Kosmetyki do włosów z filtrami UV – top 5

Kosmetyki do włosów z filtrami UV powinny znaleźć się na półce niemal każdej kobiety, która marzy o pięknych, zdrowych oraz lśniących włosach. Promienie UV sprawiają, że włosy stają się zniszczone, łamliwe oraz matowe. Odpowiednio dobrane, profesjonalne kosmetyki uchronią nas przed płowieniem fryzury i zabezpieczą nasze pasma przed nowymi uszkodzeniami. Zastanawiasz się, jakie kosmetyki powinnaś wybrać? Poznaj najlepsze kosmetyki do włosów z filtrami UV od JOICO.

Z pewnością wiesz już, jak ważne jest używanie kosmetyków z ochroną UV na twarz oraz ciało przez cały rok, aby zapobiec chorobom i starzeniu się skóry. Jednak czy zdajesz sobie sprawę z tego, że nasze włosy również wymagają takiej ochrony?

Dlaczego należy używać kosmetyki do włosów z filtrami UV?

Wiosną i latem, gdy słońce zaczyna świecić znacznie mocniej, nasze włosy narażone są na uszkodzenia. Promieniowanie UV rozszerza łuski włosa, co sprawia, że promieniowanie dociera do kory naszych pasm. Konsekwencjami tego są przesuszone, łamliwe i uszkodzone włosy, które tracą swój blask oraz kolor (włosy koloryzowane).

Filtry UV zapobiegają dotarciu promieniowania do włosów poprzez jego pochłanianie lub rozpraszanie, a następnie uwalniają je ponownie w postaci ciepła lub zamieniają je na inną długość fali światła.

Kosmetyki do włosów z filtrami UV – JOICO Style&Finish Body Shake

Tekstura i objętość, o której zawsze marzyłaś wraz z ochroną przed promieniowaniem UVA/UVB. JOICO Style&Finish Body Shake sprawia, że włosy wyglądają na naturalnie gęstsze – bez sztucznego efektu, jaki często powstaje podczas aplikacji na włosy lakieru lub pudrów stylizujących. Jego ogromną zaletą jest to, że szybko wysycha, a efekty utrzymują się przez cały dzień.

Kosmetyki do włosów z filtrami UV - JOICO Style&Finish Body Shake

Kosmetyki do włosów z filtrami UV – JOICO K-PAK Color Therapy Luster Lock Glossing Oil

Ochrona UV wraz z niesamowitym połyskiem? Poznaj codzienny „niezbędnik” Twoich włosów, który zapewnia wspaniałą żywotność koloru i olśniewający blask! Doskonała formuła, która jest odpowiednio lekka dla delikatnych pasm, a jednocześnie wystarczająco odżywcza dla grubszych włosów. Ta doskonała mieszanka olejków zapewnia natychmiastowy efekt WOW oraz skuteczną ochronę, aby Twój odcień lśnił jak nigdy dotąd.

JOICO K-Pak Color Therapy Luster Lock Glossing Oil w swoim składzie zawiera olejek Mankietti, który odpowiada za ochronę UV. W związku z tym zabezpiecza kolor.

Kosmetyki do włosów z filtrami UV – JOICO K-Pak Color Therapy Luster Lock Glossing Oil

Kosmetyki do włosów z filtrami UV – JOICO Blonde Life Brightening Veil

Na uszkodzenia włosów spowodowane promieniowaniem UV najbardziej narażone są posiadaczki naturalnych i rozjaśnianych blond włosów. JOICO Blonde Life Brightening Veil chroni włosy nie tylko przed uszkodzeniami powodowanymi promieniowaniem słonecznym, ale również przed uszkodzeniami termicznymi. Natychmiast zabezpiecza pasma, jednocześnie zwiększając połysk, wzmacniając wytrzymałość włosów. Bogate olejki egzotyczne pomagają przywrócić złocisty blask. JOICO Blonde Life Brightening Veil zawiera olejek tamanu, czyli bogaty pochodzący z południowo-wschodniej Azji pochłaniacz promieniowania UV, który zawiera wzmacniające kwasy Omega-6 i Omega-9 oraz pomaga głęboko nawilżyć włosy, zwiększyć ich połysk i pozbyć się łamliwych pasm.

Kosmetyki do włosów z filtrami UV - JOICO Blonde Life Brightening Veil

Kosmetyki do włosów z filtrami UV – JOICO Colorful Glow Beyond Anti-Fade Serum

Natychmiastowy efekt tafli na włosach oraz ochrona przed promieniowaniem UV – to wszystko zapewnia serum JOICO Colorful Glow Beyond Anti-Fade Serum. W tym produkcie poza zaawansowaną technologią SmartRelease i olejkiem z nasion zielonej herbaty, znajdziemy również ekstrakt z owoców granatu. Kwas elagowy zawarty w ekstrakcie, wykazuje właściwości przeciwutleniające. Stosowany jest jako naturalny filtr UV, jako że chroni przed negatywnymi skutkami promieniowania słonecznego.

Kosmetyki do włosów z filtrami UV – JOICO Colorful Glow Beyond Anti-Fade Serum

Kosmetyki do włosów z filtrami UV – JOICO Defy Damage Protective Shield

Krem do włosów bez spłukiwania JOICO Defy Damage Protective Shield to kolejny kosmetyk z filtrem UV, który w rezultacie chroni kolor i przedłuża jego trwałość. Lipid ochronny odpowiada za ochronę UV, zapewnia długotrwałą ochronę przed stylizacją na gorąco i zanieczyszczeniami środowiska. Krem dodatkowo nadaje włosom jedwabistą miękkość i gładkość. JOICO Defe Damage Protective Shield pochodzi z ekskluzywnej kolekcji kosmetyków do pielęgnacji i ochrony włosów JOICO Defy Damage Home Care.

JOICO Defy Damage Protective Shield

Najlepsze efekty osiągniesz z kosmetykami profesjonalnymi, które dobierze dla Ciebie fryzjer lub trycholog.

Odwiedź salon JOICO z Twojej okolicy.

W naszym artykule Nieoryginalne produkty – skutki uboczne wspominamy, o tym jak ważny jest zakup produktów z autoryzowanych źródeł sprzedaży.

Oficjalnym dystrybutorem marki JOICO w Polsce jest Perfect Salon Sp. z o.o.

Komentarze:

Kosmetyki do włosów z filtrami UV – top 5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *