Relacja z wyjątkowego spotkania promocyjnego JOICO K-PAK z influencerkami

Warszawski Mokotów, 8 wyjątkowych dziewczyn i jedna ikona – ikona Rekonstrukcji Włosów! Tak w skrócie można podsumować spotkanie w ramach promocji naszej kultowej i udoskonalonej linii JOICO K-PAK! Co prawda na evencie w Warszawie gościliśmy 8 dziewczyn, ale z przyjemnością zaprosimy Cię na relację z wydarzenia! Zatem…ZACZYNAMY!

Od tego się zaczęło – ręcznie wykonane zaproszenia

Cała linia JOICO K-PAK jest wyjątkowa, dlatego też przed spotkaniem dziewczyny otrzymały nieprzeciętne, personalizowane zaproszenia na event – pudełka z ręcznie malowanym portretem każdej z nich, które skrywały w sobie zestaw produktów do pielęgnacji z serii JOICO K-PAK. Jak same twierdziły w swoich relacjach w social mediach, pierwszy raz dostały tak dopracowane pudełka!
Dodatkowo w paczce umieściliśmy złotą biżuterię, jako akcent nawiązujący do linii K-PAK oraz piękne okulary przeciwsłoneczne, no i oczywiście samo zaproszenie.
Ilustracje na boxach wykonał grafik marki JOICO – Adriana Młodawska.


Czwartkowe popołudnie, warszawski Mokotów, godzina 17:30 – czas start!

Wyjątkowe spotkanie JOICO K-PAK miało miejsce w jednej z przestrzeni w nowo otwartym salonie fryzjerskim Łukasza Urbańskiego przy ul. Naruszewicza 12a na warszawskim Mokotowie.
Wraz z influencerkami z branży beauty, mody oraz lifestyle spotkaliśmy się, aby poruszyć temat pielęgnacji i stylizacji włosów. Dziewczyny poznały całą gamę produktów JOICO – od profesjonalnych zabiegów salonowych oraz pielęgnację domową, przez stylizację, aż po nasz bestseller – prostownicę JOICO Styler, a to wszystko przy kieliszku odprężającego Prosecco i przepysznych przekąskach.

Ulubieńcy Influencerek od JOICO

Co zrobiło największe wrażenie na naszych wyjątkowych gościach?
Zdecydowanie była to wyżej wspomniana keratynowa prostownica JOICO Styler, która nie niszczy włosów, a wręcz odbudowuje pasma z każdym pociągnięciem, dzięki płynowi keratynowemu.
Dziurkowane płytki prześlizgując się po włosach, uwalniają parę i pozwalają wyjątkowej mieszance Quadramine ComplexTM, antyutleniaczy, niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, roślinnych nawilżaczy i lekkich jak piórko, rozpuszczalnych w wodzie silikonów głęboko wniknąć do wnętrza włosów.

Drugim ulubionym produktem dziewczyn stał się JOICO Weekend Hair rewelacyjny suchy szampon, który odświeża włosy i jednocześnie sprawia, że są one niesamowicie miękkie jak jedwab.
Co więcej, produkt ten jest dostępny także w małej pojemności 50ml, w sam raz do torebki!


Jednak niekwestionowanym numerem jeden według zaproszonych influencerek była oczywiście cała linia K-PAK!
Dziewczyny dowiedziały się na czym polega Zabieg Rekonstrukcji Włosów JOICO K-PAK i dlaczego wykonywany jest tylko w profesjonalnych salonach fryzjerskich.
Poznały także produkty, które dedykowane są dla posiadaczek zniszczonych włosów do użytku domowego – linię K-PAK oraz K-PAK Color Therapy – do pasm farbowanych.


Następnie był czas na wspólne zdjęcia, luźne rozmowy i wymianę doświadczeń w kwestii odbudowy włosów po upalnym lecie.A na koniec…

Oczywiście nie wypuściliśmy żadnego gościa z pustymi rękami!
Na koniec dziewczyny dostały upominki w postaci naszych bestsellerowych kosmetyków oraz zaproszenie na Zabieg Rekonstrukcji Włosów JOICO K-PAK! Jesteśmy pewni, że każda z influencerek wyszła także ze sporą dawką wiedzy na temat włosów oraz ich pielęgnacji.


Zdjęcia z eventu: Karolina Harz
Przestrzeń: Salon Łukasza Urbańskiego

Komentarze:

Relacja z wyjątkowego spotkania promocyjnego JOICO K-PAK z influencerkami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *