Spray ochronny do włosów – i stylizacja Ci niestraszna! Test JOICO Ironclad

Ten preparat pozwoli Ci na bezpieczne prostowanie włosów, suszenie ich czy kręcenie. JOICO Ironclad łączy w sobie działanie ochronne i pielęgnacyjne, tak niezbędne, gdy stylizujesz delikatne pasma wysoką temperaturą. Jego działanie przetestowała dla Ciebie Irena!

Włosy kontra wysoka temperatura

Piękne, proste, wysuszone i… po dłuższym czasie zniszczone. Jeśli regularnie używasz prostownicy, suszarki lub lokówki odpowiednia ochrona włosów przed wysoką temperaturą to wręcz konieczność. Dlaczego? Delikatne pasma i stylizacja na gorąco rzadko kiedy tworzą zgrany duet. Jeśli nie używasz specjalnych preparatów, możesz być pewna, że z czasem Twoje zdrowe włosy zaczną nosić ślady zniszczeń i głębokich uszkodzeń, które zauważysz bez specjalnie długiego wpatrywania się w lustro. Delikatne pasma staną się matowe, przesuszone i zaczną się puszyć. Czy to znaczy, że w ogóle nie powinnaś prostować włosów?

Jak działa JOICO Ironclad?

Preparat w formie sprayu pozwoli Ci bezpiecznie wystylizować swoją fryzurę z użyciem narzędzi termicznych – suszarki, lokówki i prostownicy. I to w domowych warunkach! Ochrona przed wysoką temperaturą jest tak skuteczna, ponieważ kosmetyk tworzy specjalną barierę między włosami a źródłem ciepła. Możesz być pewna, że preparat zadziała nawet gdy do osiągnięcia upragnionego efektu użyjesz 230°C.

Dla kogo przeznaczony jest ten spray ochronny do włosów? Przed wysoką temperaturą zabezpieczy zarówno proste, jak i kręcone pasma, których stylizacja wymaga dużego wysiłku i cierpliwości. Uniwersalność JOICO Ironclad jest dużą zaletą preparatu. Używasz go bez obaw o to, czy na pewno dobrze dobrałaś kosmetyk. Możesz się więc skupić na tym, jak bezpiecznie prostować włosy lub zmienić je w piękne loki.

Spray do ochrony włosów jest łatwy w użyciu. Sprężony kosmetyk zastosuj na czystych pasmach, bezpośrednio przed kontaktem z wysoką temperaturą. Preparat rozpyl w odległości 20-25 cm od włosów, a potem dowolnie je stylizuj. Bezpieczne prostowanie włosów czy ich suszenie, to nie jedyna zaleta preparatu. Czego jeszcze możesz się spodziewać po JOICO Ironclad? Perfekcyjnej stylizacji bez uszkodzeń i naelektryzowanych pasm. Twoja fryzura będzie wzmocniona, lśniąca i wypielęgnowana. Warto dodać, że spray do prostowania włosów pozwoli Ci okiełznać niesforne pasma aż do 72 godzin. A co z utrwaleniem efektu?

JOICO Ironclad zabezpiecza Twoje włosy i utrwala je jedynie na poziomie 1/10. Jeśli zależy Ci na naprawdę mocnym zabezpieczeniu skrętu loków czy przedłużenia efektu prostowania, stylizację zakończ lakierem JOICO Flip Turn. Czego możesz się spodziewać po tym kosmetyku? Przede wszystkim wyjątkowo mocnego, elastycznego utrwalenia na poziomie 10/10 i zjawiskowej objętości. Więcej o zaletach preparatu przeczytasz w poświęconej mu recenzji.

Spray ochronny do włosów – przed wysoką temperaturą chronią doskonałe składniki

Na tle innych preparatów termoochronnych JOICO Ironclad wyróżnia się unikatowym składem. W pojemnym opakowaniu znajdziesz opatentowane technologie, które chronią włosy przed wysoką temperaturą i pielęgnują je. Preparat jest skuteczny, ponieważ zawiera:

  • AquaLastic™ – kompleks ten aktywowany jest pod wpływem ciepła i to on odpowiada za ochronę włosów przed wysoką temperaturą. Dzięki niemu efekt utrzymuje się tak długo.
  • Bio-Advanced Peptide Complex™ – technologia gwarantuje wytrzymałość i połysk włosów. Znajdziesz ją w wielu innych produktach JOICO, ponieważ odpowiedzialna jest za odbudowę uszkodzeń i ochronę przed kolejnymi.

Spray ochronny do włosów w ocenie recenzentki

JOICO Ironclad używam w salonie przed każdą stylizacją na gorąco. Chętnie wzbogacam o niego także swoją domową pielęgnację włosów. Lubię ten produkt, ale o przetestowanie go poprosiłam klientkę Irenę. To młoda dziewczyna, która odwiedziła mój salon z mocno zniszczonymi włosami. Podczas rozmowy okazało się, że praktycznie codziennie używa narzędzi termicznych, jednak niczym nie zabezpiecza pasm przed wysoką temperaturą. Jakie pierwsze wrażenie zrobił na niej spray do prostowania włosów od JOICO?

Przede wszystkim spodobała mi się forma produktu. Kosmetyk zamknięty jest w lekkiej butelce, która dobrze leży w ręce. W połączeniu z formą sprayu okazuje się bardzo łatwy do aplikowania. Nawet z tyłu głowy. Już lekki nacisk pozwolił dozować preparat, co również ułatwiło stylizację.

mówi Irena

Podczas naszej rozmowy recenzentka wyróżniła także przyjemny zapach kosmetyku, który szybko przestał być wyczuwalny i nie stanowił konkurencji dla jej ulubionych perfum. Kolejna zaleta to duża wydajność i lekka formuła preparatu.

JOICO Ironclad działa jak niewidzialna ochrona. Jest lekki, szybko schnie, nie obciąża włosów, nie czujesz go po stylizacji, a jednak wiesz, że Twoje włosy są dobrze zabezpieczone. Spodobał mi się także długi czas działania kosmetyku. Nie musiałam nakładać go ponownie, gdy po nocy chciałam poprawić stylizację.

dodaje

Jak ostatecznie oceniała działanie JOICO Ironclad?

Dopiero ten kosmetyk uświadomił mi, jak ważna jest ochrona włosów przed wysoką temperaturą. Czas stylizacji w zasadzie nie jest wydłużony, bo aplikacja preparatu i jego schnięcie to kwestia kilkudziesięciu sekund, a efekt widać doskonale. Bardzo lubię prostować włosy i robię to regularnie. Widzę ogromną różnicę w kondycji fryzury po zastosowaniu JOICO Ironclad. Jest przyjemna w dotyku i nie nosi śladów zniszczenia, które do tej pory bagatelizowałam, myśląc że to kwestia złego doboru kosmetyków do pielęgnacji.

podsumowuje Irena

Ochroń swoje włosy przed wysoką temperaturą

Co do zasady stylizację na gorąco uznaje się za jeden z powodów osłabia kondycji włosów. Warto jednak uściślić, że taki efekt to najczęściej wina niepoprawnego używania suszarki, prostownicy czy lokówki, a przede wszystkim brak ochrony włosów. Delikatne pasma nie są przystosowane do regularnego traktowania ich bardzo wysoką temperaturą.

Na zmianę nigdy nie jest za późno. Podczas kolejnej stylizacji włosów sięgnij po JOICO Ironclad i przekonaj się sama, jak duża jest różnica. Preparat doskonale zabezpieczy Twoją fryzurę przed niekorzystnym wpływem wysokiej temperatury. Włosy będą miłe w dotyku i wzmocnione, przestaną się puszyć, a także zyskają atrakcyjny połysk. Sprawdź, gdzie zamówić kosmetyk online lub kup go podczas wizyty w jednym z salonów JOICO!

Komentarze:

Spray ochronny do włosów – i stylizacja Ci niestraszna! Test JOICO Ironclad

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *