JOICO Lumi10 – jakie ma zalety?

Permanentna koloryzacja, która zakryje do 100% siwizny, utrzyma się na włosach tyle, co standardowa koloryzacja oraz nada włosom blask – to wszystko, i… więcej, otrzymasz z absolutnym hitem JOICO LumiShine Lumi10.

Obecne realia nie sprzyjają długim wizytom u fryzjera. Każdemu brakuje czasu nawet na sen, a co dopiero na spędzenie kilku godzin na fotelu fryzjerskim. Wizytę w salonie musisz więc planować z dużym wyprzedzeniem, a i tak zdarza Ci się spóźnić lub ją odwołać. Z ratunkiem przychodzi jednak JOICO, które od lat niesie ze sobą filozofię RADOŚCI ZE ZDROWYCH WŁOSÓW. I tym razem pomoże Ci cieszyć się piękną fryzurą, pomagając przy tym zaoszczędzić cenne minuty.

lumi10

JOICO Lumi10 – co wyróżnia koloryzację w 10 minut

Może się wydawać, że permanentna koloryzacja w 10 minut może uszkodzić strukturę naszych włosów – nic bardziej mylnego! Oksydant, którego należy użyć do JOICO LumiShine Lumi10, nie jest wysoki (tylko 22%). Czyli praktycznie tyle, co przy standardowej koloryzacji JOICO).

Swoje szybkie działanie Lumi10 zawdzięcza więc skoncentrowanym pigmentom, które dają natychmiastowy depozyt oraz formule Quick Coverage System™. Formuła ta pozwala na całkowite pokrycie siwizny w zaledwie 10 minut!

lumi10

Dlaczego pokochasz JOICO LUMI10?

Przede wszystkim innowacyjna koloryzacja JOICO Lumi10 zaoszczędzi Twój czas! Chyba nie ma nic lepszego – nie jest tajemnicą, że czas to pieniądz. Z JOICO zyskasz dodatkowy blask we włosach, o którym marzysz.

Ta ekspresowa koloryzacja może okazać się błogosławieństwem, gdy jesteś spóźniona na wizytę lub gdy masz naprawdę niewiele czasu na wizytę w salonie w ciągu dnia. Stuprocentowe krycie siwizny zapewni Ci brak niechcianych odrostów, które psują wygląd i często wpływają negatywnie na samopoczucie. Co ważne JOICO Lumi10 sprawi, że Twoje włosy będą bardziej miękkie i pełne blasku.

O zaletach koloryzacji w 10 minut mówiła również fryzjerka Joanna Ptaszek, która już od roku wykonuje w swoim salonie usługę JOICO LumiShine Lumi10.

Lumi10 sprawdzi się najlepiej, gdy:

  1. Chcesz zminimalizować czas wizyty.
  2. Oczekujesz wspaniałych efektów podczas odświeżenia odrostu w zaledwie 10 minut.
  3. Spóźniłaś się na wizytę lub zapisałaś się tylko na strzyżenie, a okazuje się, że koloryzacja również jest potrzebna.
  4. Próbujesz zapisać się do fryzjera na ostatnią chwilę.
  5. Chcesz pokryć siwiznę.
  6. Chcesz zmienić kolor na krótkich włosach (do 2 poziomów rozjaśnienia).
  7. Odświeżasz kolor, a Twój czas jest ograniczony.
  8. Zależy Ci na szybkich poprawkach odrostu pomiędzy wizytami koloryzacji.

Chcesz zapisać się na wizytę Lumi10? Odwiedź salon JOICO w Twojej okolicy.

Jesteś fryzjerem i chcesz wprowadzić 10-minutową koloryzację Lumi10 do swojego salonu? Napisz do nas: kontakt@perfectsalon.pl lub skontaktuj się z Doradcą Biznesowym ze swojego regionu.

Komentarze:

JOICO Lumi10 – jakie ma zalety?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *