Pokaz kolekcji wiosna/lato 2016 z marką Triumph

Triumph - pokaz kolekcji
Triumph – pokaz kolekcji

Piękna bielizna, cudowne kobiety, przystojni modele i wspaniałe fryzury – tak można opisać pokaz marki Triumph, w którym uczestniczyła też marka JOICO.

Triumph - pokaz kolekcji
Triumph – pokaz kolekcji

Zespół stylistów JOICO dbał przez 3 dni o fryzury modelek i modeli oraz prowadzących i gwiazd. W pokazie brali udział modele znane z programu Top Model – Jakub Kosel i Michał Baryza oraz profesjonalne modelki, m.in. Magdalena Perlińska i Natalia Tomczyk.

Pokaz uświetniła swoją obecnością aktorka i ambasadorka marki Grażyna Wolszczak. Gwiazda rozdawała autografy i sama pojawiła się na wybiegu, czym niezwykle pozytywnie zaskoczyła zgromadzonych gości.

Pokaz utrzymany był w rockowym stylu. Modelom towarzyszyły muzyczne akcesoria i energetyczna muzyka oraz występy profesjonalnych tancerzy.

O fryzury wszystkich występujących zadbał Team JOICO Polska pod przewodnictwem Marioli Witek-Partyki, właścicielki salonu Przystań MarieMarie w Warszawie. Mariola współpracuje przy wszystkich pokazach marki Triumph i ustala stylizacje fryzur.

Triumph - pokaz kolekcji
Triumph – pokaz kolekcji

 

Tym razem postawiła na rockowy styl dzięki wykorzystaniu karbownic i lokówek. Z odpowiednio przygotowanych włosów ekipa tworzyła m.in. warkocze, kucyki. Dzięki tak precyzyjnie dobranym fryzurom cała pokazowa stylizacja była kompletna i spójna z tematem.

Zobacz film z relacją z pokazu

Zobacz film z pokazu Triumph i JOICO

Do stylizacji wykorzystane zostały kosmetyki JOICO z linii Style&Finish oraz Structure, dedykowanej szalonym, odważnym fryzurom dla młodych osób z temperamentem. Modelki i modele otrzymali prezenty od marki z zestawami kosmetyków do pielęgnacji  i stylizacji włosów.

Jak podobają się wam fryzury?

Zuzanna Butryn - fryzura JOICO

 

Komentarze:

Pokaz kolekcji wiosna/lato 2016 z marką Triumph

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *