Krycie siwizny w 10 minut – JOICO Lumi10

Krycie siwizny w 10 minut od teraz jest możliwe! Usługa permanentnej koloryzacji JOICO Lumi10 pozwoli Ci oszczędzać czas. Nieważne czy jesteś fryzjerem czy klientem salonu – pokochasz NOWĄ koloryzację od JOICO.

Jeśli znasz dobrze markę JOICO, to z pewnością wiesz, że stawia ona na rozwój oraz technologie w swoich produktach. Od zawsze JOICO gwarantuje zdrowe, lśniące włosy, piękny, żywy kolor, ale teraz zyskasz również CZAS.

Choć krycie siwizny w zaledwie 10 minut brzmi nierealnie, to naprawdę jest możliwe. Permanentna koloryzacja JOICO Lumi10 jest oparta o formułę Quick Coverage System™, która pozwala na ultraszybką koloryzację siwych włosów.

Wcześniej wizyta na krycie siwizny trwała nawet 2-3 godziny licząc z myciem i modelowaniem włosów. Teraz zamiast 40 minut siedzenia z farbą na włosach, poświęcisz na to tylko 10 minut! Całość wizyty potrwa 40-50 minut. Ta nowa usługa JOICO to świetne rozwiązanie dla osób, którym zawsze brak jest czasu. A fryzjerzy będą mieć możliwość przyjęcia większej liczby klientów w ciągu dnia.

Krycie siwizny JOICO Lumi10.

Krycie siwizny w 10 minut – działanie

JOICO LumiShine Lumi10, tak samo jak cała linia koloryzacji LumiShine zawiera technologię Quadramine Compex®. Składa się ona z zestawu 19 aminokwasów dobranych tak, by jak najbardziej przypominać naturalną keratynę ludzkich włosów. W efekcie włosy są odbudowane i zdrowo wyglądające. Za krycie siwizny w 10 minut odpowiedzialna jest formuła  Quick Coverage System™. Jej wysokoskoncentrowane pigmenty dają natychmiastowy depozyt bez jakichkolwiek niepożądanych efektów.

W JOICO LumiShine Lumi10 znajdziesz również:

Argiplex Technology, czyli technologię, która łączy w sobie moc 3 sprawdzonych, zaawansowanych kompleksów. W efekcie odbudowuje zniszczone włosy, zachowując trwałość i blask koloru.

Bond-Building Arginine – w porównaniu z tradycyjną koloryzacją, która wypłukuje ten niezbędny aminokwas z włosów, koloryzacja LumiShine uzupełnia argininę w 100%. W rezultacie włosy są natychmiast wzmocnione, a uszkodzenia zminimalizowane.

Supercharged Conditioner, czyli odżywczą powłokę, która otula łuskę włosa by odżywić i chronić włosy po koloryzacji. JOICO Lumi10 posiada w formule silniejszą koncentrację Signature Conditioner, dzięki czemu odżywia i chroni włosy.

O tym, jak działa #KeratynowaKoloryzacja pisaliśmy TUTAJ.

Krycie siwizny w 10 minut – zalety

Największą zaletą JOICO Lumi10 jest oszczędność czasu. Zaoszczędzony czas można bowiem wykorzystać na wiele różnych sposobów. Jeśli jesteś fryzjerem możesz teraz przyjąć w ciągu dnia więcej klientów. Znajdziesz czas na osoby bez rezerwacji, które spontanicznie postanowiły wejść do Twojego salonu na krycie siwizny. Permanentna koloryzacja włosów w 10 minut to nowość na rynku, dlatego ważne jest, aby iść z duchem czasu i dostosowywać się do zabieganych klientów.

Jeśli jednak jesteś jednym z klientów, którzy regularnie chodzą do salonów fryzjerskich na krycie siwizny, możesz teraz zrobić to dużo szybciej niż wcześniej. Zaoszczędzony czas poświęć na pracę, dzieci, miłą kolację z ukochaną osobą i wszystko, na co tylko masz ochotę.

Krycie siwizny w 10 minut – krok po kroku

Koloryzacja JOICO Lumi10 jest prosta, należy jednak zwracać szczególną uwagę na zegarek, ponieważ farba ma być na włosach jedynie przez 10 minut.

  1. Farbę JOICO Lumi10 należy wymieszać z oksydantem LUMI10 Accelerator 6,6% (22 Vol.) w miseczce lub shakerze. Stosunek mieszania 1:1.
  2. Szybkimi ruchami farbę należy rozprowadzić na siwych odrostach.
  3. Całkowity czas trzymania na włosach farby Lumi10 wynosi 10 minut.
  4. Nie zalecamy używania źródła ciepła.
  5. Jeżeli długości i końce potrzebują odświeżenia, należy przeciągnąć koloryzację Lumi10 z odrostu na długości i końce tuż przed zmyciem koloru.

Edukator Marki Julita Niezgoda o koloryzacji JOICO Lumi10

Julita Niezgoda, czyli Edukator Marki JOICO, która w swoim salonie Studio Effect koloryzację JOICO Lumi10 ma już 1,5 miesiąca, zapytana o to, co zmieniło się w jej salonie, powiedziała:

Krycie siwizny - cytat Julita Niezgoda.

Zapisz się na wizytę już dzisiaj. Odwiedź jeden z salonów JOICO.

Jesteś fryzjerem i chcesz wprowadzić JOICO Lumi10 do swojego salonu? Skontaktuj się z naszym Doradcą Biznesowym.

Komentarze:

Krycie siwizny w 10 minut – JOICO Lumi10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *