Zabieg Rekonstrukcji Włosów JOICO K-PAK – gdzie wykonać?

Masz zniszczone, osłabione włosy, które wymagają silnej regeneracji? Byłaś na wakacjach, a może niedawno odbyłaś zabieg koloryzacji albo rozjaśniania włosów? Przyda im się silny zabieg, który zadba o ich integralność, gładkość i piękny połysk. Pytaj o Zabieg Rekonstrukcji Włosów JOICO K-PAK w najlepszych salonach fryzjerskich.

Zabieg Rekonstrukcji Włosów JOICO K-PAK to 4-etapowa kuracja odbudowująca włosy, która jest właściwym rozwiązaniem w przypadku włosów:

  • zniszczonych i osłabionych
  • łamliwych, kruszących i rozdwajających się
  • puszących
  • silnie przesuszonych i spragnionych nawilżenia
  • farbowanych i rozjaśnianych
  • wysokoporowatych

Takie 30 minut w salonie dla włosów pozwoli im uzyskać integralność struktury, jedwabistą gładkość, odpowiednie dociążenie, pełną odbudowę oraz połysk i piękny wygląd.

Dzięki dużej zawartości drogocennych składników pochodzenia roślinnego, takich jak m.in. estrakt z aloesu, Masło Shea, olejek szafranowy i wiele innych, o których przeczytasz tutaj, włosy są pielęgnowane delikatnie, ale skutecznie. Naturalne składniki w produktach JOICO sprawiają, że włosy są odżywione i nawilżone w odpowiedni sposób.

Drugą tajemnicą skuteczności Rekonstrukcji K-PAK są opracowywane przez inżynierów i biologów z laboratoriów JOICO i SHISEIDO technologie, które pozwalają skutecznie osiągać gwarantowane efekty, takie jak integralność struktury, odbudowa włosów na poziomie komórkowym, odżywienie i przywrócenie pięknego wyglądu.

Zabieg Rekonstrukcji JOICO K-Pak salon
Zabieg Rekonstrukcji JOICO K-Pak salon

Skuteczność Zabiegu Rekonstrukcji wynika także z jego prawidłowego przeprowadzenia. Wyłącznie fryzjer-stylista po szkoleniu z zakresu Rekonstrukcji K-PAK może wykonać zabieg prawidłowo, co jest gwarancją wspaniałych i trwałych efektów. To wyłącznie fryzjer po przeprowadzeniu wywiadu i analizy włosów jest w stanie dobrać optymalny czas i siłę zabiegu. Jeśli włosy są wyjątkowo zniszczone i uwrażliwione, wówczas określone etapy mogą zostać wykonane dwukrotnie.

Dobroczynne skutki zabiegu wykonanego w salonie to także poczucie odprężenia i głębokiego relaksu, który wprawia w cudowny nastrój i poprawia humor. Zabiegowi towarzyszy też głęboka aromaterapia – zapach będący koktajlem egzotyznych kwiatów i tropikalnych owoców przenosi do wymarzonych miejsc.

Zabieg można wykonać w salonach, które w swojej ofercie posiadają produkty marki JOICO – www.perfectsalon.pl/salony

Jeśli poszukujesz salonu w swojej okolicy, wyślij zapytanie w wiadomości prywatnej na profilu Facebook JOICO Polska.

Jeśli prowadzisz salon fryzjerski i jeszcze nie nadarzyła ci się okazja, aby wypróbować kultowy Zabieg Rekonstrukcji Włosów JOICO, przetestuj go i zawalcz o zdrowe włosy kobiet.

Jeśli prowadzisz salon fryzjerski i chcesz przekonać się o prawdziwej mocy odbudowy włosów, skontaktuj się z Doradcą Biznesowym JOICO w Twoim regionie!

Komentarze:

Zabieg Rekonstrukcji Włosów JOICO K-PAK – gdzie wykonać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *