Niezwykle energetyczna koloryzacja JOICO autorstwa Ewy Wacławik. Zobacz efekty i poznaj kulisy powstawania!

Odważne koloryzacje to idealna propozycja dla tych, które chcą wyrazić siebie i podkreślić swój wyjątkowy styl.
Na takie zabiegi decydują się wielkie zagraniczne gwiazdy jak: Lady Gaga, Georgia May Jagger czy Billie Eilish. Aczkolwiek daleko nie musimy szukać, ponieważ w naszym kraju także można znaleźć fanki odważnych stylizacji: Ruda z Red Lips czy Ada Fijał. Jednak kolorowe włosy można coraz częściej zauważyć również na ulicach miasta!

Tego typu koloryzacje można potraktować także jako tymczasowe, wakacyjne szaleństwo lub jako forma sztuki i realizacja swojej wizji, tak jak ostatnio zrobiła to Ewa Wacławik z Ku Ku Salon Fryzjerski Ewa Wacławik.

Zobaczcie realizację Ewy oraz przeczytajcie jak wyglądały przygotowania do niesamowicie kolorowej sesji zdjęciowej!

REALIZACJA KOLEKCJI:
Fotograf – Joanna Ścipiór
Stylista – Katarzyna Rybińska
Asystent Stylisty – Agnieszka Rybińska
Kolorysta – Ewa Wacławik

Asystenci Ewy Wacławik:
Dominika Maderak
Tomasz Kędzior
Marzena Pęcak

Pytanie: Co było Twoją inspiracją do stworzenia koloryzacji?

Odpowiedź: Moją inspiracją jest kolor. Słowo w pełnym znaczeniu. Kolor to emocje, szczęście, energia. Kolor to coś więcej niż zjawisko optyczne. To moc, która oddziałuje na nas. Częściej sięgam po kolory o pozytywnym wpływie. Lubię wywoływać mocne emocje, ale dające siłę, energię, świeżość, zdrowie.- opowiada Ewa Wacławik.

P: Jakich produktów używałaś do wykonania tych niesamowitych kolorów na głowach modelek?

O: Do stworzenia tej sesji użyłam moich ulubionych produktów marki JOICO Color Intensity. Ogromna paleta odcieni to nieograniczone tworzenie stylowych fryzur. Kocham moc tych stylizacji!

P: Ile czasu zajęło Ci przygotowanie 3 koloryzacji?

O: Z mojej strony przygotowanie tych modelek to praca jednodniowa. Uwielbiam wyzwania, kiedy wpadam na jakiś pomysł – od razu działam! To mój charakter. Dłużej trwało wystylizowanie sylwetek, ale tym już doskonale zajęła się stylistka Katarzyna Rybińska, a fotograf Joanna Ścipiór doskonale utrwaliła nasze pomysły. 

P: Co było najtrudniejsze w całym przedsięwzięciu?

O: Przedsięwzięcie nie było trudne przy doskonale zgranym zespole. Każdy doskonale wiedział co ma robić! A profesjonalizm osób, z którymi miałam okazję współpracować był na najwyższym poziomie. W takim teamie praca to czysta przyjemność!

P: Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

O: Co kocham w mojej pracy? Wszystko! Każdy dzień, każdy uśmiech zadowolonej klientki po skończonym zabiegu, każdy pomysł, który mogę realizować. To praca twórcza, w której każda chwila jest inna, a każdy kolor niepowtarzalny. To wszystko sprawia, że po prostu kocham swoją pracę!

P: Co najbardziej lubisz w produktach JOICO?

O: Markę JOICO najbardziej cenię za jakość. Jestem stylistą i fryzjerem z długoletnim stażem. Wyłapuję wszystkie nowości na rynku i dlatego też tak bardzo cenię tę markę. Żadna farba nie daje mi takiej satysfakcji z jakości, włosy po aplikacji są: sprężyste, pełne blasku, kolor jest trójwymiarowy i trwały! I love JOICO!


Jakie możliwości do odważnych koloryzacji daje Ci JOICO?

Koloryzację można wykonać na całych włosach, stosując różnokolorowe refleksy, można także zastosować je na końcówkach lub pojedynczych pasmach, aby uzyskać nieco delikatniejszy efekt. Wszystko zależy od Twojej kreatywności, no i odwagi! 

Wybierz jedną z trzech możliwości odważnych koloryzacji JOICO, w zależności od Twoich potrzeb i efektu jaki chcesz uzyskać!


Linia JOICO Color Intensity z pewnością zaskoczy Cię bogatą paletą barw! Od pudrowych, pastelowych kolorów, po intensywnie czerwone czy pomarańczowe. Dodatkowo farby można mieszać ze sobą, aby uzyskać idealną barwę.
Koloryzację z JOICO Color Intensity wykonuje się tylko w profesjonalnych salonach fryzjerskich, sprawdź gdzie znajduje się ten najbliżej Ciebie! Salony JOICO.

JOICO Intensity Color Butter – to propozycja dla tych, które mają rozjaśnione włosy, a pragną odrobiny szaleństwa w swoim życiu. Wystarczy nałożyć maskę na włosy, odczekać 5 minut i…gotowe! Ekskluzywne składniki takie jak: arginina, masło Shea czy olejek z orzechów kukui dodatkowo odżywią Twoje pasma, abyś mogła cieszyć się wyjątkowym odcieniem bez zniszczonych włosów!

Natomiast jeśli potrzebujesz odważnej stylizacji włosów na jedną, wyjątkową okazję – polecamy Ci serię spray’ów koloryzujących JOICO InstaTint! To idealna rozwiązanie dla tych, które kochają intensywne kolory, a nie są na tyle odważne, by wykonać trwałą koloryzację. Spray’e będą strzałem w dziesiątkę, jeśli pragniesz dobrać fryzurę pod stylizację na daną okazję. Kolor utrzymuje się do 3 dni, a paleta 13 kolorów z pewnością da Ci pole do szaleństwa!

Jak widać produkty JOICO pobudzają kreatywność, a jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia, dokładnie jak to było w przypadku kolekcji Ewy Wacławik i jej niezawodnego teamu!

Komentarze:

Niezwykle energetyczna koloryzacja JOICO autorstwa Ewy Wacławik. Zobacz efekty i poznaj kulisy powstawania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *