Warsztaty 'Dzień dobry z JOICO’ w salonie Nowa Fala

W środę, 11 stycznia odbyły się organizowane wspólnie przez markę JOICO i łódzki salon fryzjerski Nowa Fala warsztaty edukacyjne dla stylistów i klientek salonów ‘Dzień dobry z JOICO’.

Warsztaty odbyły się w nowej siedzibie salonu, który obecnie znajduje się przy ulicy Kamieńskiego 13. Obecny, nowy salon jest o wiele większy, bardziej przestronny, a pracuje w nim aż 6 fryzjerów, którzy mają ogromne doświadczenie w pracy z włosami i ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, poszerzają wiedzę i biorą udział w licznych szkoleniach.

Warsztaty z marką JOICO tym razem opierały się na temacie profesjonalnej pielęgnacji i stylizacji, podczas których przez cały czas była obecna opiekunka marki Agnieszka Krawiec. Agnieszka prezentowała najnowsze, innowacyjne produkty marki – Co+Wash czyli szampon z odżywką w piance ograniczający puszenie się włosów, Color Infuse czyli seria szamponów i odżywek do sprecyzowanej pielęgnacji włosów farbowanych na różne odcienie (brąz, czerwień, miedź), które przedłużają trwałość i intensywność kolorów.

Podczas warsztatów uczestniczki testowały także spraye TintShot korygujące niedoskonałości, takie jak odrosty, czy oznaki siwizny, które spotkały się z dużym zainteresowaniem. Do stylizacji stosowane były najnowsze produkty, takie jak tapirujące pudry w sprayu dodające o objętości i gęstości (HairShake i Glamtex), nabłyszczający i wygładzający olejek w sprayu Dry Oil Spray, silnie wygładzająca pianka SmoothShock i wiele więcej.

Warsztaty były też znakomitą okazją do wypracowania unikalnych technik diagnozy włosów i dobierania odpowiednich rozwiązań do napotkanych problemów oraz ustalania kolejności działań w zakresie pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji.

Cały dzień pracy z profesjonalnym opiekunem marki zaowocował nowymi technikami i metodami na ulepszenie zagadnień z licznych obszarów fryzjerstwa, a klientkom salonu pozwolił na pogłębienie wiedzy na temat profesjonalnej pielęgnacji domowej oraz zyskanie wspaniałych fryzur. Wiele z nich opuściło warsztaty z misternymi fryzurami, które mogą być inspiracją dla karnawałowych balów, przyjęć oraz studniówek.

W ofercie salonu Nowa Fala znajduje się też oryginalny Zabieg Rekonstrukcji JOICO K-PAK, który polecany jest wszystkim borykającymi się z problemem zniszczonych, osłabionych, zmęczonych włosów. Zabieg jest też polecany do wykonywania podczas koloryzacji i innych zabiegów chemicznych, ponieważ chroni i aktywnie odbudowuje włosy oraz znacząco przedłuża trwałość koloru i pogłębia skręt w przypadku trwałej ondulacji.

Styliści salonu podążają za najnowszymi trendami, dlatego do koloryzacji używają farb Lumishine z wbudowaną technologią ArgiPlex, która pozwala na ochronę włosów podczas zabiegu oraz uzupełnia w 100% utraconą argininę – kluczowy dla włosów aminokwas.

O fotorelację z warsztatów zadbał profesjonalny fotograf, zaproszony przez salon, który był obecny przez cały czas i znakomicie oddał panujący podczas spotkania klimat i nastrój.

 

Komentarze:

Warsztaty 'Dzień dobry z JOICO’ w salonie Nowa Fala

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *