Małgosia Mikulik testuje JOICO LUMISHINE

Małgosia Mikulik i JOICO LUMISHINE
Małgosia Mikulik i JOICO LUMISHINE

1 kwietnia w Prima Aprilis w jednym z naszych topowych salonów pojawiła się Małgorzata Mikulik – managerka gwiazd i właścicielka agencji Eventage.

Włosami Małgosi zaopiekowała się stylistka marki Anna Bojdzińska z salonu Creative Hair (ul. Zgoda 13, Warszawa), która wykonała koloryzację w odcieniach chłodnego blondu.

Małgosia uwielbia zimne, popielate blondy i długo szukała odpowiednich farb, które zniwelują ciepły odcień. Farby JOICO właśnie tym wyróżniają się na rynku, że zupełnie eliminują niechciane żółte tony i utrzymują się przez bardzo długi czas bez zmiany kolorytu.

Małgosia Mikulik i JOICO LUMISHINE
Małgosia Mikulik i JOICO LUMISHINE

U Małgosi została zastosowana farba z linii LUMISHINE zawierająca wbudowaną technologię ArgiPlex, która przede wszystkim sprawia, że produkt jest bezpieczny dla włosów i co najważniejsze przywraca utraconą podczas procesu farbowania argininę. Nie potrzeba już żadnych dodatkowych zabiegów, bo ta farba ma w sobie wszystko, czego potrzebują włosy.

Jak można się też domyślać, farba nadaje włosom niesamowity połysk, który utrzymuje się przez około miesiąc od wizyty w salonie.

Zobaczcie, jakie efekty osiągnęliśmy w przypadku koloryzacji i stylizacji Małgosi. Do podniesienia fryzury i nadania jej lekkości oraz objętości stylistka zastosowała niesamowity, magiczny produkt JOICO HairShake – płyn, który zamienia się w puder. Każdy, kto raz go wypróbuje chce, aby stał na jego półce. Sami zobaczcie!

03

05

06

07

Małgosia Mikulik i JOICO ShakeHair
Małgosia Mikulik i JOICO ShakeHair

 

Komentarze:

Małgosia Mikulik testuje JOICO LUMISHINE

  • Witam Serdecznie jaki numer farby został zastosowany u Pani Małgosi że uzyskała tak piękny chłodny odcień ?

    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *