JOICO Defy Damage KBOND20 – 5x silniejsze włosy już po jednym użyciu

Seria produktów do pielęgnacji włosów JOICO Defy Damage to gwarancja ochrony wszystkich rodzajów włosów przed negatywnymi skutkami codziennej stylizacji na gorąco, ekspozycją na promieniowanie UV i zanieczyszczeniami środowiska, co skutkuje złym wyglądem i słabą kondycją włosów.
Co powstało z połączenia najsilniejszej, wielokrotnie nagradzanej technologii keratynowej JOICO K-PAK z technologią odbudowy mostków dwusiarczkowych w jednym produkcie? Sprawdź!

Marka JOICO stworzyła NOWY produkt Defy Damage KBOND20 POWER MASQUE – najsilniejszą maskę gwarantującą podwójną moc odbudowy i ochrony włosów zniszczonych, uwrażliwionych i osłabionych, która tworzy nowe wiązania dwusiarczkowe, chroni kolor włosów farbowanych i wzmacnia włosy na całej długości.

P: Wiesz jaki problem z włosami kobiety wskazują najczęściej?
O: Uszkodzenia i zniszczenia

Marka JOICO przygotowała produkt, który jest rozwiązaniem tego problemu – najsilniejszą w portfolio marki power maskę Defy Damage KBOND20.

Defy Damage KBOND20 – Ultrasilna, podwójnie odbudowująca 2-minutowa* maska! (*Maskę zaleca się trzymać 2-5 minut w zależności od stopnia zniszczeń włosów).

Znakomita dla kobiet, których włosy są bardzo zniszczone, puszące, skrajnie przesuszone, plączące. Tworzy nowe wiązania i wzmacnia obecne, chroni kolor włosów farbowanych i odbudowuje włosy na całej długości – wygładza, nabłyszcza, nawilża, normalizuje poziom pH, ułatwia ich rozczesywanie.

Składniki aktywne w Defy Dame KBOND20

K-PAK KERATIN TECHNOLOGY – najsilniejsza technologia JOICO nadająca włosom siłę i odporność
&
LIPID OCHRONNY – ochrona przed zanieczyszczeniami
+
18 AMINOKWASÓW (w tym ARGININA) – budulec zdrowych włosów, odgrywa kluczową rolę w procesie regeneracji, pomagając w odbudowie struktury włosa, nadając mu siłę i elastyczność.

OLEJ MORINGA – przeciwutleniacz, bogaty w:
– witaminę A (reguluje produkcję sebum i przeciwdziała przesuszeniu skóry),
– witaminę E (pomaga w utrzymaniu nawilżenia i elastyczności włosów),
– krzemionkę (wygładza i nabłyszcza włosy).SPOSÓB UŻYCIA: Nałóż na umyte, wilgotne włosy. Zostaw na 2-5 minut. Spłucz.

Jestem naprawdę zaskoczona niesamowitym połyskiem, jaki nadaje włosom ta maska. Dodatkowo pozwala na ich bezproblemowe rozczesywanie, nie skleja nawet najdelikatniejszych włosów i niewątpliwie skutecznie odbudowuje mostki dwusiarczkowe, co przejawia się w ich kondycji oraz wyglądzie

Wendy van der Helm, Manager ds. edukacji JOICO EMEA


DEFY DAMAGE KBOND20 POWER MASQUE – dlaczego ją pokochasz?

Odbudowuje, wzmacnia i chroni włosy przed uszkodzeniami mechanicznymi, termicznymi i środowiskowymi już po pierwszym zastosowaniu
• Odbudowuje mostki dwusiarczkowe
• Uzupełnia lipidy, które wypełniają przestrzenie międzykomórkowe i działają jak bariera uszczelniająca
• Silnie nawilża
• Ułatwia rozczesywanie włosów
• Wyrównuje poziom pH
• Chroni kolor włosów farbowanych
• Produkt nietestowany na zwierzętach
• Nie zawiera olejów mineralnych


Jak działa najsilniejsza, podwójnie odbudowująca maska ochronna?

Defy Damage KBOND20 POWER MASQUE tworzy nowe wiązania dwusiarczkowe, a dzięki keratynie dodatkowo wzmacnia strukturę włosów, zapewniając fantastyczne rezultaty, które widać i czuć od razu po zastosowaniu.

Komentarze:

JOICO Defy Damage KBOND20 – 5x silniejsze włosy już po jednym użyciu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *