Event dla fryzjerów online – JOInation

Event dla fryzjerów online - JOInation.

JOICO rozpoczyna rok 2022 z wielkim hukiem! JOINATION to bezpłatny, wirtualny event dla fryzjerów jakiego jeszcze nie było i na który wszyscy są zaproszeni. Już 31 stycznia 2022 roku od godziny 10:30, będziesz mieć szansę, aby rozwinąć swoje fryzjerskie skrzydła, zainspirować się, poznać nowości, trendy i wiele więcej. Oprócz niezliczonych wskazówek i trików dotyczących włosów, biznesu i kanałów społecznościowych, dzięki JOICO poznasz niesamowitych ludzi z branży fryzjerskiej. Ucz się od najlepszych!

Czym jest event dla fryzjerów JOInation?

Platforma JOINATION jest jedyna w swoim rodzaju – będziesz mógł chodzić po wirtualnym budynku, rozmawiać z innymi uczestnikami, a nawet… stworzyć swój osobisty awatar. Platforma daje Ci dodatkowo możliwość słuchania różnych prelegentów w ciągu dnia lub interakcji z zaproszonymi artystami i członkami zespołu na bardziej osobistym poziomie podczas sesji „Table Talk – Poznaj, przywitaj się i połącz z artystami”.  Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Event dla fryzjerów JOInation – poznaj artystów

Zaproszeni artyści, w tym Alberto Di Domenico, Bruno-Marc Giamattei, Paul Watts, Daniela Engström, Sevda Durukan i Gill Berry, zaprezentują innowacyjne produkty i techniki JOICO. W tym nowy kolor JOICO LumiShine LUMI10 Color, który pokrywa niechcianą siwiznę w 10 minut. Po południu przyjedzie czas na stylizację – JOICO Style & Finish. Eksperci zademonstrują, jak odtworzyć różnorodne fryzury w salonie fryzjerskim. „Od hollywoodzkiego glamu do plażowych fal – JOICO STYLE & FINISH w centrum uwagi”.

Zespół Artystyczny Marca Antoniego także zaprezentuje swoją wielokrotnie nagradzaną kolekcję podczas jednej z popołudniowych sesji. Z pewnością dowiesz się czegoś nowego, co będziesz mógł wykorzystać w swoim salonie!

Ekskluzywne sesje Table Talk będą okazją do nieformalnej i interaktywnej dyskusji z inspirującymi gośćmi. Udział w Table Talk pozwoli Ci zadać pytania, na które zawsze chciałeś poznać odpowiedzi, ale bałeś się zapytać. Poznasz gości w zabawnym, edukacyjnym i inspirującym środowisku. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zarejestruj się przed 31 stycznia, aby uniknąć rozczarowania. Biorąc udział w JOINATION, robisz więcej niż tylko uczestniczysz w niesamowitym wirtualnym wydarzeniu – inwestujesz w swoją przyszłość i swój biznes.

Event dla fryzjerów JOInation – harmonogram

Zapoznaj się z harmonogramem zapisów poniżej i zarejestruj się na pierwszy włosowy event w 2022 roku.

  • 10.30 Wprowadzenie do JOINATION
  • 10.45 Moc 10 minut! LUMI10 – Pokryj siwiznę i rozjaśnij włosy o 2 poziomy w 10 minut z Lumi10
  • 11.30 Table Talks – Poznaj, przywitaj się i połącz z artystami
  • 11.45 Rozwiń swoje media społecznościowe z SAGAHAUS
  • 12.45 Table Talks – Poznaj, przywitaj się i połącz z artystami
  • 13.30 NOWOŚCI JOICO
  • 14.15 Table Talks – Poznaj, przywitaj i połącz się z artystami
  • 14.30 Od hollywoodzkiego glamu do plażowych fal. JOICO STYLE & FINISH w centrum uwagi
  • 15.15 Pokaz kolekcji Marc Antoni Art Team
  • 16.15 Zamknięcie

Już dzisiaj zarejestruj się BEZPŁATNIE na JOInation, aby rozpocząć rok z dodatkową dawką wiedzy, inspiracji i motywacji do działania!

Komentarze:

Event dla fryzjerów online – JOInation

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *