https://solar-tech.com.pl/images/product/qq288/ https://www.seamolec.org/vendor/moment/product/qq288/https://ssznotes.com/https://vivesinlactosa.org/https://proproprof.com/https://www.cheapjerseyschinesesupply.com/https://k-12yoga.org/https://iamholdenon.org/https://shinjukufate.net/https://jak-tv.com/drive/source/image/qq288/ Taniec z Gwiazdami - wywiady z uczestnikami i trenerami - Blog Joico - JOI Magazine

Taniec z Gwiazdami – wywiady z uczestnikami i trenerami

Olga Kalicka i MRafał Maserak - Taniec z gwiazdami
Olga Kalicka i Rafał Maserak – Taniec z gwiazdami

Pierwszy odcinek programu “Taniec z Gwiazdami” został wyemitowany w TVN w 2005 roku. Od tego czasu minęło już 11 lat. Całkiem sporo. Co teraz dzieje się w programie?

Taniec z Gwiazdami” to program produkowany na podstawie zagranicznego formatu “Dancing with the Stars” i wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością.

Przez wszystkie sezony programu przewinęło się wielu tancerzy i tancerek oraz gwiazd, które nie dość, że nauczyły się tańca to jeszcze brały udział w niezapomnianej przygodzie. Wiele gwiazd rezygnowało z udziału w programie, ale te najdzielniejsze podejmowały wyzwanie i spędzały długie tygodnie na salach prób i treningach z wymagającymi instruktorami.

Zobacz co o Rafale Maseraku mówi aktorka, Olga Kalicka:

Natalia Głębocka i Tomasz Ciachorowski - Taniec z Gwiazdami
Natalia Głębocka i Tomasz Ciachorowski – Taniec z Gwiazdami
Mariola Bojarska-Feręc i Tomasz Barański - Taniec z Gwiazdami
Mariola Bojarska-Feręc i Tomasz Barański – Taniec z Gwiazdami

W tegorocznej edycji programu, który można obejrzeć w Telewizji Polsat pojawiły się znane i lubiane osoby. O miejsce na podium walczy Mariola Bojarska-Ferenc, gimnastyczka artystyczna, dziennikarka, autorka książek i poradników dla kobiet, Olga KalickaMisheel Jargalsaikhan, aktorki serialowe.

Wystąpi też Adam Zdrójkowski, Ewa Błachnio, Sławomir Zapała, Urszula Dębska, Robert Wabich, Adam Mokrzycki, Karolina Gorczyca i Tomasz Ciachorowski.
Wśród trenerów wystąpi m.in. Rafał Maserak, Tomasz Barański, Jan Kliment, Żora Koroliow.

Tomasz Ciachorowski docenia nowe przyjaźnie i ludzi, których poznaje podczas programu. Zobacz, co mówi w wywiadzie:

Jak przyznają zgodnie uczestnicy, program uczy ich samozaparcia, walki, dyscypliny, budzi nową nową miłość, jaką jest taniec i pozwala nawiązywać nowe znajomości, przyjaźnie. To cenny czas dla każdego z nich.

Zobacz, jak wyglądają treningi do programu “Taniec z Gwizdami“:

Stefano Terazzino - Taniec z Gwiazdami
Stefano Terazzino – Taniec z Gwiazdami

Komu kibicujecie i która para jest waszą ulubioną? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach i obstawiajcie wygraną.

 

 

Komentarze:

Taniec z Gwiazdami – wywiady z uczestnikami i trenerami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *