Niezwykła moc pianki do mycia włosów

Zwykłe szampony i odżywki już ci się znudziły? A może szukasz produktu, który kompleksowo zadba o twoje włosy? Szampon w piance – to w ogóle możliwe? Już tak!

Szampon w piance – jak to działa?

Zacznijmy od rozszyfrowania tajemniczej nazwy Co+Wash. Już tłumaczymy o co w tym chodzi. Co to skrót do Conditioner, czyli odżywka. Wash to mycie. Całość oznacza więc połączenie produktu myjącego i odżywiającego włosy. Brzmi wspaniale, prawda?

Oczyszczające odżywki znane również jako co-washes działają w ten właśnie sposób i są świetną alternatywą dla zazwyczaj stosowanych w domu pojedynczych kosmetyków – szamponów i odżywek.

650x650

Joico Co+Wash to oczyszczające odżywki 2w1 w formie pianki, które silnie nawilżają włosy, sprawiają, że są błyszczące, miękkie i zdrowe. Dzięki zawartości Bio Peptide Complex – AdvancedTM zapewniają odbudowę i ochronę na całej długości włosów, a innowacyjna formuła pozwala na łatwą aplikację i wygodne stosowanie.

To nie wszystko. Dopasowane do indywidualnych potrzeb włosów nowe pianki Joico mają także inne zalety, takie jak przedłużenie trwałości koloru czy zdyscyplinowanie włosów kręconych.

Zobacz, jak stosować pianki Joico Co+Wash

dd

  1. Zmocz włosy ciepłą wodą
  2. Kliknij jeden raz w pompkę, a wydobędzie się niewielka ilość gęstej, bogatej i kremowej piany
  3. Rozsmaruj pianę w dłoniach i między palcami
  4. Przeczesz włosy palcami rozprowadzając pianę
  5. Zmocz delikatnie włosy i zapień produkt na całej długości
  6. Zostaw na 1 minutę
  7. Spłucz letnią wodą
  8. Susz włosy stylizując jak zawsze

Dlaczego pokochacie Co+Wash?

Aby dokładnie oczyścić skórę głowy i odpowiednio nawilżyć i dodać włosom substancji odżywczych wystarczy nałożyć niewielką porcję produktu, mniejszą o połowę od stosowanej dotychczas porcji szamponu i odżywki. To czysta oszczędność!

Pianka dokładnie rozprowadza się po skórze głowy i włosach na całej ich długości. Wystarczy, że rozsmarujesz ją w dłoniach i nałożysz od nasady aż po same końce. Jeśli masz wrażenie, że produktu jest zbyt mało, zmocz włosy delikatnie wodą i zapień ponownie. Nie musisz dodawać kolejnej porcji. Pianka pod wpływem wody łatwo zyska objętość.

Te pianki do mycia włosów nie zawierają też sulfatów, tj. składników odpowiedzialnych za pienienie się produktów. Tutaj tę rolę przejęła forma bogatej pianki, więc te substancje mogły zostać pominięte.
Ten innowacyjny produkt jest dostępny w trzech wersjach: do włosów przesuszonych i szorstkich, do włosów kręconych i suchych oraz do włosów farbowanych.

Poznaj wszystkie produkty ▶️ Kliknij tutaj! ◀️

Jak wam się podoba najnowszy produkt Joico? Co sądzicie o takich kosmetykach? Dajcie znać w komentarzu.

Komentarze:

Niezwykła moc pianki do mycia włosów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *