Świetlisty blond z Keratynową koloryzacją – rady fryzjera

Świetlisty blond z Keratynową koloryzacją – jak to zrobić

Kremowy, szampański, a może lodowy blond? Jaki odcień chciałabyś nosić? W jakim czujesz się najlepiej? Wybierz ulubiony i już się nie obawiaj rozjaśniania włosów. Nareszcie, bez żadnych kompromisów, możesz mieć taki kolor, który pasuje do ciebie w stu procentach. Sprawdź, jak mieć ultrakobiecy look i cieszyć się stylowym, świetlistym blondem przez cały rok.

Świetlisty blond – tylko w salonie

Wzdychasz do instagramowych zdjęć z pięknymi włosami blond? Zafunduj sobie wymarzony odcień dopasowany do koloru cery i ciesz się modnym blondem. Ale uwaga, musisz przestrzegać kilku zasad i wiedzieć, że osiągnięcie pięknego, czystego blondu to proces długotrwały i złożony, który należy powierzyć specjaliście.

1 .Nie eksperymentuj w domu, bo z całą pewnością nie uda ci się uzyskać pięknego koloru, a dodatkowo możesz zniszczyć sobie włosy. Koniecznie udaj się do fryzjera, który bezpiecznie przeprowadzi proces rozjaśniania.

Skorzystaj z profesjonalnej Keratynowej koloryzacji,(pisaliśmy o niej więcej tutaj)  która pielęgnuje włosy i odbudowuje je dzięki zawartości keratyny – będziesz miała włosy w znakomitej kondycji, a kolor na zdrowych włosach utrzymuje się dłużej – przekonuje Łukasz Urbański, kolorysta gwiazd.

 

Keratynowa Koloryzacja Joico Blond
Keratynowa Koloryzacja Joico Blond wykonana przez kolorystę

 

Obejrzyj też film, z którego dowiesz się, jak dokładnie przebiega proces Keratynowej koloryzacji blond w kalifornijskim stylu:

 

2. Pamiętaj, że włosy blond są najbardziej delikatne i wrażliwe, dlatego wymagają odpowiedniego traktowania. Najlepiej zadbać o ich solidną pielęgnację i odbudowę już podczas koloryzacji.

Jeśli fryzjer używa zaawansowanej koloryzacji nie musisz się martwić, po zmyciu farby twoje włosy będą miały piękny kolor i połysk oraz będą odbudowane i podatne na stylizację, a dodatkowo będą pięknie pachnieć – przekonuje Łukasz Urbański, kolorysta gwiazd.

Keratynowa koloryzacja
Przed koloryzacją i po Keratynowej koloryzacji

Jak utrzymać świetlisty blond dzięki pielęgnacji?

Rozjaśniane włosy są bardzo wymagające i potrzebują odpowiednio dobranych produktów do codziennej pielęgnacji. W przypadku blond włosów bardzo łatwo o zmianę ich odcienia, a po koloryzacji na zimny blond o pojawianie się ciepłych tonów. Ale spokojnie, możesz temu zapobiec i utrzymać swój ulubiony chłodny, czysty blond na długo.

Najszybciej z włosów wypłukuje się chłodny pigment, co prowadzi do ich żółknięcia. Po takiej koloryzacji należy myć włosy szamponem przeznaczonym do zimnych odcieni blondu, np. Joico Color Endure Violet, który ma kolor fioletowy – tłumaczy Łukasz Urbański, kolorysta gwiazd.

Jeśli twój blond ma ciepły odcień także musisz o niego wyjątkowo dbać, najlepiej delikatnymi produktami bez sulfatów (SLS), które silnie odżwywiają i oczyszczają włosy z niepożądanych, żółtych tonów, np. Joico Blonde Life.

Blonde Life - pielęgnacja w domu
Blonde Life – pielęgnacja w domu

Włosy rozjaśniane chroń też przed wysokimi temperaturami i promieniami słonecznymi, ponieważ to one są najbardziej narażone na utratę koloru i zmiany tonacji.

 

Przed stylizacją zabezpieczaj włosy produktami ochronnymi, np. Joico Ironclad, a przed opalaniem sprayem z filtrami UV, np. Joico Multiperfector, który zawiera egzotyczne olejki Manketti i Arganowy oraz odżywiające polimery tworzące barierę ochronną przed zniszczeniami i utratą koloru.

Pielęgnacja włosów blond w domu
Pielęgnacja włosów blond w domu

 

Brzmi interesująco? Chcesz przetestować Keratynową koloryzację Joico? Jeśli jesteś fryzjerem zgłoś się i otrzymaj darmowe próbki tych innowacyjnych farb.

Nie jesteś fryzjerem, ale chciałabyś przekonać się o skuteczności farb? Nic straconego! Przekaż link zgłoszeniowy swojemu fryzjerowi, a my prześlemy mu bezpłatną próbkę.

Keratynowa Koloryzacja Joico

Komentarze:

Świetlisty blond z Keratynową koloryzacją – rady fryzjera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *