Jak zatroszczyć się o włosy po lecie?

Włosy po lecie mogą być zdrowe
Włosy po lecie mogą być zdrowe

Wakacje i letnie wyjazdy to ciężki okres dla naszych włosów. Silny wiatr, słona woda, intensywne słońce – nietrudno zauważyć ich niszczący wpływ na pasma. Co zrobić, by po powrocie z urlopu włosy były zdrowe i błyszczące?

Krok 1. Zabieg w salonie

Najlepszym krokiem do natychmiastowej regeneracji włosów jest zabieg rekunstrukcji  JOICO K-PAK Hair Repair System. Jest przeznaczony do każdego rodzaju włosów – zwłaszcza po lecie i po sezonie grzewczym każda z nas powinna z niego skorzystać. 🙂

Ten profesjonalny zabieg składa się z 4 etapów i trwa 30 minut – jest wykonywany jedynie w salonach fryzjerskich. Kuracja odbudowuje i wzmacnia zniszczone włosy, dodaje im blasku oraz przywraca nawilżenie. Można wykonać go oddzielnie lub połączyć z koloryzacją czy trwałą ondulacją, co ochroni pasma i sprawi, że kolor będzie trwalszy, a skręt bardziej wyrazisty.

Zabieg rekonstrukcji włosów JOICO polecany jest wszystkim, którzy marzą o jedwabistych, gładkich i zdrowych włosach – po letnich wojażach to najlepsze rozwiązanie!

Krok 2. Lekkie strzyżenie

Wizyta u fryzjera to również dobry pomysł – po letnim wypoczynku końcówki niszczą się i rozdwajają. Ich lekkie skrócenie na pewno pomoże włosom się unieść oraz doda im lekkości. Jeśli masz ochotę na bardziej drastyczne kroki – śmiało, to dobry moment na zmianę! Kiedy wolisz jednak pozostać przy aktualnej długości już kilka centymetrów pozwoli pasmom odżyć.

Krok 3. Odpowiednie kosmetyki

Kluczem do odzyskania witalności włosów są oczywiście także odpowiednie kosmetyki. Skuteczny szampon, dobra odżywka i maska mogą zdziałać cuda. Zależnie od efektu jaki chcesz uzyskać, wybierz zestaw regenerujący, wygładzający czy nawilżający. Regularne stosowanie odpowiednich kosmetyków z pewnością przyniesie oczekiwany efekt, dzięki czemu włosy po lecie szybko wrócą do formy.

Świetnym pomysłem będzie między innymi maska Revitaluxe z serii K-Pak zawierająca olejek jojoba oraz ekstrakt z aloesu. Dzięki tej masce jednocześnie naprawimy i odżywimy pasma – warto ją wypróbować!

03201020216pl_k_pak_revitaluxe_150mljpghrorg650

Komentarze:

Jak zatroszczyć się o włosy po lecie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *