Oryginalne kosmetyki JOICO – jak je rozpoznać? Hologram to nie wszystko!

Twoje zdrowie, bezpieczeństwo i spełnienie oczekiwań są najważniejsze – dlatego ważne, byś stosowała oryginalne kosmetyki JOICO. Sprawdź, na co zwrócić uwagę podczas zakupów i nie daj się zwieść pozorom autentyczności produktów.

Zakup podróbek to duże ryzyko

Jesteś zachwycona kondycją włosów po wizycie w salonie JOICO i chcesz osiągnąć podobny efekt podczas domowej pielęgnacji, więc szukasz w Internecie najkorzystniejszej oferty? A może czytałaś recenzję produktu (takie jak te), który pomoże Ci uzyskać wymarzoną fryzurę i zamawiasz kosmetyki w sieci? Uważaj podczas zakupów i nie daj się oszukać!

Atrakcyjne oferty, ze źródeł nieautoryzowanych przez polskiego dystrybutora JOICO, często zaraz po rozpakowaniu paczki okazują się bublem, ponieważ kosmetyki docierają otwarte, przeterminowane lub rozcieńczane. Nie masz pewności, co znajduje się w ich środku i czy na pewno są to produkty, za które zapłaciłaś. Stosowanie takich substancji jest ryzykowne i szkodliwe dla Twojego zdrowia. Dodatkowo oficjalny dystrybutor nie bierze za nie odpowiedzialności.

Jak rozpoznać oryginalne kosmetyki JOICO? Na co zwrócić uwagę, aby mieć pewność, że ulubione produkty z Twojej kosmetyczki nie są podrobione? Przyjrzyj się opakowaniu, to na nim znajdziesz wszystkie istotne informacje.

Weryfikacja oryginalności kosmetyków w 3 krokach

1. Kosmetyki JOICO – oryginalne? Z hologramem!

W tym przypadku nie ma wyjątków – małą, mieniącą się naklejkę znajdziesz na każdym opakowaniu, które zawiera oryginalne kosmetyki JOICO. Hologram umieszczony jest z przodu produktu, w widocznym miejscu. To nie element szaty graficznej, ale nośnik bardzo ważnych informacji. Przede wszystkim potwierdza jakość i autentyczność preparatów. Jest także gwarancją świeżości i skuteczności kosmetyków JOICO.

Hologram ma charakterystyczny wygląd. Jest okrągły, zawiera indywidualny numer seryjny i widnieje na nim znak firmowy. Na niektórych produktach możesz znaleźć kwadratową naklejkę, co nie świadczy jeszcze o podrobionym preparacie. Hologramy w tym kształcie pojawiały się na kosmetykach JOICO, jednak na tych najnowszych naklejane są już wyłącznie okrągłe znaczniki.

2. Sprawdź datę produkcji – jest zakodowana

Szampony, odżywki, maski czy produkty do stylizacji włosów, mimo że są zamknięte w szczelnych opakowaniach, mają określony termin przydatności. To kolejna informacja, która pomoże Ci określić autentyczność kosmetyków. Musisz wiedzieć, że autoryzowani dystrybutorzy, którzy sprzedają sprawdzone preparaty JOICO – oryginalne, z hologramem – nie wysyłają produktów przeterminowanych, ani tych na granicy terminu przydatności. Gdzie znaleźć informację potwierdzającą świeżość kosmetyku? Zakodowanej daty produkcji szukaj na spodzie opakowania lub w miejscu zgrzewania.

3. Upewnij się, że masz polską etykietę

Ostatnim elementem świadczącym o oryginalności produktu jest naklejka, którą znajdziesz na odwrocie każdego opakowania kosmetyków JOICO. To polska etykieta z informacjami o wybranym preparacie. Poza szczegółami związanymi z opisem działania i sposobu użytkowania produktu, znajdziesz też na niej informację o polskim dystrybutorze. Dlaczego jest tak ważna?

Wzmianka o polskim dystrybutorze to gwarancja, że kosmetyk pochodzi z legalnego źródła oraz z autoryzowanej sprzedaży. Dzięki temu masz też pewność, że preparat jest świeży, a także magazynowany i przechowywany w odpowiednich warunkach. Kwestia ta jest istotna, gdyż przekłada się na skuteczność kosmetyków i daje gwarancję, że osiągniesz efekt, którego oczekujesz. 

Oryginalne kosmetyki? Kupuj je ze sprawdzonego źródła

Wiedza o tym, jak rozpoznać oryginalne kosmetyki JOICO, przyda Ci się, jeśli zamawiasz produkty z miejsca, które nie znajduje się na liście oficjalnych punktów sprzedaży marki. Chcesz uniknąć  konieczności porównywania otrzymanego produktu ze wskazówkami, jak powinien wyglądać pełnowartościowy szampon, odżywka czy maska i po prostu kupić dobry, niepodrabiany preparat? Zamów go w autoryzowanym sklepie! Tylko w ten sposób możesz być pewny, że w paczce dotrą do Ciebie oryginalne kosmetyki JOICO. Nowe, nieprzelewane, nierozcieńczane, o odpowiedniej konsystencji i z długim terminem ważności.

Oryginalne produkty można dostać zarówno online (pamiętaj jednak, aby dokonywać zakupów tylko w sklepach z oficjalnej listy), jak i stacjonarnie w naszych salonach JOICO lub w wybranych perfumeriach Douglas.
Sprawdzonych źródeł jest kilka, a listę wszystkich znajdziesz w zakładce na naszej stronie – GDZIE KUPIĆ.

Masz już produkt marki JOICO i nie jesteś pewna jego oryginalności? Zapytaj nas! Na adres kod@joicopolska.pl wyślij zdjęcie:

  • z przodu oraz tyłu produktu z widocznymi napisami,
  • spodu lub zgrzewu produktu z widoczną zakodowaną datą produkcji,
  • dowodu zakupu.

Więcej informacji na temat możliwości sprawdzenia produktów JOICO znajdziesz tutaj.

Potwierdź oryginalność zakupionych kosmetyków JOICO

Hologram, etykieta z informacją o polskim dystrybutorze oraz zakodowana data produkcji – dzięki tym trzem elementom jesteś w stanie określić, czy używane przez Ciebie kosmetyki JOICO są oryginalne i pochodzą z autoryzowanej dystrybucji. To gwarancja, że nakładasz na swoje włosy pełnowartościowe produkty. Takie, które wzmocnią je, odżywią i nadadzą upragniony efekt, a także będą bezpieczne dla Twojego zdrowia.

Chcesz mieć pewność, że kupujesz produkty JOICO u sprawdzonego sprzedawcy? Zamawiaj je w autoryzowanych punktach sprzedaży!

Joanna Werner – w zawodzie fryzjera pracuje od 12 lat, jako Edukator od 3 lat. Zdobywała doświadczenie u boku świetnych stylistów, brała udział w przygotowywaniu modelek do fashion weeków, a także organizowała swoje sesje zdjęciowe. Świetnie czuje się w koloryzacjach blond, strzyżeniach damskich oraz awangardowych upięciach.
Salon Asi – Miasto Włosów – znajduje się w sercu krakowskiego Kazimierza, ale jej prace można podziwiać także w sieci na Instagramie.

Komentarze:

Oryginalne kosmetyki JOICO – jak je rozpoznać? Hologram to nie wszystko!

  • Kupiłam produkty Joico u swojej fryzjerki,nie mają hologramu,polskiej ETYKIETY,Made in USA, Czy to znaczy że te produkty mogą być niepełnowartościowe?

    • Dzień dobry! Czy mogłaby Pani skontaktować się z nami poprzez Facebooka lub Instagrama w celu wyjaśnienia sytuacji?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *