Nieograniczone możliwości – sesja z Instatint

Koloryzujące spraye Instatint są niesamowite! Dają one możliwości, które ogranicza jedynie wyobraźnia i pomysłowość stylisty, a w połączeniu z Lumishine opcji jest jeszcze więcej. Zobaczcie, jak wykorzystały Instatint dziewczyny z salony Happy Hair!

DSC_9597a

Ania i Monika z salonu Happy Hair we Wrocławiu stworzyły niesamowite stylizacje podczas sesji HAPPY HAIR COLLECTION 2016. Rozpuszczone, upięte, podtapirowane czy splecione w modne warkocze pasma podkreślone zostały sprayami Instatint. W roli głównej wystąpiła także nasza rewolucyjna koloryzacja Lumishine – jak widać, połączone siły farby i koloryzującego sprayu dają zapierające dech w piersiach efekty. Do tego niesamowity makijaż i piękne zdjęcia. Sami zobaczcie:

DSC_9702hij

DSC_9772

DSC_9821

A oto odpowiedzialne z fryzury panie – to właśnie Ania i Monika z salonu Happy Hair zajęły się przygotowaniem niesamowitych stylizacji – kapelusze z głów, dziewczyny!

DSC_9825

Sprawdźcie filmik z tej sesji –  rezultat jest naprawdę niesamowity! Jak wam się podoba? My jesteśmy pod wielkim wrażeniem!

Komentarze:

Nieograniczone możliwości – sesja z Instatint

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *