koloryzacji JOICO?

Z fryzjerstwem związana jestem 19 lat, a 3 lata temu zaufałam marce JOICO i zaczęłam pracować na tych wspaniałych produktach. 

A od jakiego czasu pracuje Pani na keratynowej koloryzacji JOICO?

Od początku wejścia w markę, czyli od 3 lat. Przekonała mnie nowoczesna, zaawansowana technologia, która jest w nich zawarta. Marka ciągle się rozwija, unowocześniając między innymi koloryzacje. Na tym mi szczególnie zależało, aby moje klientki czuły się wyjątkowo, mając piękne, zadbane włosy.

Wiemy, że już pół roku pracuje Pani na farbach JOICO LumiShine Lumi10. Czy różnią się one od innych farb JOICO? Jeśli tak, to czym?

JOICOLumiShine Lumi10 różni się od innych koloryzacji. Jest to bardzo trwała koloryzacja, która w zaledwie 10 minut pięknie pigmentuje i odżywia nawet bardzo oporne i siwe włosy – co często bywa nie lada wyzwaniem. 

Zatem częściej pracuje Pani na Lumi10 czy na innych farbach marki JOICO?

W marce uwielbiam różnorodność produktów, co daje nieskończenie wiele możliwości. Często klientom brakuje czasu, wtedy Lumi10 jest jedyną słuszną opcją koloryzacji. Bardzo często sięgam po tę ekspresową farbę. 

Czy jest coś, co zmieniło się w Pani salonie od wprowadzenia tej koloryzacji? Ma Pani więcej czasu? Przyjmuje Pani dziennie więcej klientek/klientów?

Po wprowadzeniu Lumi10 do salonu zmieniło się na pewno, to że klienci nie muszą rezygnować z koloryzacji z powodu braku czasu. Uzupełnienie odrostu z lekkim podcięciem włosów  i stylizacja zajmuje zaledwie jedną godzinę! 

Tak, czas tutaj naprawdę robi wrażenie. Czy może Pani powiedzieć kto zwykle decyduje się na koloryzację w 10 minut? Mężczyźni? Matki? Zapracowane osoby?

Na tego typu koloryzacje zazwyczaj w moim salonie decydują się kobiety, które nie maja za wiele czasu, by siedzieć w salonie beauty zbyt dlugo. Zabiegane mamy, które pędzą do swoich dzieci i osoby, które musza często uzupełniać odrost, a nie chcą na to tracić za wiele czasu. 

Proszę powiedzieć, czy JOICO LumiShine Lumi10 jest trudną koloryzacją? Jakie były Pani pierwsze doświadczenia z tymi farbami?

Patrząc z perspektywy fryzjera Lumi10 jest bardzo prostą koloryzacją. Paleta kolorów jest podstawowa, ale znajdziemy w niej wszystko, co naturalne i najbardziej pożądane. Byłam pełna obaw przed pierwszym użyciem Lumi10 – bałam się technologii, tego czy poradzi sobie z siwymi włosami czy nie będzie uwrażliwiać włosów. Jednak już po pierwszej koloryzacji byłam zachwycona! Bardzo łatwo jest dobrać odpowiedni poziom i kolor, a do tego jest tylko jeden oxydant. Proste – prawda?

Tak! Brzmi to, jakby było bardzo proste, jednak mimo wszystko takie zabiegi dedykowane są do użytku profesjonalnego.

Mam jeszcze pytanie, jaki numer farby Lumi10 wybiera Pani najczęściej i dlaczego?

Moimi ulubionymi kolorami jest Lumi10 kolor 5N i 6N. Piękny, naturalny, głęboki i chłodny odcień brązu, który zresztą sama stosuję 🙂 

Powiedziała Pani, że paleta jest podstawowa, zatem czy czeka Pani na nowe odcienie?

Czy czekam na nowe odcienie?

Dla mnie paleta jest podstawowa, ale wystarczająca, ale czemu nie! Będę czekać na nowe kolory, które chętnie wypróbuję. 

Z chęcią usłyszę, co klienci/klientki mówią o koloryzacji? Czy wracają po nią?

Klienci bardzo chętnie korzystają z Lumi10, wracają na ponowne koloryzacje z wykorzystaniem jej. 

Dobrze to słyszeć, a czy wyobraża sobie jeszcze pracę bez JOICO Lumi10?

Ja już sobie nie wyobrażam pracy bez tej farby! 

Jest genialna, szybka, prosta. Mam nadzieje ze będzie już na stałe w ofercie marki JOICO.

Czy miała Pani styczność z szybkimi farbami od innych marek? Jeśli tak, to czy efekt był zadowalający?

Nie. JOICO Lumi10 to pierwsza ultraszybka farba z jaka miałam odczynienia. Jestem nią zachwycona, stosuje i będę polecać bo naprawdę warto. 

Czy według Pani takie ultraszybkie farby są przyszłością w salonach?

Myślę, że tak. Każdy z nas ma wiele na głowie, żyjemy w dużym pędzie. Lubimy dbać o siebie, a jeśli można to robić szybko i skutecznie – SUPER!

Bardzo dziękuję za rozmowę!

Również dziękuję.

Chcesz wprowadzić JOICO Lumi10 do swojego salonu? Napisz – kontakt@joicopolska.pl

Mapa salonów JOICO w całej Polsce.

Oficjalnym dystrybutorem marki JOICO w Polsce jest Perfect Salon Sp. z o.o.

Komentarze:

Koloryzacja w 10 minut – fryzjerka Joanna Ptaszek o JOICO LumiShine Lumi10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *