Srebro z mocą – Style & Finish

Odpowiednio wypielęgnowane włosy to podstawa, ale właściwie dobrana fryzura także jest nie mniej ważna. Są srebro-z-moca okazje, do których trzeba kompleksowo przygotować włosy, by efekt był zachwycający. W ich stylizacji pomoże Style & Finish.

W najnowszej linii JOICO Style & Finish pojawiły się produkty do stylizacji, w których zostały wykorzystane zupełnie nowe składniki. Kosmetyki doskonale nadają się także do stylizacji fryzur męskich, zapewniając długotrwałe, elastyczne utrwalenie oraz ochronę włosów przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Produkty chronią włosy przed negatywnym wpływem środowiska zewnętrznego oraz przedłużają działanie produktu na włosach do 72 godzin od zastosowania.

Nowe składniki

AquaLastikTM – nowy składnik stworzony na bazie bakterii z dna oceanu, które mają właściwości antyoksydacyjne. Produkty zawierające ten składnik chronią włosy przed negatywnym wpływem środowiska zewnętrznego.

Puder z opalu – nowy składnik, który nadaje delikatny połysk, elastyczność i ułatwia stylizację włosów.

Olejek z pestek śliwki – bogaty w witaminy A oraz E, zapewnia elastyczne i długotrwałe utrwalenie.

Dzięki naszej nowej serii stylizacyjnej Styling & Finishing, łączymy doskonałą klasykę z fantastyczną stylizacją najnowszej generacji by osiągać niezwykłe metamorfozy. Prezentujemy produkty o najwyższym poziomie zróżnicowania i wszechstronności, od matowego po wysoki połysk, od gładkich włosów po wycieniowane, od delikatnego utrwalenia na poziomie 1 po bardzo mocne na poziomie 10.

Zapoznaj się z serią na naszej stronie internetowej – kliknij tutaj.

Komentarze:

Srebro z mocą – Style & Finish

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *