Letnia koloryzacja brond – krok po kroku

Lato już niebawem, ale wiosna w pełni. Zafundujcie sobie z tej okazji najmodniejszą w tym sezonie koloryzację brond w stylu J.Lo!

Koloryzacja JOICO LUMISHINE - Brond
Koloryzacja JOICO LUMISHINE – Brond

 

JOICO LUMISHINE
JOICO LUMISHINE

Zapewne zastanawiacie się, co to w ogóle brond i jak wygląda. Otóż nazwa koloryzacji brond pochodzi od słów blond i brąz i oznacza wielowymiarową koloryzację z użyciem kilku odcieni. Pozwala ona na znaczne rozświetlenie twarzy, co daje efekt wypoczętej skóry i świeżej cery. Tę koloryzację pokochały gwiazdy, zwłaszcza J.Lo, która takie kolory nosi od bardzo dawna.

Jak uzyskać taki efekt? Koloryzacja JOICO LUMISHINE poradzi sobie z tym bez problemu. Podpowiadamy w jaki sposób nakładać farbę oraz jakie mieszanki zastosować, aby osiągnąć świetlisty efekt pięknych włosów. Kombinacja słonecznych blondów i karmelowych brązów przeniesie fryzurę w inny wymiar.

Jeśli zależy wam na utrzymaniu włosów w świetnej kondycji zadbajcie o delikatną farbę, np. tę, która ma wbudowany system ArgiPlex odpowiadający za ochronę włosów podczas koloryzacji i transport pigmentu.

Najnowsza technologia - ArgiPlex
Najnowsza technologia – ArgiPlex

Do tego typu koloryzacji należy wykonać trzy mieszanki:

Mieszanki - Brond
Mieszanki – Brond

FORMUŁA 1: LUMISHINE 10N + Developer LUMISHINE 10Vol.

FORMUŁA 2: LUMISHINE XLB + Developer LUMISHINE 40Vol.

FORMUŁA 3: CREME LIGTENER + Developer LUMISHINE 20Vol.

Po zastosowaniu tych mieszanek i upływie czasu trzymania należy umyć włosy szamponem z linii JOICO K-PAK Color Therapy i nałożyć odżywkę z tej samej serii. Na sam koniec, dla niesamowitego połysku i odżywienia warto nałożyć JOICO GLOSS z serii DEMI-LIQUID LUMISHINE. Mieszanka powinna wyglądać następująco:  LUMISHINE DEMI-LIQUID 1/4 10NWB + 3/4 CLEAR.
To pozwoli na uzyskanie dodatkowego połysku i poprawi kondycję włosów.

LUMISHINE - Zestaw do koloryzacji
LUMISHINE – Zestaw do koloryzacji
LUMISHINE - Zestaw do koloryzacji
LUMISHINE – Zestaw do koloryzacji

Zobaczcie film wyjaśniający jak aplikować mieszanki, aby osiągnąć efekt koloryzacji brond.

Ta technika wymaga wiele cierpliwości i drobiazgowości, ale odwdzięcza się znakomitym efektem końcowym. Farbowanie włosów techniką brond jest bardzo spektakularne. Zobaczcie sami!

Lubicie takie subtelne kolory i łagodne przejścia kolorów? To połączenie będzie prawdziwym hitem nadchodzącego sezonu. Oczywiście, po piękne blodny zapraszamy do salonów JOICO PERFECT SALON, gdzie macie pewność pracy na najbardziej sławnych farbach w Stanach Zjednoczonych.

Koloryzacja brond
Koloryzacja brond

Komentarze:

Letnia koloryzacja brond – krok po kroku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *