Grombre – hit koloryzacji włosów ombre na jesień

http://www.theproject.farm/vcyhy/

Jesień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią ciężka aura, która wszystkich przyprawia o ból głowy. Ale ta jesień będzie zgoła inna. Dlaczego?

Joico Titanium
Joico Titanium

Otóż ta jesień upłynie pod znakiem nowości w koloryzacji. Hitem tego sezonu będzie grombre. Co to takiego?

Grombre to koloryzacja w stylu ombre w odcieniach szarości, kontrolowanej siwizny, która podbija światowe wybiegi i salony, w których stylizują włosy największe gwiazdy muzyki, kina i telewizji.

Jeśli chcesz utrzeć nosa brzydkiej pogodzie poproś swojego fryzjera o grombre, ale najpierw przeczytaj kilka rad na ten temat.

Grombre
Grombre

Dla kogo grombre?

Wiemy, że moda na siwe włosy jest niesamowicie ekspansywna i zdobywa błyskawicznie nowe fanki…i fanów. Chyba nie ma osoby, która nie chciałaby choć przez chwilę zobaczyć się w siwych włosach. Byłby niezły fun, prawda?

Tak na poważnie jednak trzeba wiedzieć, że takie chłodne kolory pasują osobom o określonym wyglądzie – chłodnym kolorycie cery i oprawie oczu. Wszystkim, którym dobrze jest w czerniach i błękitach, z czystym sumieniem polecamy grombre. Niestety panie o ciepłym tonie cery z piegami powinny przemyśleć takie koloryzacje albo skonsultować się z fryzjerem. Twarz może stać się ziemista i zmęczona.
Jeśli jednak możesz skorzystać z koloryzacji w odcieniach siwizny nie wahaj się dłużej. To będzie hit tej jesieni, a ty z pewnością nie przejdziesz niezauważona.

Takie kolory znakomicie nadają się też do sesji zdjęciowych, więc jeśli pracujesz przy produkcji pamiętaj o tym trendzie. Twoje zdjęcia z pewnością wyróżnią się wśród konkurencji niebanalnymi stylizacjami.

Grombre
Grombre

Jak wykonać grombre?

Do wykonania grombre potrzebna jest jasna baza, czyli włosy w kolorach na poziomie 8 i wyżej. Jeśli masz ciemniejsze włosy, najpierw trzeba je delikatnie rozjaśnić i dopiero wykonać właściwą koloryzację.

Do tego celu można wykorzystać koloryzację semipermanentną, której efekty utrzymają się przez kilkanaście myć, np. farba Intensity w kolorze Titanium i Black Pearl. Można je mieszać w dowolnych proporcjach, aby uzyskać pożądany odcień. Dzięki temu można perfekcyjnie dobrać kolejne stopnie kolorów dla ombre, czyli koloryzacji, która opiera się na metodzie cieniowania.

 

Titanium JOICO
Titanium JOICO

Paleta Intensity zawiera także Clear Mixer, który pomaga tworzyć pastelowe odcienie i pogłębiać połysk włosów.
W farbach Color Intensity zawarty jest ekskluzywny Quadramine Complex™, który gwarantuje bezpieczeństwo włosów podczas koloryzacji oraz aktywnie je odbudowuje utrzymując w znakomitej kondycji.

Więcej o serii Rock Candy, z której pochodzą odcienie Titanium i Black Pearl znajdziesz tutaj.

Jak podobają wam się takie koloryzacje? Zdecydujecie się na grombre tej jesieni?

 

Komentarze:

Grombre – hit koloryzacji włosów ombre na jesień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *