Marka Joico na Złotych Globach

Za nami wielkie święto światowego kina – wręczenie Złotych Globów. Marka Joico również gościła na tej niezwykłej gali – zadbaliśmy o piękne fryzury Giny Rodriguez, Jenny Dewan – Tatum oraz Olivii Wilde 🙂

GoldenGlobes-GinaRodriguez

Gina Rodriguez, nominowana do statuetki w kategorii Najlepsza aktorka w serialu komediowym lub musicalu, przygotowywana była przez naszego stylistę Paula Nortona. Suknia aktorki przywiodła Nortonowi na myśl styl gwiazd legendarnych – Lany Turner, Avy Gardner i Jayne Mansfield. W rezultacie powstały trwałe loki, które bardzo dobrze komponowały się ze stylizacją Giny. Wykończone za pomocą kosmetyków Joico przetrwały cały wieczór!

Wszystko dzięki Joico Style & Finish Joiwhip – pianka nie dość, ze dodaje objętości, to pomaga również formować fale i loki. IronClad Thermal Protectant Spray ochronił włosy Giny przed gorącym powietrzem podczas stylizacji, a do ułożenia włosów Paul zastosował JoiMist Medium Styling and Finishing Spray. O wykończenie fryzury zadbał Joico Crème Wax, nadający piękny efekt końcowy od nasady aż po końce.

⬇️ Kliknij w zdjęcia i poznaj nasze produkty!

24109_Web27365_Web24099_Web
Piękny kolor Jenny Dewan – Tatum to dzieło Denisa de Souzy. Jenna była ubrana w bogato zdobioną suknię, z którą kolor włosów musiał współgrać. Włosy przyciemnione do głębokiego, bogatego brązu (dzięki Lumishine) potrzebowały jedynie paru refleksów, dużej ilości blasku i perfekcyjnego wykończenia.

attends the 73rd Annual Golden Globe Awards held at the Beverly Hilton Hotel on January 10, 2016 in Beverly Hills, California.

Nasza marka Joico jest także odpowiedzialna za piękny kolor Olivii Wilde. Denis de Souza użył do farbowania włosów Olivii naszych nowych farb Lumishine. Kluczem do pięknej fryzury Olivii jest balayage na końcach włosów i przy twarzy – refleksy zaczynają się już u nasady, nasilając się aż po końce.

GoldenGlobes-OliviaWilde

Obie koloryzacje wykonaliśmy LUMISHINE – nową linią farb Joico.

Jenna ma kolor wykonany dzięki LumiShine Permanent Crème Color 4N + 5NA z użyciem wody  5%. Kilka kosmyków dookoła twarzy zostało zafoliowanych z 5NA + 5%, by uzyskać głęboki wymiar koloru.

Po farbowaniu włosów Jenny zastosowaliśmy i poleciliśmy do użytku w domu dbające o kolor kosmetyki Color Balance Blue dla brunetek.

U Olivii natomiast wybraliśmy LumiShine Permanent Crème Color HLN + HLA z wodą o stężeniu 40%. Balejaż do rozjaśnienia włosów dookoła twarzy został wykonany przy pomocy JOICO Crème Lightener i wody 20% – nadał włosom blasku i rozświetlenia.

Po skończonym zabiegu zadbaliśmy o włosy Olivii szamponem i odżywką z serii JOICO K-PAK Color Therapy, by ochronić kolor i zadbać o zdrowie włosów.

⬇️ Kliknij w zdjęcie i dowiedz się więcej o Joico Lumishine!

20800_Web

Zdjęcia Jordan Strauss/ Invision/Ap

 

Komentarze:

Marka Joico na Złotych Globach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *