Zabieg Rekonstrukcji JOICO K-PAK

Zabieg Rekonstrukcji włosów JOICO K-PAK to jeden z najpopularniejszych profesjonalnych zabiegów fryzjerskich w ostatnim czasie. Cieszy się ogromnym uznaniem na arenie międzynarodowej i w Polsce. Jego zadaniem jest przede wszystkim dogłębna odbudowa zniszczonej struktury włosa, a więc wygładzenie, uelastycznienie i poprawa ogólnej kondycji. Zabieg Rekonstrukcji K-PAK to skuteczna metoda na odbudowę i scalenie zerwanych łańcuchów peptydowych, będących naturalnym spoiwem i stanowiących strukturę włosów. Dodatkowo zabieg gwarantuje poczucie odprężenia i głębokiego relaksu oraz ma cudowny zapach.

Brzmi jak magiczna kuracja dla włosów?

Kobieta trzyma szczotkę do włosów w ręku i wyciąga z niej włosy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegu JOICO K-PAK? Przygotowaliśmy dla Ciebie odpowiedzi na najważniejsze pytania!

Zabieg Rekonstrukcji włosów JOICO K-PAK – co to jest?

Zabieg JOICO K-PAK jest niezastąpiony w kwestii zniszczonych włosów. Poleca się go wszystkim, którzy marzą o jedwabistych, gładkich i zdrowych włosach. Składa się z czterech elementów, które w połączeniu dają spektakularne efekty. Pierwszym krokiem jest oczyszczenie, które usuwa wszystkie mikrozanieczyszczenia. Następnie mamy proces wygładzenia, dzięki któremu powierzchnia włosa zostaje wyrównana. W procesie trzecim skupiamy się na rekonstrukcji włosów, aby pozyskać intensywnie odbudowaną strukturę włosa. W końcowym procesie odbywa się nawilżenie pasm, dzięki któremu nasze włosy stają się lśniące, zdrowe oraz odpowiednio nawilżone. Naturalne składniki zawarte w produktach odżywiają włosy i zapewniają im najlepszą ochronę, jaką można sobie wyobrazić.

Zabieg wykonany przed koloryzacją sprawi, że włosy zostaną właściwie przygotowane i odpowiednio ochronione. Staną się podatne na stylizację, ich kolor będzie trwalszy, a skręt pełniejszy i bardziej wyrazisty.

W naszym artykule Zabieg Rekonstrukcji Włosów JOICO K-PAK – co to jest? dowiesz się więcej na temat każdego z etapów rekonstrukcji.

Zabieg Rekonstrukcji włosów JOICO K-PAK – bogactwo ekskluzywnych składników

Rekonstrukcja włosów JOICO K-PAK posiada wiele drogocennych składników, które w połączeniu z nowoczesną technologią dają spektakularne efekty! Zabieg ten zawiera SmartRelease Technology, która dostarcza liposomy do samego budulca włosa. SmartRelease Technology działa nie tylko podczas aplikacji, ale również na długi czas po. Dodatkowo w składzie produktów JOICO K-PAK możemy wyróżnić:

 • Olejek z wiesiołka, który jest wyjątkowo bogatym źródłem Omega-6 oraz kwasu gamma-linolenowego. Zawiera wiele odżywczych składników, które przyspieszają proces regeneracji włosa, dodają im połysku oraz ułatwiają ich stylizację.
 • Aloes, który wzmacnia włosy, ogranicza wydzielanie sebum oraz pobudza włosy do wzrostu. Chroni również przed negatywnymi skutkami promieniowania słonecznego.
 • Dodatkowa keratyna, czyli naturalny składnik występujący we włosach, który je regeneruje i wzmacnia.
 • Gujawa, która przywraca włosom siłę, zapobiega ich osłabieniu i wypadaniu. Działa łagodząco w przypadku podrażnień oraz przyspiesza regenerację skóry głowy.
 • Olejek jojoba – czyli silne nawilżenie, zmiękczenie i odżywienie słabych włosów.
Kobieta w kucyku.

Zabieg Rekonstrukcji włosów JOICO K-PAK – efekty

Stosując Zabieg Rekonstrukcji JOICO K-PAK masz pewność, że Twoje włosy ulegną znacznej poprawie. Jest to idealna odpowiedź na problemy kobiet, które borykają się z silnie zniszczonymi, łamliwymi i przesuszonymi włosami. JOICO K-PAK jest skuteczną metodą na scalenie zerwanych łańcuchów peptydowych oraz odbudowę włosów. Jakich efektów możesz się spodziewać, stosując Zabieg Rekonstrukcji JOICO K-PAK?

 • Dogłębne nawilżenie włosów.
 • Brak rozdwajania się włosów i scalenie końcówek.
 • Intensywny oraz świetlisty połysk.
 • Jedwabista gładkość oraz miękkość włosów.
 • Podatność na stylizację oraz układanie włosów.
 • Odpowiednie zabezpieczenie włosów przed rozjaśnianiem oraz przed koloryzacją włosów.
 • Wydłużenie trwałości koloru.
Mycie włosów.

Zabieg Rekonstrukcji włosów JOICO K-PAK – co mówią o nim fryzjerzy?      

Udało nam się dotrzeć do salonów fryzjerskich, w których Zabieg Rekonstrukcji JOICO K-PAK odgrywa kluczową rolę. Na temat Zabiegu Rekonstrukcji JOICO rozmawialiśmy z Dominiką Kraską z salonu fryzjerskiego 1909 Fryzjerzy. Podzieliła się z nami swoimi wrażeniami w pracy z produktami JOICO. Przedstawia również swoją opinię oraz klientów, dla których miała okazję przeprowadzać Zabieg Rekonstrukcji:

Cytat fryzjerki, gdzie wypowiada się na temat Zabiegu Rekonstrukcji.

To nie koniec wypowiedzi Pani Dominiki, bowiem możemy dowiedzieć się jeszcze więcej poniżej!

,,Rekonstrukcja JOICO K-PAK dostarcza najcenniejszych składników, które scalają wiązania peptydowe. W rezultacie włos jest mocniejszy, co poczujemy od razu po wykonanym zabiegu. Włosy odzyskują witalność i zdrowy wygląd. Ponadto keratyna zawarta w produktach JOICO jest najwyższej jakości, jej molekuły są niemalże identyczne, jak w ludzkim włosie. To powoduje wnikanie jej do najgłębszych warstw włosa – za to cenię najbardziej zabieg rekonstrukcji JOICO K-PAK.

Jako fryzjerzy kochamy uśmiech klientów, którzy mogą cieszyć się maksymalnymi rezultatami przez długi okres czasu. Klienci, po Zabiegu Rekonstrukcji przede wszystkim zwracają uwagę na to, że ich włosy stały się bardziej mięsiste, błyszczące i elastyczne. Często mówią, że świetnie się rozczesują po myciu, nie plączą, zauważają też różnice w układaniu się niesfornych włosów. Podkreślają, że ich włosy nie puszą się i są bardziej błyszczące. Klienci są zachwyceni pięknym zapachem produktów.”

Kolejnym fryzjerem, z którym udało nam się porozmawiać, jest Tomasz Kirsch, który wygrał konkurs u naszego Ambasadora marki Łukasza Urbańskiego. Jak w powyższym przypadku, Tomasz jest zachwycony Zabiegiem Rekonstrukcji JOICO K-PAK i wypowiada się o nim w następujący sposób:

Cytat Fryzjera, gdzie wypowiada sie na temat Zabiegu Rekonstrukcji.

Szukasz salonu, w którym wykonasz Zabieg Rekonstrukcji JOICO K-PAK? Sprawdź naszą mapę salonów.

A może prowadzisz salon fryzjerski i chcesz wprowadzić ikonę rekonstrukcji włosów do swojego salonu? Skontaktuj się z naszym Doradcą Biznesowym!

Komentarze:

Zabieg Rekonstrukcji JOICO K-PAK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *