Trendy na 2022 rok – poznaj najmodniejsze fryzury

Jeśli marzysz o wielkich zmianach, to zacznij od… zmiany fryzury. Wszyscy wiemy, jak metamorfoza włosów pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Dlatego przedstawiamy Wam trendy na 2022 rok, dzięki którym sprawisz, że ten rok będzie bardzo udany.

Trendy na 2022 rok nie odbiegają znacznie od zeszłorocznych. W dalszym ciągu stawiamy przede wszystkim na naturalność, tak samo jak w całej branży beauty. Ale naturalność nie oznacza, że mamy zrezygnować z odpowiedniej pielęgnacji, która pozytywnie wpłynie na kondycję włosów i nasze samopoczucie. Poznaj najmodniejsze trendy na 2022 rok.

Trendy na 2022 rok – zdrowe końcówki

Już od kilku lat stawiamy przede wszystkim na zdrowie włosów. Dlatego jednym z tegorocznych trendów jest regularne podcinanie końcówek. Wszelkie rozdwojenia są passe i wpływają negatywnie na zdrowie naszej fryzury. Dlatego nie obawiaj się, że przez chwilę będziesz mieć krótsze włosy. One oczywiście odrosną i to w lepszej, zdrowszej kondycji. W 2022 roku modne są świeżo podcięte włosy, gdy jeszcze widać ich równe, niczym od linijki cięcie. O końcówki włosów troszczy się HIT JOICO Defy Damage SleepOver, czyli odżywka na noc. Chroni ona włosy przed uszkodzeniami i zabezpiecza końce przed rozdwojeniem.

Trendy na 2022 rok – wysoki połysk

Fryzury z wysokim połyskiem były zwykle domeną Panów, którzy już tak naprawdę od setek lat stylizują w ten sposób swoje włosy. Szczególnie popularne stały się w latach 20. XX wieku, ale jak wiadomo moda lubi powracać i w tym roku również stawiamy na wysoki połysk fryzury. Pomocne są w tym wszelkiego rodzaju olejki do włosów np. JOICO K-PAK Color Theraphy Luster Lock Glossing Oil, który dodatkowo wzmacnia suche, łamliwe włosy jednocześnie wygładzając je.

Trendy na 2022 rok – powrót lat 70

Moda zawsze wraca, nie tylko jeśli chodzi o branżę Fashion, ale również jeśli chodzi o włosy! Tego roku szczególną popularnością cieszyć się będą fryzury rodem z lat 70 ubiegłego wieku. Rządziła wtedy ogromna różnorodność, bo z jednej strony wiele osób stawiało na objętość, poddając włosy trwałej ondulacji lub po prostu stylizowali je za pomocą okrągłych szczotek. Z drugiej jednak strony lata 70. to okres ruchów hipisowskich, w których królowała zupełna naturalność, zwykle z przedziałkiem na środku głowy.

Postrzępione, bujne fryzury to wracają do łask. Dlatego jeśli marzy Ci się wygląd w stylu Cher, Jane Fondy, Brigitte Bardot, to postaw na objętość! JOICO Joifull albo JOICO RiseUp sprawdzi się tutaj fantastycznie.

Trendy na 2022 rok – boby

To już kolejny rok, gdy boby pozostają często wybieraną fryzurą u fryzjerów. Nic dziwnego, ponieważ ta klasyczna fryzura sprawdzi się niemal przy każdym typie urody i co dla wielu ważne – nie dodaje lat.

Szerzej o bobach pisaliśmy w naszym innym artykule, do którego serdecznie odsyłamy.

Trendy na 2022 rok – czekoladowe brązy

Brunetki z pewnością ucieszą się, że w 2022 roku hitem będą jednolite, czekoladowe brązy, dobrane najlepiej pod kolor cery i tęczówki.

Jeśli chcesz przejść z blondu na brąz, to koniecznie wybierz profesjonalny salon, który pracuje na najwyższej jakości kosmetykach, aby uniknąć zielonych przebarwień na włosach. Sprawdź, najlepsze salony fryzjerskie w Twojej okolicy.

Przy wszelkich koloryzacjach szczególnie ważna jest pielęgnacja domowa, aby zachować pożądany kolor. Linia JOICO Colorful lub JOICO Color Protect na pewno będą bardzo pomocne, aby kolor nie blaknął, a włosy pozostały w niesamowitej kondycji.

Kupując produkt JOICO z hologramem masz pewność, że jest on ORYGINALNY i pochodzi z autoryzowanego źródła sprzedaży. Hologram oznacza, że produkt był przechowywany i transportowany w odpowiednich warunkach, jego skład jest bezpieczny, a termin ważności nie upłynął. 

Komentarze:

Trendy na 2022 rok – poznaj najmodniejsze fryzury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *