Spray teksturyzujący Hairshake i lakier Flip Turn – czyli jak utrwalić fryzurę, nadać włosom objętości i zachwycić otoczenie?

Odpowiednie utrwalenie włosów to podstawa każdej udanej fryzury. Podkreśli zarówno subtelną, jak i wyrazistą stylizację. Sprawi też, że nawet codzienne upięcie włosów przyciągnie setki spojrzeń. Co ważne, zauważalna tekstura włosów nie jest zarezerwowana wyłącznie dla właścicielek bujnych pasm. Jak osiągnąć piękny efekt fryzury w rozmiarze XXL? Jak utrwalić cienkie włosy? Mój trick to dwa fantastyczne produkty JOICO – lakier teksturyzujący Flip Turn i spray Hairshake. Kosmetyki te przypadły do gustu także moim klientkom. Sprawdź, jak ich działanie ocenia jedna z nich – zachęca Sandra Chiantis, Edukator JOICO Polska.

Utrwalenie o jakim marzysz, bez względu na rodzaj włosów

Atrakcyjne, bujne i uniesione od nasady włosy oraz trwała fryzura przez cały dzień – to marzenie wielu kobiet. Szczególnie właścicielek cienkich włosów. To one najczęściej zwracają uwagę na problem ze stylizacją fryzury, gdy zasiadają w moim fotelu fryzjerskim. Pocieszam je wtedy i zapewniam, że nie ma nic niemożliwego, bo doskonałe kosmetyki, w połączeniu ze sprawnym modelowaniem, dają zjawiskowy efekt. Dlaczego jest on tak pożądany?

Włosy pełne objętości wyglądają na zdrowe. Przyciągają wzrok nie tylko rozmiarem, ale i pełnią blasku. W jaki sposób uzyskać efekt, dzięki któremu nie będziesz mogła opędzić się od komplementów? Jak nadać objętość włosom? W salonie stosuję produkty teksturyzujące JOICO. Spray Hairshake i lakier Flip Turn to moje tricki na uzyskanie zjawiskowej objętości, szczególnie na cienkich włosach. Kosmetyki polecam również swoim klientkom do codziennej stylizacji. 

kosmetyki joico, sandra chiantis

Zarówno lakier, jak i spray teksturyzujący do włosów, zamknięte są w wygodnych, gustownych opakowaniach. Rozpyla się je bardzo łatwo. Dodatkowo lakier posiada oryginalny aplikator, który pozwala używać go pod dowolnym kątem (w 360 stopniach) – bez trudu rozpylisz kosmetyk do góry nogami. Oba preparaty nadają się do zastosowania na wszystkich rodzajach włosów.

Lakier JOICO Flip Turn zapewnia objętość i gwarantuje mocne, elastyczne utrwalenie na poziomie 10/10. Z kolei spray JOICO Hairshake tworzy na włosach dodatkową fakturę, która nadaje im wysokiej jakości gęstość i objętość, a także ułatwia tworzenie fal i loków. Oba kosmetyki mają przyjemny zapach, który utrzymuje się na włosach.

lakier joico flip turn, joico hairshake, grzebień

Lakier i spray teksturyzujący JOICO – na jaki efekt możesz liczyć?

Oba kosmetyki pochodzą z serii JOICO Style & Finish i doskonale nadają włosom objętości oraz nadają włosom pożądaną teksturę. Wybierz dowolnie, czy chcesz stosować je razem, czy osobno. Czego możesz się spodziewać po sprayu JOICO Hairshake oraz lakierze JOICO Flip Turn?

Lakier teksturyzujący JOICO Flip Turn gwarantuje długie utrwalenie fryzury – dzięki niemu utrzymuje się ona przez cały dzień. Dodatkowo chroni przed wilgocią do 3 dni. Efekt na włosach jest mocny, ale elastyczny. Dużą zaletą lakieru jest sucha, nieklejąca formuła oraz możliwość kontroli fryzury. Co ważne, kosmetyk nie łuszczy się i nie obciąża włosów.

Z kolei spray teksturyzujący JOICO Hairshake wyróżnia się na tle innych pudrów stylizujących za sprawą innowacyjnej formuły. Kosmetyk unosi włosy, odbija je od nasady i nadaje im lekkości oraz objętości. Doskonale utrwala loki. Jest elastyczny i plastyczny – stworzysz z jego pomocą nieskończenie wiele stylizacji. Preparat nie pozostawia osadu i jest niewidoczny na włosach. Doskonale utrwala fryzurę, bez sztucznego efektu sklejonych włosów. 

joico hairshake, lakier teksturyzujący

Jak nadać włosom objętości? Zaufaj naturalnym składnikom i wyjątkowym technologiom

Co jest siłą kosmetyków JOICO? Przede wszystkim fakt, że marka tworzy innowacyjne produkty doskonałej jakości. Bardzo cenię sobie to, że obietnice związane z działaniem kosmetyków, nie są pustymi słowami, ale pokrywają się z rzeczywistością – dlatego tak chętnie rekomenduję je swoim klientkom. Co więcej, wyjątkowy skład kosmetyków  doceniają specjaliści na całym świecie! Które z nich znajdziesz w moich ulubionych preparatach nadającym włosom objętości?

Pudrowa baza sprayu JOICO Hair Shake powstaje z połączenia trzech składników:

  • krzemu – odpowiedzialnego za nadanie gęstości i objętości,
  • glinki – która absorbuje nadmiar sebum i nadaje strukturę, 
  • mannitolu – to substytut cukru, blokujący wilgoć.

Produkt bogaty jest także w Bio-Advanced Peptide Complex. Składnik ten znajdziesz też w lakierze Flip Turn. Do jego produkcji zastosowano dodatkowo technologię AquaLastic, która zapewnia elastyczne utrwalenie i chroni przed niekorzystnymi skutkami stylizacji na ciepło. Uzupełnia uszkodzone sekwencje aminokwasów, zapewniając natychmiastową poprawę kondycji włosów.

lakier joico flip turn, joico hairshake, grzebień, kosmetyki

Cel: zjawiskowe utrwalenie! Opinia recenzentki

W swoim salonie wielokrotnie słyszę pytanie o to, jak utrwalić fryzurę z cienkich włosów. Panie często szukają również porady, jak walczyć z „oklapywaniem” fryzur czy szybkim rozkręcaniem się loków. Za każdym razem proponuję im produkty teksturyzujące JOICO. Ostatnio poleciłam je klientce, która zachwyciła się objętością fryzury przygotowanej na wielkie wyjście. Była ciekawa, czy taki sam efekt może uzyskać podczas codziennej stylizacji. Jakie było jej pierwsze wrażenie na temat poleconych kosmetyków?

Zdziwiłam się, gdy usłyszałam, że wśród rekomendowanych produktów jest lakier. I to o tak wysokim stopniu utrwalenia. Do tej pory lakiery kojarzyły mi się z produktami mocno klejącymi włosy. Zaskoczyłam się pozytywnie, gdy okazało się, że włosy spryskane JOICO Flip Turn są utrwalone, miękkie i nie widać na nich ani śladu kosmetyku

Spotkałam się z nią po trzech tygodniach od rekomendacji. Przez ten czas, podczas porannej stylizacji włosów, naprzemiennie stosowała lakier Flip Turn i spray Hairshake. Zachwyciła ją objętość, jaką uzyskiwała nawet na delikatnych, codziennych stylizacjach, które od lat czesze do pracy. Była także pod wrażeniem trwałości efektu – bez poprawek i mimo częstego przeczesywania włosów, utrzymywał się od rana do wieczora.

Poddawałam włosy różnym próbom: prostowałam je, nosiłam rozpuszczone, stylizowałam i kręciłam na lokówce. Za każdym razem efekt utrzymywał się naprawdę długo.

Pani Estera pozytywnie oceniła łatwość aplikacji kosmetyków. Oba preparaty łatwo się rozpylały i szybko wysychały. Bez trudu nadawała włosom objętość oraz dowolnie je formowała. Fryzura była jednocześnie lekka i uniesiona. Jak to możliwe? Mimo że wspomniane produkty JOICO to kosmetyki do formowania struktury oraz utrwalania fryzury, nie sklejają włosów. Dzięki temu uzyskany efekt wygląda bardzo naturalnie.

Największa zaleta tych produktów? Zwiększenie objętość bez sklejenia włosów. W dotyku są jedwabiście miękkie. To dla mnie zupełnie nowe doświadczenie. Każdy produkt, który do tej pory stosowałam kleił włosy, a po rozczesaniu dodatkowa objętość znikała. Kosmetyki JOICO działają odmiennie – i stylizują, i pozostawiają włosy gładkie. W ogóle nie widać ich na fryzurze.

joico hairshake, lakier teksturyzujący

Zjawiskowa objętość i efektywne utrwalenie

Spray teksturyzujący Hairshake i lakier Flip Turn są doskonałą odpowiedzią na pytanie o to, jak nadać objętość włosom. Kosmetyki sprawdzają się do stylizacji każdej fryzury – krótkiej, długiej, wyprostowanej i do loków. Co ważne, nie tworzą na włosach sztucznego efektu i nie sklejają ich. Zwiększona objętość jest zauważalna nawet na delikatnych stylizacjach.

Kosmetyki nie pozostawiają po sobie żadnego widocznego śladu. Co więcej, są też praktycznie niewyczuwalne w dotyku. Stosuj je oddzielnie lub razem, dla naprawdę długotrwałego efektu.


Jesteś ciekawa, jaki efekt po zastosowaniu lakieru i sprayu uzyskasz na swoich włosach? Zapytaj o te kosmetyki swojego stylistę podczas kolejnej wizyty w salonie JOICO. Produkty znajdziesz też w sklepie Miasto Włosów.

Komentarze:

Spray teksturyzujący Hairshake i lakier Flip Turn – czyli jak utrwalić fryzurę, nadać włosom objętości i zachwycić otoczenie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *