Top Model Polska kreuje gwiazdy i trendy. Przegląd wszystkich stylizacji i fryzur

Za nami finał 8. edycji kultowego programu produkcji TVN Top Model Polska. W tym sezonie JOICO wraz z kolorystą Łukaszem Urbańskim mieli okazję przygotowywać niezwykłe fryzury uczestników programu. Zobacz przegląd fryzur z wszystkich sesji zdjęciowych i finału programu Top Model.

Top Model − 8. edycja znów z JOICO!

Jesienna ramówka stacji TVN w 2019 r. obfitowała w powroty kultowych programów. Jednym z nich był program Top Model Polska. Widzowie już po raz 8. mogli śledzić zmagania młodych i pięknych uczestników programu, którzy walczyli o tytuł Top Model, a także kontrakt z agencją modelek i sesję w miesięczniku Glamour.  

Spośród tysięcy kandydatów jury wyłoniło finałową 16 − 9 dziewcząt i 7 chłopaków. To oni co tydzień stawali przed obiektywem sławnych fotografów mody i zmagali się z ekstremalnymi zadaniami, które stawiali przed nimi jurorzy. 

Przewodniczącą składu jury była, jak zawsze, Joanna Krupa, która zachwycała swoimi ciążowymi stylizacjami. Oprócz modelki, uczestników oceniali Katarzyna Sokołowska (reżyserka pokazów mody), Marcin Tyszka (uznany fotograf mody) i Dawid Woliński (projektant mody). 

W tej edycji programu o fryzury Top Model dbał uznany kolorysta gwiazd i ekspert JOICO Łukasz Urbański. Łukasz to fryzjer z ogromnym doświadczeniem, które zdobywał na planach takich produkcji telewizyjnych jak Druga Twarz, Voice of Poland, Master Chef, Mam talent czy Bake-Off − Ale ciacho!

Na co dzień prowadzi salon fryzjerski Hair Team Łukasz Urbański w Warszawie oraz uczestniczy w realizacjach sesji zdjęciowych dla największych magazynów modowych w Polsce. W programie Top Model pomagał kreować baśniowe i często niecodzienne stylizacje high fashion. Wisienką na torcie każdej kreacji były niezwykłe fryzury, do stylizacji których Łukasz używał produktów JOICO.

Pracując na planie programu Top Model odkryłem, że nie ma takiego wyzwania, którego nie mógłbym podjąć. Wiele zawdzięczam jednak mojemu niesamowitemu teamowi, który dawał z siebie wszystko. Dzięki pracy zespołowej zobaczyliśmy, jak wiele możemy razem osiągnąć!

− Łukasz Urbański

Więcej prac Łukasza Urbańskiego znajdziesz na jego koncie instagramowym:

Poznaj bliżej eksperta JOICO i przeczytaj wywiad z Łukaszem Urbańskim!

Top Model – fryzury i stylizacje. Przegląd

Sesja 1. Metamorfozy

Pierwszy tydzień w domu Top Model Polska był niezwykle trudny dla uczestników. Wszystko przez ekstremalne metamorfozy. Nad zmianami fryzur uczestników czuwał oczywiście Łukasz Urbański. 

Ostre cięcie i wyraziste kolory − tego wymaga świat high fashion. Zobacz, jak zmienili się finaliści programu Top Model w ciągu 1 sesji programu.

Motywem przewodnim sesji po metamorfozie były biel i złoto. Styliści fryzur postawili na naturalność, swobodę i zdrowy wygląd włosów.

Sesja 2. Orientalne skoki na trampolinie

Tuż po metamorfozach przyszedł czas na pierwszą sesję zdjęciową. Uczestnicy mieli przed sobą wyzwanie: zaprezentować stylizację podczas… skoków na trampolinie. Motywem przewodnim sesji był szeroko pojęty orient. Zarówno fryzury, jak i powłóczyste kimona i szarawary miały pięknie prezentować się w momencie lotu. 

Sesja 3. Kraina śniegu

W kolejnym tygodniu uczestnicy zmierzyć musieli się sami ze sobą i… swoją nagością. Sesja zdjęciowa w krainie śniegu odbywała się bez ubrań. Fryzury uczestników miały stanowić tu piękne tło dla okazałych tiar, biżuteryjnych peruk, perłowego makijażu czy fantazyjnych hełmów.

Sesja 4. Bliżej natury  

W sesji w skansenie w Sierpcu na uczestników czekali ich partnerzy… zwierzęta! Stylizacje w stylu folkloru high-fashion dopełniały fryzury stylizowane przez JOICO. Styliści po raz kolejny postawili na prostotę i naturalność fryzur.

Sesja 5. W świecie Disneya

Podczas 5. sesji na uczestnicy wcielali się w najpopularniejsze postacie z kreskówek Walta Disneya. Bajkowe stylizacje dopełniały oszałamiające koloryzacje w stylu Hadesa czy Urszuli z Małej Syrenki.

Sesja 6. City Break w Izraelu

Ekipa Top Model została wysłana do Izraela na city break. Uczestnicy pozowali w parach. Ich stylizacje nawiązywały do kultury Izraela i wakacyjnych, lekkich materiałów. Styliści JOICO postawili na naturalny i zdrowy połysk włosów.

Sesja 7. W rodzinnym gronie poza miastem

To była wyjątkowo emocjonująca sesja zdjęciowa, w której uczestnicy Top Model pozowali ze swoimi najbliższymi do sesji o charakterze komercyjnym. Motywem przewodnim stylizacji była modernistyczna, polska dworskość i szlacheckość.

Sesja 8. High fashion street

Ta sesja to połączenie high fashion z realizmem polskich blokowisk. Makijaż i fryzury uczestników programu wykonane zostały w futurystycznym stylu. Dominowały włosy prostowane na szczotce lub gładko zaczesane fryzury z wykorzystaniem efektu wet hair.

Sesja 9. Tureckie modowe uliczki

Tym razem uczestnicy Top Model pozowali w stylizacjach high fashion na ulicach Stambułu. Mocne, pastelowe kolory i stylizacje fryzur à la naturalny glamour − tak właśnie uwieczniono wizerunki modeli w malowniczej dzielnicy Balat.

Sesja 10. Moda vs. Natura

Przedostatnia sesja zdjęciowa to połączenie haute couture i natury. Uczestnicy przeglądali się w obiektywie znanego, tureckiego fotografa mody Mehmeta Erzincana.

Finał Top Model − fryzury i stylizacje uczestników 

Wielki finał 8. edycji Top Model był sprawdzianem dla 4 finalistów: Olgi Kleczowskiej, Sandry Dorsz, Dawida Woskanina i Stanisława Obolewicza. Podczas wydarzenia na żywo uczestnicy prezentowali na wybiegu kolekcje projektantów, m.in. Mariusza Przybyszewskiego, MMC czy duetu RAD. 

Podczas finału zaprezentowana została także sesja okładkowa do magazynu Glamour. Faktyczna okładka czasopisma należała do zwycięzcy Top Model − Dawida Woskanina.

Podczas sesji okładkowej na Kubie, Sandra Dorsz zaprezentowała się w lekkiej, wakacyjnej odsłonie. Fryzura Sandry to doskonale podkreślony naturalny skręt fal. Tak naturalne loki możesz uzyskać dzięki produktom z serii JOICO Curl, np. używając kremu JOICO Curl Controling. Efekt delikatnie mokrych włosów, który widzisz na zdjęciu Sandry, pomoże Ci osiągnąć pianka JOICO Curl Defining − pozostawia ona delikatne, woskowe wykończenie na włosach. Naturalne kręcone włosy potrzebują dobrego nawilżenia, aby pozostały zdyscyplinowane. Zapewnia je system Triple-Oil Complex, zastosowywany w linii produktów JOICO Curl.

Sesja zdjęciowa do magazynu Glamour Olgi Kleczowskiej to połączenie beach look ze stylistyką glamour. Włosy Olgi są naturalne i doskonale układają się na wietrze. Lekkość i naturalny połysk włosów można uzyskać, stosując produkty z linii JOICO Moisture Recovery. Produkty z tej serii oparte są o działanie formuły Bio-Advanced Peptide Complex, która wnika w strukturę włosów i dobrze je odżywia, pozostawiając pasma wygładzone i lśniące.

Okładka Stanisława Obolewicza to podróż w lata 20. i czas najwspanialszych hollywoodzkich amantów. Stanisław ma mocno zaczesane włosy na stylizującym produkcie JOICO Structure Paste. Pasta pomaga trwale utrzymać mocno wystylizowane włosy i pozostawia matowe wykończenie.

Zwycięska sesja okładkowa dla magazynu Glamour należała do Dawida Woskaniana. Podczas większości sesji zdjęciowych Top Model styliści stawiali na podkreślenie naturalnego skrętu loków Dawida. Taki efekt można uzyskać, wykorzystując produkty z linii JOICO Curl

Top Model Polska kreuje trendy we fryzjerstwie

8. edycja Top Model Polska odzwierciedlała najnowsze trendy w modzie – a z tła, jak zawsze, wyłaniały się wspaniałe fryzury, doskonale dopasowane do stylizacji i osobowości uczestników. Nawet mocne, modowe sesje zdjęciowe podkreślały naturalność i lekkość fryzur. Niezwykle prawdziwe jest więc stwierdzenie, że na topie są zdrowe i zadbane włosy.  

A jak Łukasz Urbański wspomina pracę na planie Top Model?

Udział w Top Model od strony kulis był dla mnie bardzo wymagającym doświadczeniem. Kreacja fryzur do programu na tak wysokim poziomie wymagała ogromnego skupienia i dbałości o każdy szczegół. Na szczęście dzięki produktom JOICO miałem pewność, że osiągnę najlepsze rezultaty!

Łukasz Urbański

Chcesz odtworzyć ulubioną fryzurę z programu Top Model? Oddaj się w ręce profesjonalnego stylisty JOICO w jednym z naszych salonów! Kliknij w link i znajdź najbliższy salon fryzjerski. 

Komentarze:

Top Model Polska kreuje gwiazdy i trendy. Przegląd wszystkich stylizacji i fryzur

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *