Metamorfozy uczestników Top Model 2016 z JOICO

Przygotowania do tegorocznej edycji jednego z bardziej popularnego w Polsce i na świecie programu rozrywkowego rozpoczęły się w środku lata. Mowa o Top Model – szansie dla początkujących modelek i modeli na otwarcie drzwi do kariery.

Od kilku tygodni trwają nabierające tempa castingi, nagrania i próby do kolejnej edycji, która będzie emitowana jesienią tego roku. Tym razem do programu zgłosiły się tłumy młodych dziewczyn i chłopaków, którzy bardzo liczą na rozpoczęcie przygody w modelingu i przekroczeniu progu wielkiego świata.

https://www.instagram.com/p/BHzKlwdA32n/?taken-by=lukiur

Każdego roku można zaobserwować udział coraz liczniejszej reprezentacji męskiej. Po pierwszych edycjach, kiedy panowie nieśmiele podchodzili do programu, teraz jest ich coraz więcej. To cieszy, bo Polska w ostatnich latach cierpi na deficyt modeli. Za to dziewczyny podbijają europejskie i światowe wybiegi.

https://www.instagram.com/p/BIKB9i8gr99/?taken-by=lukiur

Marka JOICO jest też bardzo silnie zaangażowana w przygotowania do najnowszej edycji programu. Stylista marki i najbardziej rozpoznawalny stylista gwiazdŁukasz Urbański – dowodzi działaniami na planie w zakresie stylizacji włosów uczestników, jak i prowadzących. Kilkunastoosobowy team fryzjerski pracuje nad metamorfozami młodych modelek i modeli. Pamiętacie, z jakimi emocjami wiązały się te zmiany w poprzednich edycjach? Był płacz i żal po nagle obciętych włosach. Uczestnicy wielokrotnie nie chcieli się zgadzać na zmiany wyglądu. Po szeregu zabiegów zawsze jednak wychodziło im to na dobre.

https://www.instagram.com/p/BHR7jdIg2P-/?taken-by=lukiur

Jak będzie tym razem? Jakie fryzury dla modelek zaplanował Łukasz Urbański? Jakie stylizacje zaproponował modelom? O tym przekonacie się już niebawem oglądając najnowszą edycję. Śledźcie profil instagramowy stylisty, jeśli chcecie być na bieżąco i śledzić wydarzenia z backstage’u programu.

Komentarze:

Metamorfozy uczestników Top Model 2016 z JOICO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *