https://solar-tech.com.pl/images/product/qq288/ https://www.seamolec.org/vendor/moment/product/qq288/https://ssznotes.com/https://vivesinlactosa.org/https://proproprof.com/https://www.cheapjerseyschinesesupply.com/https://k-12yoga.org/https://iamholdenon.org/https://shinjukufate.net/https://jak-tv.com/drive/source/image/qq288/ Sombré z JOICO u Jamie Chung - Blog Joico - JOI Magazine

Sombré z JOICO u Jamie Chung

Co powstaje gdy brazylijskie sombré spotka kalifornijską piękność? Sprawdź, jakich farb używać, aby uzyskać efekt jak Jamie Chung.

Jamie Chung JOICO

Oto odpowiedź. Jamie Chung – amerykańska aktorka znana jako członek obsady serialu na MTV, The Real World – San Diego i z filmów np. Sucker Punch, Sorority Row i Państwo młodzi: Chuck i Larry zmieniła image na lato z JOICO.

Oto jak przebiegała koloryzacja Jamie:

Dla lekkiego rozjaśnienia użyto Vero K-PAK Color High Lift Ash (HLA) i 30 Volume Veroxide. Następnie użyto mieszanki z równych części Vero K-PAK Chrome Demi-Permanent Crème B6 (Toffee) i A7 (Dark Ash Blonde) z Chrome Activator.
Na końce zastosowano Vero K-PAK Crème Lightener i 10 Volume Veroxide. Po osiągnięciu złocistego blondu przytonowano włosy Joico Vero K-PAK Chrome ¾ oz. CLEAR i ¼ oz V9.

Na końcu zastosowano szampon i odżywkę JOICO K-PAK Color Therapy aby włosy osiągnęły piękny połysk, strukturę i miękkość, a kolor został podkreślony. Jak wam się podoba?

Inici Joico Ombre Niu x3

Komentarze:

Sombré z JOICO u Jamie Chung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *